Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

hasan.turkuaz

hasan.turkuaz

Üye
hocam n8 telefonuma 3-5 ay önce evolsu yükledim. ancak nakia haritaları wi-fiden dgirip güncelleyemiyorum. çok fazla navigasyon kullanan biriyim. güncellemede hep başarısız oldu diye yanıt alıyorum. v.3.09 sürümü var. yardımcı olabilir misiniz?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
hocam n8 telefonuma 3-5 ay önce evolsu yükledim. ancak nakia haritaları wi-fiden dgirip güncelleyemiyorum. çok fazla navigasyon kullanan biriyim. güncellemede hep başarısız oldu diye yanıt alıyorum. v.3.09 sürümü var. yardımcı olabilir misiniz?
nokia suiti üzerinden kurmayı denediniz mi?

hasan.turkuaz

hasan.turkuaz

Üye
denedim hocam da ordada bi güncelleme çıkmıyo. acaba cidden son sürüm mü bendeki dicem ama çok oldu güncellemeyeli bazı zamanlar sıkıntı yaşatoyo yolda. önceden arada bi güncelleme verirdi.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
denedim hocam da ordada bi güncelleme çıkmıyo. acaba cidden son sürüm mü bendeki dicem ama çok oldu güncellemeyeli bazı zamanlar sıkıntı yaşatoyo yolda. önceden arada bi güncelleme verirdi.
Biliyorsunuz ki symbiandan desteğini çekti Nokia. Haliyle git gide her uygulamaya olan da destek çekiliyor. Ben kullanmadığım için harita uygulaması ile pek bir bilgim yok. Belki nedeni de söylediğimdir...

Hasand.

Hasand.

Üye
Biliyorsunuz ki symbiandan desteğini çekti Nokia. Haliyle git gide her uygulamaya olan da destek çekiliyor. Ben kullanmadığım için harita uygulaması ile pek bir bilgim yok. Belki nedeni de söylediğimdir...
elimde fp2 port dosyaları var onu c7 uyarlarmısın şimdiden teşekkürler

hasan.turkuaz

hasan.turkuaz

Üye
sanırım destek olmadığındqndır. hocam bu arada evols harika. onca zamandır da burayla ilgileniyosunuz. gerçertwn takdiere şayan..

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
elimde fp2 port dosyaları var onu c7 uyarlarmısın şimdiden teşekkürler
Symbian için artık uğraşmıyorum maalesef... Hem o konuyu da biliyorum ve sonuç alınamadı...
sanırım destek olmadığındqndır. hocam bu arada evols harika. onca zamandır da burayla ilgileniyosunuz. gerçertwn takdiere şayan..
Teşekkürler. Yardım edebildiysem ne mutlu bana... güle güle kullanın...

• Beğen
Tepkiler: hasan.turkuaz
Hasand.

Hasand.

Üye
Symbian için artık uğraşmıyorum maalesef... Hem o konuyu da biliyorum ve sonuç alınamadı...
Teşekkürler. Yardım edebildiysem ne mutlu bana... güle güle kullanın...
saglık olsun dostum

hasan.turkuaz

hasan.turkuaz

Üye
Hocam bir sorunum var. N8 telefonuma Blodbeast adlı görüşme kaydedici programı yasal bir şekilde parasını ödeyip yükledim. Ancak görüşmelerde beep sesi yine kesilmeyince bir yama olduğunu öğrendim.

Ancak yamanın yükleneciği internet sitesinde iki link var sayfanın başlarında şu şekilde.

"If the firmware of your phone is Belle Refresh or Belle Feature Pack1, please download this patch and install it in your phone to 100% remove beeps:
If the firmware of your phone is Belle Feature Pack2 please download and install this patch: "

her ikisini de denememe rağmen hata verdi. Evols sayesinde telefonlarımız belle olmaktan çıktığı için mi?

Sorun nerededir? Yardımcı olabilir misiniz?

celilcemre

celilcemre

Üye
Güzel Olmuş ellerin dert görmesin.Tek kelimeyle mükemmel. 4 tane farklı cfw yükledim. Hiçbirini beğenmedim. Bu mükemmel. iconlar harika. İnşallah bir hata vermez.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bir sorunum var. N8 telefonuma Blodbeast adlı görüşme kaydedici programı yasal bir şekilde parasını ödeyip yükledim. Ancak görüşmelerde beep sesi yine kesilmeyince bir yama olduğunu öğrendim.

Ancak yamanın yükleneciği internet sitesinde iki link var sayfanın başlarında şu şekilde.

"If the firmware of your phone is Belle Refresh or Belle Feature Pack1, please download this patch and install it in your phone to 100% remove beeps:
If the firmware of your phone is Belle Feature Pack2 please download and install this patch: "

her ikisini de denememe rağmen hata verdi. Evols sayesinde telefonlarımız belle olmaktan çıktığı için mi?

Sorun nerededir? Yardımcı olabilir misiniz?
Evols ile belle olmaktan cihaz çıkmaz. Senin yükleyeceğin sürüm belle refresh olandır. Ayarlarını kontrol ettin mi? Belki biryerleri kapatman gerek...
Güzel Olmuş ellerin dert görmesin.Tek kelimeyle mükemmel. 4 tane farklı cfw yükledim. Hiçbirini beğenmedim. Bu mükemmel. iconlar harika. İnşallah bir hata vermez.
Rica ederim güle güle kullan. Sorun yaşadığınız yerde yazın yardımcı olururm

celilcemre

celilcemre

Üye
herşeyi temizledin hava durumu wigdetleri kalmış onları nasıl temizlerim. Zahmet veriyorum, hakkını helal et

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
herşeyi temizledin hava durumu wigdetleri kalmış onları nasıl temizlerim. Zahmet veriyorum, hakkını helal et
Evols finali yaptıktan sonra hava durumu çalışmamaya başladı. Daha öncede çalışmasaydı onuda silerdim...
Şuan aklımda yok neleri sileceğin bakmam gerek bakınca söylerim sana...

celilcemre

celilcemre

Üye
Allah razı olsun. İlgin yeter.

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Allah razı olsun. İlgin yeter.
Rica ederim. Allah sizlerdende razı olsun...

Nokic cooker ile coreyi aç
arama çubuğuna Weather yaz çıkanları sil topla
Tekrar nokia cooker ile rofs2 aç arama çubuğuna Weather yaz çıkanları topla sonra tekrardan yeni core ve rofs2 ile flaşla tamamla

celilcemre

celilcemre

Üye
Allah razı olsun. İnşalla becerebilirim. Çok çok yardımcı oldun. Hakkını helal et

muhammetuludag2

muhammetuludag2

Üye
yukluyorum scanıng ımage files yazıyor baglantı kesiliyor ne yapmam lazım:sos

Üst Alt