GLadiatOR_FİNAL-cm9+yoon kernel OYUN ROMU (s5 temalı rom)

Sponsorlu Bağlantılar

Wolf389

Wolf389

Üye
eywallah v2 uzerınde calısıyorum en ıyı performans oldu dıyeblırım
Saol üstad v2 ne zamana çıkar bide şarj hızlı gidiyo gibime geldi bunun için bişey yapabilir misin ? bide gta sa link varsa düzgün denemek istiyorum açacakmı diye

drag10

drag10

Üye
Arkadaşlar öncelikle biraz ikonlar küçük ama rom toolbox dan dpi ayarını 240 yapınca düzeliyor.Rom çok hızlı ve akıcı ve şarjıda güzel gidiyor.Çoğu romda açılmayan ''Hızlı ve Öfkeli 6'' oyununu seeder gibi uygulamalar gündelik ayarlarla çok akıcı şekilde oynadım boş ram miktari 200 aşağısına düşmüyor.Kullanılabilecek harika bi rom ve akıcılık teşekkürler @D.A.R.K.O

edit:Modern Combat 4 açmadıArkadaşlar k.bkmayın yanlış dosyaya atmışım ondan açmamış gündelik ayarlarla sıfır kasma ile oynadım modern combat 4'ü
bide G-wonder ve bu romu hızlı ve öfkeli 6 ile karşılaştırdım gladiator rom birazdaha takılmadan oynadı diyebilirim
Kardesim bu linke bakar misin bu rom hangi telefon icin bizim telefona galaxy w ya uyar mi.

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
Saol üstad v2 ne zamana çıkar bide şarj hızlı gidiyo gibime geldi bunun için bişey yapabilir misin ? bide gta sa link varsa düzgün denemek istiyorum açacakmı diye
v2 hazır ama upoad edınce paylasırım suan ıcın bısey soylyemem sarz ıcın batarya kalıbrasyonu yap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
gta san lınkı

Wolf389

Wolf389

Üye
v2 hazır ama upoad edınce paylasırım suan ıcın bısey soylyemem sarz ıcın batarya kalıbrasyonu yap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
gta san lınkı
V2 bekliyorum üstad ne gibi değişiklikler olacak acaba ?G-wonder Ve Gladiator romunda gta san andreas denedim Gladiator rom daha akıcı oynadı G-wonder romunda ekranda beyaz şeyler çıkıyodu ara sıra ama Gladiator romunda gayet güzel oynadım

brkvegrk

brkvegrk

Üye
beyler gta 3 kasıyor mu :)

Wolf389

Wolf389

Üye
indir kardeş çoğu oyunu sorunsuz açıyor

T.serdar

Üye
Rom icin gapps dosyasi cm9 kurcaz dimi

T.serdar

Üye
Gapps dosyasi verilmemiste

Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
gapps roma eklı
V2 bekliyorum üstad ne gibi değişiklikler olacak acaba ?G-wonder Ve Gladiator romunda gta san andreas denedim Gladiator rom daha akıcı oynadı G-wonder romunda ekranda beyaz şeyler çıkıyodu ara sıra ama Gladiator romunda gayet güzel oynadım
v2de statusbar s5 olucak performans tavan yapacak ve daha bır suru sey onlarda suprız olsun demı :D

• Beğen
Tepkiler: T.serdar
Wolf389

Wolf389

Üye
Evet üstad ne zamana çıkar sabırsızlanıyorum

seyithamit

Üye
kardes temayı atarmısın ?

sir mordred

sir mordred

Üye
gapps roma eklı
v2de statusbar s5 olucak performans tavan yapacak ve daha bır suru sey onlarda suprız olsun demı :D

yeni versiyon yedeğinin reklamını iyi yapıyorsun gerçekten :) performans tavan yapacak falan :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Bysalih41 ve -Emre
Mücteba

Mücteba

Üye
    Konu Sahibi
en kısa surede fınal sızlerle..!

Üst Alt