İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
King Kong...
2005 yapımı olanı izlememiştim. Dün izlemeye başladım. Heyecanlı film aslında ama 3,5 saate yakın sürüyor yahu...

2, 2,5 saat izlememe rağmen daha New York'a gelememişti goril... Kapattım.
Bugün bitiririm herhalde.

Güzel film ama izlememişlere geç başlamamak şartıyla tavsiye ederim.
hocam ne ettin. bunca zamandır izlenmez mi yahu. Benim için king kong, titanic neyse o'dur. Çok görkemli.. Her şeyiyle, baştan sona..

• Beğen
Tepkiler: Praetor
avast

avast

Üye
Ninja kaplumbaglar iyiydi ya severim :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ANIL

ANIL

Admin
Transformers: Age of Extinction (Transformers: Kayıp Çağ)

Aksiyon ve efektler iyi. Başka bir şey beklemiyordum zaten.

• Beğen
Tepkiler: Praetor, Cezzbedici3 ve OttomaN TigeR
0MG90

0MG90

Üye
Öteki Kadın
Dublajlı izledim bu sefer, yine ilk seferki kadar güldüm. Bazı yerlerde ince espriler varmış kaçırmışım:D Filmde özellikle The Sun Is Rising şarkısı tam yerinde, tam zamanında çalmış. Orası biraz hüzünlüydü. Bence izleyin.

ANIL

ANIL

Admin
The Two Faces of January (Ocak Ayının İki Yüzü)

Yıl 1962. Filmin son 15 dakikası İstanbul'da geçiyor. Abartısı yok aldığı 6.4 puan ne fazla ne az.

0MG90

0MG90

Üye
Pompeii
Tam bir görsel şölendi. Olaylar biraz aceleye getirilmiş ama sonunu tahmin etmiştim. Senaryoyu iyi yazmışlar, bu filmi birde 3D izlemek lazım. İyiydi cidden, izlemenizi tavsiye ederim.

skynet

Üye

Tv'de denk gelirdi de izlemezdim ama güzel filmmiş 7.5/10

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Seçilmiş kişi
film siyah beyaz başlıyor sonra renkleniyor daha iyi kurgulanabilirdi ama yine de idare eder

adler03

Üye
Malefiz: Farklı bir masal uyarlaması daha.Film görsel yönden çok iyi.Baştan sona kendisini seyrettiriyor.Angelina Jolie mükemmel performans gösteriyor.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
X-Men Geçmiş Günler Gelecek - Çok iyi bir filmdi. Sırf quicksilverin mutfak sahnesi için bile izlenir, o sırada çalan şarkı bu kadar mı uyumlu olur :) Bu arada o şarkıyı bilen var mı ben bulamadım :D

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

skynet

Üye

Fena değildi 7/10

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Üst Alt