Oyun Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!

Sponsorlu Bağlantılar

Hypn0tiz3

Üye
Anladım birleşse swler çok daha iyi olur user çoğalır iOS kadar Android kullanıcısıda vardır eyvallah takıldığım yerler oldukça sorarım. Bide elf için olmazsa olmaz dediğin itemler var mı? Ben bi kaçını çözdümde 1v1de kaldığım zaman yıpratıyolar özellikle belli başlı herolar

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Anladım birleşse swler çok daha iyi olur user çoğalır iOS kadar Android kullanıcısıda vardır eyvallah takıldığım yerler oldukça sorarım. Bide elf için olmazsa olmaz dediğin itemler var mı? Ben bi kaçını çözdümde 1v1de kaldığım zaman yıpratıyolar özellikle belli başlı herolar
elfin zayif oldugu herolarda vardir.elfe itwm olarak çok kombinasyon var. saldiri hizi-dmg-harvest onemlidir

Hypn0tiz3

Üye
Bukelamun ve Kagax bu ikisi yeni favorim :)

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Bukelamun ve Kagax bu ikisi yeni favorim :)
düzgün oynayan bir kagax 1vs1 de bütün fighterleri yerle bir edebilir.ama bu bir takım oyunu :) ultini doğru zamanda kullan.kuirras güçlü bir fighter dir kombosunu iyi kullanırsan oyunu taşıyabilirsin.

berkalma

Üye
Android 4.4.2 de atma sorunu vardı oyundan düzeldi mi o ben de androidte oynuyordum ama bıktırdı atması iosa geçtim umarım yakın zamanda birleşir serverlar

Hypn0tiz3

Üye
dogan5555 nickim ekle oynayalım bu oyun beraber takım halinde aynı dili konuşunca güzel ya

berkalma

Üye
Fishe koruma ve fısıldayan tablet yaptım değiştireyim mi

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Android 4.4.2 de atma sorunu vardı oyundan düzeldi mi o ben de androidte oynuyordum ama bıktırdı atması iosa geçtim umarım yakın zamanda birleşir serverlar
androidde oyun altyapısından dolayı atma vardı ancak düzeltildi.şimdi oyundan tek atma sebebi optimizasyonun olmaması.yani güçlü sistemlerde atma olmuyor
dogan5555 nickim ekle oynayalım bu oyun beraber takım halinde aynı dili konuşunca güzel ya
sen ios serverindesin ben android.yani farklı sv lerdeyiz serverler birleşene kadar oynama imkanımız yok.
Fishe koruma ve fısıldayan tablet yaptım değiştireyim mi
fish için uygun tabletler değil onlar.

berkalma

Üye
androidde oyun altyapısından dolayı atma vardı ancak düzeltildi.şimdi oyundan tek atma sebebi optimizasyonun olmaması.yani güçlü sistemlerde atma olmuyor
sen ios serverindesin ben android.yani farklı sv lerdeyiz serverler birleşene kadar oynama imkanımız yok.
fish için uygun tabletler değil onlar.
Hangileri uygundur?

Prophet1299

Prophet1299

Üye
Merhaba dubsteinn kardeşim. Ben oyunda 30 levelim. Geçenlerde Akartuyu satın aldım çok da hoşuma gitti. Şimdi de Kortav almayı düşünüyorum. Kortav nasıl bir hero sence almalı mıyım ?? Benim çok hoşuma gitti de :)

furkan1161

Üye
Bu arada dubsstein senden bisi rica etsem herolarin counterlarini yazar misin

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba dubsteinn kardeşim. Ben oyunda 30 levelim. Geçenlerde Akartuyu satın aldım çok da hoşuma gitti. Şimdi de Kortav almayı düşünüyorum. Kortav nasıl bir hero sence almalı mıyım ?? Benim çok hoşuma gitti de :)
kortav da güzel hero.biraz skillere dayalı sadece performansı.medyum toniği alınca güçsüzleşiyor ama zevkli bir hero.alırsan pişman olmazsın ama bu hafta 3 yeni hero geliyor onları değerlendir öyle karar ver.
Bu arada dubsstein senden bisi rica etsem herolarin counterlarini yazar misin
hangi heronun counterini istiyorsun?

Prophet1299

Prophet1299

Üye
kortav da güzel hero.biraz skillere dayalı sadece performansı.medyum toniği alınca güçsüzleşiyor ama zevkli bir hero.alırsan pişman olmazsın ama bu hafta 3 yeni hero geliyor onları değerlendir öyle karar verTeşekkürler ama ben kortavı alacam önce :)

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
kortav da güzel hero.biraz skillere dayalı sadece performansı.medyum toniği alınca güçsüzleşiyor ama zevkli bir hero.alırsan pişman olmazsın ama bu hafta 3 yeni hero geliyor onları değerlendir öyle karar verTeşekkürler ama ben kortavı alacam önce :)
persembeyi beklemekten hiçbir zarar gelmez :) bence bekle çok pişman olabilirsin aceleci davrandığın için.bir atasözü vardı :) aklıma gelmiyor.

furkan1161

Üye
kortav da güzel hero.biraz skillere dayalı sadece performansı.medyum toniği alınca güçsüzleşiyor ama zevkli bir hero.alırsan pişman olmazsın ama bu hafta 3 yeni hero geliyor onları değerlendir öyle karar ver.
hangi heronun counterini istiyorsun?
Tüm herolar mümkünse

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim 1 saat sürer bu iş.hangi heronun counterini istediğini sôyle

furkan1161

Üye
Ben zaten bi çoğunu biliyorum
Kagax reeganin
Reega elfin
Elf debroneenin
Debronee lebmontun
Lebmont archimitrosun
Archimitros nuutun
Nuut debronee nin (2. Kez yazdığımın farkındayım bi heronun birden çok counteri olabilir)
Kagax agdirousinin
Agdirousi 12 b bin
12 b jombraa nin
Jombraa agdirousinin
Vs. rakamlardan sevinirim

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
1.si biliyorsan niye bana soruyorsun?
2.si Tanklar ile fighter-mage kıyaslaman yanlış.Tankların kimin counteri olduğunu saymaya başlarsak işin içinden çıkamayız.Counter ler Fighter-Mage arasında yapılır.
3.sü Kagax saydığın heroların %95 inin counteri.
4.sü Bu counter meselesini kapatalım lütfen.ben buraya girmeye vakit zor buluyorum birde kafa mı yoracam counter meselesine.vaktim olsa 100 lerce yazabilirim. ve burda ihtiyacı olan kişilere yardım ederim.
6.Saydığın bazı eşleştirmeler cidden çok saçma.okudukça gülüyorum :)yahu arch tüm rangedlerin counteridir nasıl leb onun counteri oluyor

furkan1161

Üye
Lebmontun counteri kesinlikle deb çünkü lebmont bir ADC deb de öyle ama debin pasifinin aktifi 2. Skile ortam hazırlıyor lebmontun bu şekilden kaçma şansı yok zaten zırhı da olmadigi için dünyanın en iyi deb oyuncusu dünyanın en iyi leb oyuncusunu dagitir

Üst Alt