İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

smltrl

Üye
Arkadaşlar pil tasarrufu altındaki uygulamaların pil kullanımları takılı kaldı yaklaşık 2 haftadır hiç değişmedi yardım lütfen

orian

orian

Üye
oovoo da kullanabilirsinArkadaşlar Lumia 925 kullanıyorum. Ne olduysa telefonun tuş kilidini açmaya çalıştığımda yani güç düğmesine bastığımda ekrana ''sürdürülüyor'' yazısı geliyor ve 3-4 saniye sonra ekran yerine geliyor. ''Soft reset'' attım düzelmedi. Son yüklediğim uygulamaları kaldırdım yine olmadı. Ekran görüntüsü almaya çalışıyorum. ''Ekran görüntüsü alınamadı'' diyor. Ne yapmam gerekiyor?

smltrl

Üye
oovoo da kullanabilirsinArkadaşlar Lumia 925 kullanıyorum. Ne olduysa telefonun tuş kilidini açmaya çalıştığımda yani güç düğmesine bastığımda ekrana ''sürdürülüyor'' yazısı geliyor ve 3-4 saniye sonra ekran yerine geliyor. ''Soft reset'' attım düzelmedi. Son yüklediğim uygulamaları kaldırdım yine olmadı. Ekran görüntüsü almaya çalışıyorum. ''Ekran görüntüsü alınamadı'' diyor. Ne yapmam gerekiyor?
İnteraktif kilit ekranı kullanıyorsan ondan oluyor

orian

orian

Üye
İnteraktif kilit ekranı kullanıyorsan ondan oluyor
kilit ekranını ilk çıktığında kullanmıştım sonra kaldırdım. Bir de dün arkadaşıma göstermek için yükledim sonra geri kaldırdım.

beats

beats

Üye
Çinli üretici eSense Q47 adında cihaz çıkarmış:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Özellikleri:

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye

Özellikleri:

Cihaz 110$ ise gayet iyi.Türkiye gelecek olsa en fazla 500 tl olacaktır. Keşke Türkiye'de de böyle üreticiler çok olsa da ucuzlasa piyasa.

beats

beats

Üye
*.dng vb. dosya uzantısını açabileceğiniz uygulama:
Amerikan operatörlerden cihaz almış ya da alacak olanlara güzel haber; artık cihazlar yasal olarak unlock yapılabilecek resmi olarak başlamış yasa, bu da cihazı istediğiniz operatöre geçişlerde işinize yarayacak.

luckysleven

luckysleven

Üye

Özellikleri:

Opsiyonel android yazmislar demekki ayni kasayi hem android hem wp icinmi kullanmislarPrognozanin datasinda hortum yok sanirim : ) bugun istanbulda hafif firtina uyarisi verdi sadece halbuki catilar havalardaydi : )

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino ve beats

technocu1

Üye
Arkadaşlar eskide glance screende batarya durumu da gözüküyordu. Şu an ise ne olduysa bende gorunmuyor. Tekrar gorunmesi için ne yapmam gerekli.

skynet

Üye
Arkadaşlar eskide glance screende batarya durumu da gözüküyordu. Şu an ise ne olduysa bende gorunmuyor. Tekrar gorunmesi için ne yapmam gerekli.
Batarya durumunu sadece şarj olurken gösteriyor diye biliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: technocu1
4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu gün yeni bir şey daha fark ettim black güncellemesinden sonra genel olarak videolarda sorun var diyordukya gece çekimlerinde falan fazla grin oluyor diye bu gün 1020 ve 920 ile 2 tane video çektim 1020 black kurulu 920 de ise 8.1 beta, 920 videosu berbat grin dolu 1020 ise nerdeyse hiç bir sorun yok, adamlar sadece 1020 ye özel ayarlamamı yapmışlar ne anlamadım ben sarılıktan falan şikayetçi değilim sadece şu gece video çekimde grin oluşumu azaltsınlar bana cyan falan yeterli olur, bunu düzelmek için veya farklı ayarlar eklemek için bu sitede oy kullanın

emre207

emre207

Üye
Selamlar. Arkadaşlar böyle bir şey var mı bilmiyorum ama kurcaladığım kadarıyla bulamadım. Ne zaman baksam ip adresim aynı.

Ip adresimizi değiştirmenin VPN dışında bir yolu var mı?

YkPkY

YkPkY

Üye
Yok maalesef

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Gdr 1 ile gelmesi bekleniyor

neyle gönderildiyse gönderildi.

tgoksen1

Üye
İyi günler dun vodafone geçtim turkcellden daha aktif olmadın3 ile 6 gün sure verdiler neyse sorun bu değil. Şimdi benim 620 yi turkcell ile aldım taahhütname ile vodafone hattımı çalıştıracakmı onu merak ediyorum sizce çalıştırır mı?

YkPkY

YkPkY

Üye
Çalışır.yerli operatörlerde sıkıntı yok

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

dakamon

dakamon

Üye
Arkadaşlar bu alarmın sesini nasıl arttırıp azaltıyoruz bazen uyandırmıyor beni yahu. Çok düşük çalıyor.

Üst Alt