İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
tamm beta durumu kurulu bende simdi ne yapayım peki

luckysleven

luckysleven

Üye
tamm beta durumu kurulu bende simdi ne yapayım peki

Tamam simdi dili ingilizce bolgeyide amerika yap bastan baslat telefonu uygulama listesinde cortana diye cikarAma bosa ugrasma bence bir ise yaramiyor oyle sanildigi gibi bir sey degil ben bir kere meraktan aktif ettim 2 dakika sonra kapattim dahada acmadim

Bay H

Bay H

Üye
Microsoft, Moga kontrolcüsüne benzer bir Bluetooth kontrolcünün patentini aldığı ortaya çıktı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

beats

beats

Üye
Windows Phone 8.1 GDR1 resmi belgelerde bulundu.

OEM olduğu için içeriği gizli görüntülenemiyor, OEM olarak oturum açmanızı istiyor. Tabii ki GDR1'in çok uzak olmadığını tahayyül edebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: emz

ArMaGeDdOn_87

Üye
Windows Phone 8.1 GDR1 resmi belgelerde bulundu.

OEM olduğu için içeriği gizli görüntülenemiyor, OEM olarak oturum açmanızı istiyor. Tabii ki GDR1'in çok uzak olmadığını tahayyül edebiliriz.
kasım ayını bulur :)

flutewoddy

flutewoddy

Üye
Müziklere albüm ve şarkıcı ekleyebileceğim uygulama var mı ?

El arabasıyla gönderildi.

Bay H

Bay H

Üye
Whatsapp kapalı beta son güncelleme ile değişen kullanıcı profil sayfası
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar telefonum şarjı bitmeden önce bağlandığım Wi-fi ağına bağlanamıyor. Ağı silip denedim ama faydası olmadı. Bilgisi olan varsa bir yardımcı olur mu. Cihaz 1520 Preview yüklü

Secret Light

Secret Light

Üye
Arkadaşlar telefonum şarjı bitmeden önce bağlandığım Wi-fi ağına bağlanamıyor. Ağı silip denedim ama faydası olmadı. Bilgisi olan varsa bir yardımcı olur mu. Cihaz 1520 Preview yüklü

soft format atmayı dene modermi aç kapa :) umarım duzelir

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
soft format atmayı dene modermi aç kapa :) umarım duzelir
Onları o sırada denemiştim işe yaramamıştı. İki saat sonra eve geldim direk bağlandı. Ağda bir sıkıntı vardı herhalde o sırada. Yine de teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Samedbeyy
beats

beats

Üye
Fitbit uygulamasının mağazaya geldiği:

Bu linkten aktif olacağı belirtilmiş.

Aktif oldu:

Fitbit nedir ?

Uygulama görüntüleri:

Özellikler:
  • Real-time stats: Automatic and wireless syncing for all Fitbit activity and sleep trackers through Bluetooth 4.0
  • Fitbit on your Start screen: Pin the Fitbit Live Tile to your Start screen and quickly view your step count
  • Stay on track: Real-time and historical stats in easy-to-understand graphs, to help track progress and set goals
  • Log more than activity: Recently enhanced food database of more than 350,000 foods with accurate nutritional data for faster, better food-logging and calorie coaching
  • Get motivated: Fitbit’s motivational social tools like notifications and badges, to help reach target goals
  • Stay social: Ability to challenge friends and family with leaderboards, direct messages, cheers and taunts

İOS ve Android popüler uygulamlarından:

Mağazada imiş.

Son düzenleme:
orian

orian

Üye
arkadaşlar L925 8.1 yüklü. Bir kişinin beni aramasını engelleyebiliyor muyum ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar bu akşam bir şey farkettim,Facebook da yorumlara eklenen resimler benim l920 de gözükmüyor iken,note2 de gözüküyor.sebebi nedir acaba?bu olay çok gücüme gitti resmen madara oldum.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar bu akşam bir şey farkettim,Facebook da yorumlara eklenen resimler benim l920 de gözükmüyor iken,note2 de gözüküyor.sebebi nedir acaba?bu olay çok gücüme gitti resmen madara oldum.

Evet maalesef bir paylaşımın altındaki resimli yorumlarda, sadece yazı kısmı görünüyor. Umarım yakın zamanda bunu da çözerler.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
arkadaslar bu lumia 925 le 3G gorusmesı olmuyorya

Üst Alt