Oyun Heroes Of Order & Chaos [Soru-Cevap] Sorun Cevaplayayım!

Sponsorlu Bağlantılar

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
furkan ben nediyorum sen nediyorsun bilader.
Geçen seneden beri oynadığım oyunu bana öğretmeye çalışma :)
Öğrenmek istediğin bir şey varsa sor yoksa git.konuyu dağıtıyorsun.

• Beğen
Tepkiler: 44vahap44

furkan1161

Üye
Ha pardon sen archimitros diyorsun orda hakli olabilirsiniz KB
Bu arada ben de androiddeyim online saatlerin saat kaç acaba birlikte oynayabilirmiyiz nickim harikazade

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Ha pardon sen archimitros diyorsun orda hakli olabilirsiniz KB
Bu arada ben de androiddeyim online saatlerin saat kaç acaba birlikte oynayabilirmiyiz nickim harikazade
nickim dubsteinn bende androiddeyim günlük 6 saati geçiyorum online ekle kabul ederim

• Beğen
Tepkiler: 44vahap44

44vahap44

Üye
Iyi akşamlar oyun bilginize saygi duuyorum mesajlarinizin tamamini okudum. Benim sorum; goldfur aldim tablet ve talentleri tam olarak nasil kullanilmali ve ayrica cooltdown kafama bi hayli takildi. Şöyle diyeyim bir becerisi var hani bu yanindaki tum herkese healt bonus veriyor kullanıldığında. Bu beceri 15 lvl de saniye cooltdown olmadan seri şekilde 4 saniye boyunca kullanilmasi gerekirken bende 1 saniye bekleme zorunlulugu var. Bunu nasıl asabilirim. Umarim anlaşılır şekilde yazabilmisimdir. Mesajini bekliyorum

• Beğen
Tepkiler: dubsteinn
dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Iyi akşamlar oyun bilginize saygi duuyorum mesajlarinizin tamamini okudum. Benim sorum; goldfur aldim tablet ve talentleri tam olarak nasil kullanilmali ve ayrica cooltdown kafama bi hayli takildi. Şöyle diyeyim bir becerisi var hani bu yanindaki tum herkese healt bonus veriyor kullanıldığında. Bu beceri 15 lvl de saniye cooltdown olmadan seri şekilde 4 saniye boyunca kullanilmasi gerekirken bende 1 saniye bekleme zorunlulugu var. Bunu nasıl asabilirim. Umarim anlaşılır şekilde yazabilmisimdir. Mesajini bekliyorum
öncelikle teşekkür ederim.bazıları eski soruları okumuyor cevapladıklarımı soruyorlar :) goldfurun o skilinin cooldown u yoktu aslında hep basabiliyordun ama çok güçlü bulunduğu için nerflendi.o cooldown azalmıyor malesef.1vs5 bile girilirdi goldfurla eskiden :( rahat 3 kişi çıkardı aradan.Tablet ve talent leri hakkında pek bilgim yok.çünkü kullanmadığım bir hero.bi ara birkaç el oynayıp analiz edeyim yazarım buraya

KangDae

KangDae

Üye
Bu ceza kitabesi var ya.O gerçekten işe yarıyor mu? Aldım.Etkinleştirdikten sonra 1oyun oynadım ölmediğim için test şansım olmadı.Boşa gitmesin o kadar amblem :D

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
o tablet gereksiz.almasaydın keşke

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
onu almadan önce danışsan :) o kitabe hiç iyi değil.

KangDae

KangDae

Üye
onu almadan önce danışsan :) o kitabe hiç iyi değil.

Aynen sonucu gördüm kayda değer hasar vermiyo maalesef.Neyse o kadar kitabeye ihtiyacı olan bir oyuncu değilim.Mistike nasıl item dizmeliyim? Onu yazsan çok sevinirim :)

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
kitabe ciddiye alınması gereken birşeydir.ben kitabelere 70-80k civarı harcadım gerisini sen düşün.mistiğe belirli bir build yoktur.kişi tercihine göre değişir.full dmg diyeyim benim stilim :)

KangDae

KangDae

Üye
Bir kitabe daha alıcam.Kan,zehirlilik ve arzu.Hangisini alıyım?

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Delici kitabe
Kana susamışlık kitabesi
Zulüm kitabesi

fighter oynuyorsan bu 3 ünü tamamla.

Hypn0tiz3

Üye
Bu kitabe işi sıkıntı biraz ya bende başladım ama tamamlayamıyorum bi taraf 9 bi taraf 7 olmuyo :| bi yardım et bana :)

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
Prophet1299

Prophet1299

Üye
Merhabalar kardeşim yine ben :) kortavı sormuştum ya hani. Senden bir de Evistix hakkındaki görüşünü alabilir miyim ?? Yeni update ile beraber buff almış galiba. Bir de savaer mi yoksa evistix mi ? İkisi de assasin tarzı hero. İkisi de update ile buff aldı hangisini tavsiye edersin ?? Şimdiden teşekkürler

dubsteinn

dubsteinn

Üye
    Konu Sahibi
appstore den indir o zaman allah allah :p
Merhabalar kardeşim yine ben :) kortavı sormuştum ya hani. Senden bir de Evistix hakkındaki görüşünü alabilir miyim ?? Yeni update ile beraber buff almış galiba. Bir de savaer mi yoksa evistix mi ? İkisi de assasin tarzı hero. İkisi de update ile buff aldı hangisini tavsiye edersin ?? Şimdiden teşekkürler
Evistix buff tan önce de çok güçlüydü.alsan pişman olmazsın.ultisi ile birlikte itemlerin düzgünse verilen hasarı yenileyerek neredeyse can kaybetmeden çoğu rakibi halledebilirsin.

KutayErim

Üye
Savaer tek Yeter kardeşim.2.Skilli ve Düz vuruşlarınla adam nasıl kaçıcağını anlamaz zaten sonra bir zıplama atarsın işi biter :D Savaer kullanması çok eğlenceli zevkli bi karakter.Ama onlara kasıcağına nuutt almalısın.Wpde runik ile alınıyor çoğu karakter androidde amblem ile kasılıyormuş şok oldum :D Sabahlayarak anca 1. Oldum birkaçkere :D Neyse Nuutt-Lut Hiran (Paladin) Almalısın.Nuutt anlatılmaz yaşanır :D Lut hiran ise çok sağlam adı üstüne o bir paladin.1-2 skill uyumu süper bir karakter o 2 skilli çaktıgında büyük ihtimal ölür ölmezse zaten skill özelliğinden dolayı yavaşlar 1 düz vurursun ölür :D

Son düzenleme:
Prophet1299

Prophet1299

Üye
Teşekkürler valla çpk yardımcı oldu bu bana savaeri aldım. Şimdi de 2000 amblem kaldı Paladin için. Yeniden teşekkür ediyorum. :)

Üst Alt