Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Giresunlufuk

Üye
uygulamalar bölümünde yazı tipi değiştirme uygulaması var onu kullan senin için daha iyi olur...
Tama yapcam.G9rülserimi belirtmek istiyorum;
Görünüm g7zel batarya ikonu menü ikonları herşey iyi.Ama mesela telefonla aramak için numaraları açınca aynı,rehber aynı arkaplanı aynı rehber ve ayarlar kısmında keşke orakardafa farklı renkler olsa.
Siyah değilde temaya uygun farklı renk olsa iyi olurdu.Mesejalr kısmıda baloncuk mavi ama arkası siyah degişseymiş iyiymiş.Bir de telefon numaraları çıkarıncq değişse iyi olurdu.
Güncelleme vermeye çekmiş sin daha da ama ben yine de yazayım dedim.Bunlar benim isteklerin.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Tama yapcam.G9rülserimi belirtmek istiyorum;
Görünüm g7zel batarya ikonu menü ikonları herşey iyi.Ama mesela telefonla aramak için numaraları açınca aynı,rehber aynı arkaplanı aynı rehber ve ayarlar kısmında keşke orakardafa farklı renkler olsa.
Siyah değilde temaya uygun farklı renk olsa iyi olurdu.Mesejalr kısmıda baloncuk mavi ama arkası siyah degişseymiş iyiymiş.Bir de telefon numaraları çıkarıncq değişse iyi olurdu.
Güncelleme vermeye çekmiş sin daha da ama ben yine de yazayım dedim.Bunlar benim isteklerin.
Farklı temalar deneyebilirsin. Artık istediğin uygulama, tema ve oyunları sertifika hatası almadan yükleyebilirsin.
Mesaj baloncukları içinde modlar bölümünde var. istediğini zevkine göre kullanabilirsin. Çok güncelleme geldi yazılıma. Artık güncelleme gelmeyecek maalesef...

ErenMSC

Üye
belco' nun port işi noldu ? :)

ErenMSC

Üye
Fp2 tam Qt üzerine kurulu. Qt bilgisi olduktan sonra neden olmasın...
Ama şuda bir gerçek. Dm dekiler bu işe daha yatkınken onların yapamaması, bu işin zor olur anlamınada gelebilir...
Bakıcaz artk konudakiler hevesli :)

Giresunlufuk

Üye
Farklı temalar deneyebilirsin. Artık istediğin uygulama, tema ve oyunları sertifika hatası almadan yükleyebilirsin.
Mesaj baloncukları içinde modlar bölümünde var. istediğini zevkine göre kullanabilirsin. Çok güncelleme geldi yazılıma. Artık güncelleme gelmeyecek maalesef...
Bir tema önerirmisin hangisini kullancağıma karar veremiyorum senin evolsun ikonlar değişmesine ama arkaplan siyah falan olmasın güzel bir tema önerirmisin

Giresunlufuk

Üye
Çok saolun.Yeni tema yükledim,yazı tipini değiştirdim çok güzel oldu telefon.Saolun.
YAŞASIN EVOLS

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Kardeşim senin mod paketinde ekran koruyucular kısımnda bazı eksiklikler vardı. Hepsini buldum düzelttim. Ancak animasyon ekran koruyucu kurmak için ecom ve plugins dosyası eksik temin edebilir misin rica etsem.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim senin mod paketinde ekran koruyucular kısımnda bazı eksiklikler vardı. Hepsini buldum düzelttim. Ancak animasyon ekran koruyucu kurmak için ecom ve plugins dosyası eksik temin edebilir misin rica etsem.
ecom editör ile resourcedeki r14 ü ecomlerın birtanesine gömmen yeterlidir...

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
dil dosyası tamam onu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Başka fw'lerden tek tek alıp attığım ecomlar çalıştırmadi öyle kaldı şimdi yarısı fw içinde kullanıyorum

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
dil dosyası tamam onu nasıl yapacağımı bilmiyorum. Başka fw'lerden tek tek alıp attığım ecomlar çalıştırmadi öyle kaldı şimdi yarısı fw içinde kullanıyorum
ecom editörü indir. birtane ecomu aç görürsün dosyaları ekleden eklemek istediğin dosyayı ekleyeceksin sonra oluşturudğum ecomu kullanacaksın...

• Beğen
Tepkiler: Esmer -_-
ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
teşekkür ederim. Ecom editör için link verebilirmisin?

ErenMSC

Üye
Bu fp2 port işi yattı galiba :)

Üst Alt