Replika Galaxy S5 Kullanıcı Yorumu ve İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Hasan Bey, sizin sattığınız ürünleri de inceledim almadan önce ama nerdeyse sattığınız telefon orjinalden daha iyi. Onun için bana inandırıcı gelmedi. Ayrıca aldığım iki telefonun da menüsü s5 menüsüdür. Belki s4 üzerine launcher falan yapılmış olabilir ama öyle bişey yapıldığını 1 aydır hiç farketmedim bile. Ayrıca sizin sattığınız fiyattan daha ucuza aldım ve benim işimi fazlasıyla görüyor. Ben sizin sattığınız ürünlere inanmadım. Kusura bakmayın..

Osman bey Bu nasıl incelemedir ? inceledim ve Orjınalden daha iyi diyorsunuz ama Orjınal ile arasında performans olarak ve ekran çözünürlüğü vs. farklar var. siz orjınalden daha iyi yazmışsınız. Orjınalden iyi değil yanlış analiz etmişsiniz. Ayrıca inanmamışsınız neden onuda Anlayamadım ???ve Unutmadan Osman bey siz 360 TL'e Almışsınız ve Ben fiyat dahi Belirtmemişim. ama benden Ucuza aldığınızı Söylemişsiniz. Bende 340 TL hemde Orjınal kalite aksesuarları ile birlikte. eğer Orjınal kalite aksesuarlarını istemezde sıradan aksesuarları ile isterseniz -30 TL daha düşersiniz. yani 340 TL'e değil 310 TL'e Gelmiş olur Kargoda Bize ait yani 300 TL'E gelmiş olur 60 TL fazlaya almışsınız. Bilmiyorum siz neye göre konuşmuşsunuz anlamadım. ayrıca kontrol ederseniz sizdekiler 512 MB Ramliler. Bu kadarda ucuzuna kaçmayın en Azından biraz daha iyisi sizi fazlası ile memnun eder. tabii 512'liklerde işinizi görüyorsa Ne mutlu ama Daha kalitelilerini Getiriyoruz biz. Dahada iyileri var yani sizde bunda Biraz bilinçlenin.
Bizde
S5 ( 512 MB Ramli ) 340 TL
S5 ( 1 GB Ramli ) 390 TL
S5 ( 1,5 GB Ramli ) 450 TL

Full aksesuarları ile birlikte kapalı kutusunda gelir ve Orjınal kalite aksesuarları ile yani Orj bas- konuş kulaklığı, Şarj cihazı ve Usb seti, Ekran jilatini ve Telefon koruma kılıfı. Eğer narmal kalite isterseniz aksesuarlarını dediğim gibi Herbir cihazımdan -30 TL daha Düşerim. Zaten kargo kontollü gönderiyorum yani biz getirdiğimiz cihazların kalitesine güveniyoruz. Çok ucuza kaçmayın kalitesi düşer. Sonuçata bizde para verip getiriyoruz bunları. Ucuz ve düşük kalite cihazlara para vermem ve Kimsenin parasınıda Çöpe Attırmam. Osman Arkadaşım sen 512 MB'ıktan dahi memnunsan 1 ve 1,5 GB olanlara inanmanı beklemiyorum. Herneyse Çok konuştum. Herkese iyi Alışverişler

• Beğen
Tepkiler: Ayrt0n Senna ve gonuldostu82

Koradam

Üye
Ya arkadaslar nedir bu replika sevdaniz ? Ekran çöz. düşük ekran TFT ekran amoled değil .Ekranın onunde ki cam en ufak darbede kırılır telefonu satmak isteseniz kimse almaz

unloved

unloved

Üye
Ya arkadaslar nedir bu replika sevdaniz ? Ekran çöz. düşük ekran TFT ekran amoled değil .Ekranın onunde ki cam en ufak darbede kırılır telefonu satmak isteseniz kimse almaz

Doğru diyorsunda makinenin sıfırı pahalı ve MEDIA TEK 6572 işlemci var benim işimi görüyor. önemli olan batarya bence batarya bir anda sıfır oluyor %20 den sıfıra düşüyor

burda batarya var nundan alın ekran net parlak dokunmatik güzel

eksileri
1 batarya kötü
2 imei numarası kapalı
3 merve mobilede muhattabın yok kendi başınasın garanti yok yani

MT6589 iyi 4 çekirdek ama 600 tl

alperen262014

alperen262014

Üye
Doğru diyorsunda makinenin sıfırı pahalı ve MEDIA TEK 6572 işlemci var benim işimi görüyor. önemli olan batarya bence batarya bir anda sıfır oluyor %20 den sıfıra düşüyor

burda batarya var nundan alın ekran net parlak dokunmatik güzel

eksileri
1 batarya kötü
2 imei numarası kapalı
3 merve mobilede muhattabın yok kendi başınasın garanti yok yani

MT6589 iyi 4 çekirdek ama 600 tl
kardeşim lumia 620 mi almak mantıklı yoksa replikamı ?ikisinden birini alacağım çünkü

unloved

unloved

Üye
REPLİKALARIN HEPS
kardeşim lumia 620 mi almak mantıklı yoksa replikamı ?ikisinden birini alacağım çünkü

BU 6572 OLANLARIN S5 S4 S3 HİÇ FARKETMEZ HEPSİ AYNI
ÖNEMLİ OLAN ŞANS İŞTE BENCE ANDROID 4.4.2 GÜZEL TAVSİYE EDERİM

alperen262014

alperen262014

Üye
REPLİKALARIN HEPS

BU 6572 OLANLARIN S5 S4 S3 HİÇ FARKETMEZ HEPSİ AYNI
ÖNEMLİ OLAN ŞANS İŞTE BENCE ANDROID 4.4.2 GÜZEL TAVSİYE EDERİM
peki sen nereden aldın ve hangi fiyata aldın ?

alperen262014

alperen262014

Üye
tamam bende şu mağazayı inceliyorum diğerlerine göre farklı söylemişler

unloved

unloved

Üye
ARKADAŞLAR BEN BAKTIM MTK 6589 ÇIKIYOR AUNTUTU KURDUM 8988 PUAN VERİYOR BİLGİNİZE 6572 SANIYORDUM

3onur5

3onur5

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Geçen hafta bugün Merve Mobile'den replika Samsung Galaxy S5 aldım ve telefon hakkındaki görüşlerimi yazmak istedim. Çünkü almadan önce o kadar araştırma yaptım ama hep aynı yorumları gördüm. Sanki kopyala yapıştır yapılmış gibi. Yani genelde satanlar yazmış, kullananlar değil. Bu yüzden almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum...

Telefonu 05.06.2014 tarihinde kapıda ödemeli olarak toplamda 360 TL'ye aldım.

Kutudan çıkanlar;
-Samsung Galaxy S5 Replika Telefon
-Orjinaline benzer kaplamalı batarya
-USB çıkışlı Şarj Aleti
-Micro USB Kablosu
-Ses Kontrollü Kulaklık (Kablosu sert ve sağlam görünüyor)
-Kullanma Klavuzu
-Formaliteden bir fatura (Satılan ürün açıklamasında sadece Cep Telefonu yazılmış. Marka, model, Imeı falan yok.)
-Ekran Filmi
-Siyah Silikon Kılıf

ben samsung galaxy s4 mini replika için uygun batarya bulmuştum ebayden sipariş ettim 2900 mah değerinde bi bataryaydı ama fazla bişey farketmedi bide o dediğin kalibre sorunu bendede oluyor %50 iken şarja koyayım takar takmaz %70e fırlıyor yada %15 te %20 de kapanıyor dediğin gibi daha çözemedim nasıl düzelceğini
Eve gelip açtığımda telefonu beğendim. Gayet güzel ve şık bir cihaz. İlk hevesle hatsız olarak karıştırıken şarj %40 falan olmuşken pat diye kapandı ve açılmadı. Şarjı bitmiş, ilk olduğu için 8-10 saat kadar şarjda kaldı ve hattımı taktım. Bu sefer de şebeke yoktu. IMEI numarasını değiştirmek geldi aklıma ve değiştirip kapattım açtım, şebeke de geldi. Yalnız şarj konusunda hala sorunum var. Arada internete girip, SMS atmayla 8-10 saat anca dayanıyor ve size süpriz yapıp bazen %17, bazen %40, bazen de %30 civarı tak kapanıyor. Şimdiye kadar yaşadığım en büyük sorun bu. Bence bunu göze alın. Yeni batarya aldım ama daha deneme şansım olmadı. Deneyince sonucu yazacağım.

Telefonun donanımı şu şekilde;
-MediaTek MT6572 İşlemci (250-1001 MHz yazıyor.)
-472 MB Kullanılabilir RAM
-Mali-400MP GPU
-1,16 GB dahili hafıza
-5 Mp Arka Kamera
-480x854 Ekran Çözünürlüğü
-Android 4.4.2 KitKat ROM
*Abartılı özelliklere bence kanmayın. O özellikler bu fiyata satılmaz bence.

Gelelim diğer özelliklerine. Telefonun orjinalini görmedim ama internette gördüğüm kadarıyla orjinalle aynı kasa. Arkadaki vida yerleri dahi aynı gibi. Kasa kalitesi orjinal bir Samsung telefonla aynı denecek kadar iyi.

Telefonun hızı da bence güzel. Daha önce kullandığım Wonder'den çok daha iyi en azından. Zaten 360 TL verdiğim telefondan harikalar beklemiyorum. Menü ve ekran geçişleri pürüzsüz. Görünümü zaten birebir aynı yapmışlar. Ayarlar menüsü de KitKat görünümünde ama telefonun replika olduğunu az çok telefon bilgisi olanlar hemen anlar. Satarken telefoncular bile anlamaz dediklerine bakmayın.

Bol bol fotoğraf veya video çekiyorsanız bu telefon size göre değil. Çünkü kamera çok iyi değil. Aşağıda telefondan çektiğim resim ve videoları zaten paylaştım. Ona göre karar verin. (Bulanık olanlar ön kameradan.)

Video oynatma konusunda ise bence yeterli. Youtube'den indirdiğim 720p çözünürlüğündeki HD Test videosunu takılmadan izledim. Bu arada video demişken ekranı da söyleyeyim. Ekran LED mi AMOLED mi ne olduğunu bilmiyorum ama canlı bir görüntüsü var.

Telefonla Wi-Fi üzerinden sürekli internete giriyorum. Evdeki internet bağlantısı da hızlı ama telefon da bir o kadar hızlı. Her çeşit siteye girip rahatlıkla gezinti yapabiliyorum. Mesela adı sanı duyulmamış bi sitedeki videoyu Flash Player desteğiyle izleyebiliyorum. İnternet konusunda yeterli yani.

İnternet paketim olmadığı için henüz Mobil Ağ üzerinden internete girmedim ve görüntülü görüşme yapmadım ama ilk günlerde Mobil Bağlantıyı açık unuttuğum için son 1.10 TL'mi de yemişti ama sorun olacağını sanmıyorum.

Şimdiye kadar Subway Surfer, Traffic Racer, Real Drift, Temple Run oyunlarını oynadım ve takılma olmadı. Pek oyun oynamıyorum zaten. Bunları da denemek için indirmiştim. Uygulama olarak Facebook, Twitter, Whatsapp, Foursquare, Youtube, Hotmail gibi programları indirdim ve hiç birinde sorun yaşamadım.

Aşağıda ekran görüntülerini, telefonun kendi kamerasından çekilmiş resimleri ve telefonun kendi resimlerini paylaştım. Resim ve videoların hepsi bana ait.

İnşallah alacaklara yardımım olmuştur. Ben aldığıma pişman değilim ve hep verdiğim parayla aldığım ürünü karşılaştırarak düşünüyorum. 360 TL'ye orjinalinin aynısını veya harikayı beklemeyin. Geçen hafta Gold rengini almıştım, bugün de Beyazı geldi. Yakın bir zamanda bir de siyah alabilirim. Sizin beklentiniz istekleriniz nedir bilemem ama bana göre çok güzel telefon. Şarj sorununu da çözebilirsem herşey mükemmel olacak.

Bana sormak istediğiniz bir şey olursa Face linkim. Fırsatım oldukça cevap verip yardımcı olurum. İstediğiniz uygulamaları kurup, istediğiniz ekran görüntüsünü alıp burda paylaşırım. Başta da dediğim gibi ben çok araştırdım ve risk alarak verdim siparişi. Onun için yardımcı olmak istiyorum...

*Lütfen fotoğraf paylaştığım Face adresine mesaj falan atmayın. Çünkü onu kullanmıyorum. Face adresim " "

Ekran Görüntüleri:

S5'ten çekilmiş resimler:

S5'ten çekilmiş video:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bu da telefonu aldığım "Merve Mobile" tarafından çekilmiş inceleme videosu:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Edit: Geçen hafta telefona orjinal batarya aldım ama ne yazık ki orjinal batarya biraz kalın ve yarım mm kadar da uzun geldiği için uyum sağlamadı. Kendi bataryası kullanımdayken(Wi-Fi veya 3G internet ile) 2-3 saat, sadece mesaj ve aramada 10-12 saat kadar gidiyor.

Etiket: Replika S5 inceleme, S5 yorum, S5 şikayet, Replika Galaxy S5 kullanan, Replika Yorum, Replika, İnceleme, Replika şikayet, replika batarya, replika şarj

mamix74

mamix74

Üye
Cift tiklama ile tus kludi aciliyor cebimde kendi kendine arama yapiyor buna cozum bulabildinmi

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
Cift tiklama ile tus kludi aciliyor cebimde kendi kendine arama yapiyor buna cozum bulabildinmi
Menü>Ayarlar>Hareket>Eylem>Gesture Recognition'a gir. Ordaki tüm tikleri kaldır kurtulursun kardeşim.

mamix74

mamix74

Üye
Hareket boylumunde eylem diye bir kisim yokki

unloved

unloved

Üye

ABDULLAH1978

Üye
Arkadaşlar bende aldım ama kendiliğinden telefon açılıp kapanmaya başladı yardım lütfen

baysms

Üye
BERBAT BİR TELEFON.......................ELİMDE PATLADI.................:(
22 temmuz 2014 tarihinde Dorukstore.com adlı siteden samsung galaxy s5 marka bir telefon aldım. 16 MP denilen kamera 2mp çıkması, eksik uygulamalar, menü geçiş sesinin takılması, çince çok sayıda menü, vb. gibi sitede tanıtım videosunda belirtilen telefon olmayınca ertesi gün site üzerinden görüşerek 25 temmuz 2014 tarihinde iade ettim. kesinlikle telefonu iade almıyorlar. telefonu PTT kargo ile kontrollü olarak gönderdik, inceleseydiniz deniliyor. Ancak malesef bu kontrolde özelliklerin incelenmesi imkansız. sadece kutuda gerçekten telefon var mı diye bakılabiliyor.
BU SİTEYE DİKKAT..............................................

rfve

Üye
arkadaşlar kılıf ile kullanıyorsanız deji mucize bataryayı deneyin.
batarya orjinali gibi replika bataryasından biraz kalın. bu nedenle kapak kapanmıyor. kapansada zorla kapanıyor.

ama cüzdan kılıf ile arka kapaksız kullanılabiliyor.
3g her zaman açık olmamak koşulu ile (sadece ihtiyaç anlarında açıp nette gezinmek) 2 günü zorluyor batarya.

reoksit

reoksit

Üye
Birincisi telefon kilitlendiği zaman ekrana dokununca veya cepte açılıp bir yerlere girmesi. Bunu iptal etmek içinMenü>Ayarlar>Hareket>Eylem>Gesture Recognition yolunu izleyerek oradaki tüm tikleri kaldırın

benim telefonumda ayarlar hareket ten sonra eylem Gesture Recognition yok bulamıyorum aynı sorun bendede var ekran kilitlendiğinde dokununca açılıyor lütfen yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
bence ayarları karıştır. vardır onu kapatacak bi ayar

Üst Alt