Replika Galaxy S5 Kullanıcı Yorumu ve İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
Replika Galaxy S5 Kullanıcı Yorumu ve İnceleme
Konu kapandı...
Etiket: Replika S5 inceleme, S5 yorum, S5 şikayet, Replika Galaxy S5 kullanan, Replika Yorum, Replika, İnceleme, Replika şikayet, replika batarya, replika şarj

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonuldostu82

fk555897

fk555897

Üye
İnceleme için teşekkürler. Bir sorum olacak imei'yi nasıl değiştiriyorsun.

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
*#*#00665#*#* yapınca Engineer Mod açılır. Ordan GPS'e gir. 15 haneli IMEI yaz. Write IMEI de telefonu kapat aç tamam.

fk555897

fk555897

Üye
*#*#00665#*#* yapınca Engineer Mod açılır. Ordan GPS'e gir. 15 haneli IMEI yaz. Write IMEI de telefonu kapat aç tamam.
Bütün Android'lerde oluyor mu? Samsung orjinallerde falan.

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
Hayır

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Sar değeri hakkında bilginiz var mı acaba

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
Maalesef o konuda bir bilgim yok.

mürteza16

mürteza16

Üye
Güzel incelemişsin kardeş. :oke:

• Beğen
Tepkiler: ozk991
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
MTK için her modele uygun mu bu kod

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
valla bilmiyorum, bi deneyin en azından.

hasankaratas1

hasankaratas1

Üye
Arkadaşım S5'ler 4 Kalite var bendede. 2 Tanesi Senin aldığın gibi 2 GB Gösterir ama 512 Ramlidir ( Menüsü S4 Menüsüdür ) Sendeki gibi yani 5 Megapixel Kameralı
1 tanesi 1 GB Ram gösterir ve Tam 1 GB Ramli'dir ( Orjınal menülü ) 8 Megapixel kameralı
Diğer 1. Kalitem ise 3 GB Ram gösterir ama 1,5 GB Ramlidir. ( ORJINAL MENÜLÜ ) 8 Megapixel Kameralı

isteyen arkadaşlar Hangi programla istiyorsa o görüntüleri eklerim yani 1. Kalite S5'imin apayrı bir kalitsi var

isterseniz buradanda Resim Link'ime Bakabilirsiniz.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

caps6

caps6

Üye
iyi inceleme olmuş replikaya uyumlu güçlü bataryalar var

kadikoy

kadikoy

Üye
1.KALİTEM denen S5 fiyatı ne kadar acaba ?

ozk991

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım S5'ler 4 Kalite var bendede. 2 Tanesi Senin aldığın gibi 2 GB Gösterir ama 512 Ramlidir ( Menüsü S4 Menüsüdür ) Sendeki gibi yani 5 Megapixel Kameralı
1 tanesi 1 GB Ram gösterir ve Tam 1 GB Ramli'dir ( Orjınal menülü ) 8 Megapixel kameralı
Diğer 1. Kalitem ise 3 GB Ram gösterir ama 1,5 GB Ramlidir. ( ORJINAL MENÜLÜ ) 8 Megapixel Kameralı

isteyen arkadaşlar Hangi programla istiyorsa o görüntüleri eklerim yani 1. Kalite S5'imin apayrı bir kalitsi var

isterseniz buradanda Resim Link'ime Bakabilirsiniz.

Hasan
0506 854 52 43
[email protected]

Hasan Bey, sizin sattığınız ürünleri de inceledim almadan önce ama nerdeyse sattığınız telefon orjinalden daha iyi. Onun için bana inandırıcı gelmedi. Ayrıca aldığım iki telefonun da menüsü s5 menüsüdür. Belki s4 üzerine launcher falan yapılmış olabilir ama öyle bişey yapıldığını 1 aydır hiç farketmedim bile. Ayrıca sizin sattığınız fiyattan daha ucuza aldım ve benim işimi fazlasıyla görüyor. Ben sizin sattığınız ürünlere inanmadım. Kusura bakmayın..

krtdrl

Üye
Merhabalar. arkadaşlar bu Replikalarin ekran çözünürlüğü 480x854 den yukarı olanı yokmu? böyle olunca 5 incten buyuk bi ekranda 200 pp nin altına düşüyor. ekran netligi kaybolmuyormu? en azından 560x940 olsaydı... kullanan arkadaşlar cevap verebilirmi ekran netligi nasıl? göze batan bi durum varmı?

azsxd

azsxd

Üye
Merhaba arkadaşlar
öncelikle Şunu belirtmek isterim
Mtk657× serisi olan cihazları almayın
sebebine gelirse 2 çekirdekli ve performans bakımından oldukça kötüdür.6580 ve 6590 serisi olmasına dikkat edin.

alperen262014

alperen262014

Üye
bende alıcağım memnunmusunuz ?

caps6

caps6

Üye
iyice araştırıp al kötüsü denk gelirse çok uğraştırır

Üst Alt