GM Discovery Air ROOT / CWM / Orijinal Türkçe ROM (her derde deva başlık)

Sponsorlu Bağlantılar

Alcyone

Alcyone

Üye
    Konu Sahibi
GM Discovery Air ROOT / CWM / Orijinal Türkçe ROM (her derde deva başlık)
1) Bu sakıncalı telefonlarımızda en önemli sorun root atma olayıdır ve daha önce anlattığım başlık linkini vererek cwm anlatımına geçmek istiyorum. (verdiğim başlığın diğer telefon modellerine de uyması yüksek ihtimaldir!)
>>> (Çözüldü) [Root] GM Discovery AIR ( Gionee Elife s5.1 ) Root Kesin Çözüm! - MaxiCep <<<

2) CWM yüklemek aslında zor değil ama ben uzun araştırmalar ve uğraşlar sonunda çareyi verdiğim linkteki uygulamada ve .img dosyasında buldum. size sadece dosyaları vereceğim yapamazsanız yardımcı olacağım buradan yazmanız yeterli...
>>> <<<

3)İşteeee şimdi bana inanamayacaksınız, sizinle Discovery 1 in orijinal romunun Discovery Air için derlenmiş halini paylaşıyorum, yani arkadaşlar bu rom Discovery Air in orijinal romuyla %90 aynı " ve tamamen TÜRKÇE! ". çift dokunuşla uyandırma özellikleri vs her şey neredeyse tamamen aynı. talep olursa ekran görüntüsü paylaşırım olmazsa da konu burda çürür gider ama ben birilerine faydalı olmasını dileyerek paylaşıyorum arkadaşlar. anlatıma geçiyorum :

İNDİR: >>>>> <<<<<

1.Wipe Data Factory Reset -> Yes
2-Wipe Cache Partition -> Yes
3-Mounts and storage -> Format System -> Yes - Go back
4-Advanced/Wipe dalvik Cache -> Yes -> Go back
5-İnstall zip from internal sdcard -> Dosyayı Seçip onaylayın

bazı işlemler uzun sürebilir sabırla bekleyin telefon brick olmasın.

---bu başlıkta anlattıklarım tamamen kendi araştırmalarım ve denemelerimden elde ettiğim sonuçların en kullanışlı olan yöntemleridir ve bizzat kendim deneyerek hiç bir zararını görmedim,
cihazınızda oluşacak her türlü arıza için önlem almayı unutmayınız zira olası durumlardan ben ve maxicep kesinlikle sorumlu değiliz. [yardımcı olmak için elimden geleni yaparım.]---

ARKADAŞLAR BU KONUYU BİRİLERİNE BELKİ FAYDAM OLUR DİYE PAYLAŞTIM, HİÇ BİR KAZANCIM OLMADIĞI ORTADA. LÜTFEN KONUYU SABİT TUTALIM HERKES FAYDALANABİLSİN...

fofan

Üye
ekran goruntulerını paylasırmısın

fofan

Üye
sağlık olsun ben butun pıyasadakı romları denedım hepsınde dokunmatık sapmalar oluyor

Alcyone

Alcyone

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt