Opera Mini sürümü artık devrede

Sponsorlu Bağlantılar

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini sürümü artık devrede
Merhaba sevgili MaxiCep üyelerimiz,

Son zamanlarda en az normal mobile sürümü kadar, Opera Mini tarayıcısıyla da sitemizi kullanmak isteyen üyelerimize de destek olmak ve isteklerini yapıp sunmak istedik. Şu an cep telefonunuzda Opera Mini tarayıcısı varsa ve bunu sık kullanıyorsanız, aşağıdan Opera Mini Sürüm'ü seçip devam edebilirsiniz. Daha hızlı, daha klasik ve daha verimli olarak sitemizi rahatça kullanabileceksiniz.

Her ne kadar birçok rahat fonksiyondan mahrum kalınsa da, en azından stabil olarak rahatça isteklerinizi karşılayabileceksiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, her şeyimizi ortaya koyarak, hiçbir masraftan ve zamandan kaçınmayarak çalışıyoruz. MaxiCep'in ana ilkesinde siz değerli üyelerimizin memnuniyeti öncelikli gelmektedir. Bunun için uğraşıyoruz.

Şimdi, Opera Mini desteğimizi duyurmuş olduk fakat bu konu aynı zamanda da desteğe devam konusu olsun. Mesela sorun yaşayan, sıkıntısı olan üyelerimiz bu konu altında yazabilirler. Biz de takipte olacağımızı ve ilgileneceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

• Beğen
Tepkiler: SHS, xmustx, _YldZEneS_ ve 6 diğerleri

tns25

tns25

Üye
Teşekkürler

mehmettech

mehmettech

Üye
Güzel olmuş ancak biraz windows 98e benzer yani aşırı sade :)
Birazcık daha renkli ve şekilli olsa güzel olur ya :)

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini daha fazlasını desteklemiyor. Yani desteklemiyordan kastım, zorluyor epey. Kaynakları ne kadar kısarsak o kadar verimli hale geliyor. Düz sade bir yapı, Opera Mini için en iyisi diyebiliriz :) ama alternatifler çok artık sitemizde. Mobile sürüm de çok hoş ve görselliği ön planda mesela. Seçim sizin artık :)

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice.
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Gördüm ama ben mobil sürümü daha çok beğendim :D :tşk:

mehmettech

mehmettech

Üye
forever Mobil sürüm :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
symbian kullananlar için güzel olmuş, şekil A da görüldüğü üzere :ehe

Yalnız dosya ekleme butonu yok :hmmm

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949
Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
    Konu Sahibi
Dosya ekleme butonuna bakacağız. Peki performans olarak hızlı mı? Hız sorunu yaşayan var mı acaba? Bir de kullanan kaç kişi var şu an onu da merak ediyoruz Opera Mini talebi çoktu çünkü yani kullanan çoktu en son :)

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Dosya ekleme butonuna bakacağız. Peki performans olarak hızlı mı? Hız sorunu yaşayan var mı acaba? Bir de kullanan kaç kişi var şu an onu da merak ediyoruz Opera Mini talebi çoktu çünkü yani kullanan çoktu en son :)
Opera mobile de denediğim halde çok rahat ve stabil çalışıyor, mini de performansı daha iyidir..

asigsasi

asigsasi

Üye
bir symbiancı olarak favorim her zaman budur :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
dün denemiştim opera mobile ile çok hızlı çalışıyor. süper olmuş.
ama bugün tam olarak şimdi ne opera mini sürümü nede mobile sürüm çalışmıyor site sadece masaüstü sürümde açılıyor?

Son düzenleme:
mehmettech

mehmettech

Üye
Aynen.
bi türlü mobil temaya geçemiyomAynen.
bi türlü mobil temaya geçemiyomAynen.
bi türlü mobil temaya geçemiyom

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Denedim çok stabil bir şekilde çalışıyor. :oke:

Ozan

Ozan

Admin
Sorunu düzelteceğiz, opera mini user agent inin sadece opera mini temasıyla açılmasını sağlayacağız.

Ozan

Ozan

Admin
bir symbiancı olarak favorim her zaman budur :)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Tamam da hem tüm fonksiyon ve özellikler tüm görseller olsun istiyorsunuz hem ağır diyorsunuz bu sekilde de. Telefonun donanım özellikleri yeterli degilse, son teknoloji akıllı cep telefonu kullanmıyorsanız birşeylerden feragat etmeniz gerekmekte bu kaçınılmaz bir gerçek .

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
Tamam da hem tüm fonksiyon ve özellikler tüm görseller olsun istiyorsunuz hem ağır diyorsunuz bu sekilde de. Telefonun donanım özellikleri yeterli degilse, son teknoloji akıllı cep telefonu kullanmıyorsanız birşeylerden feragat etmeniz gerekmekte bu kaçınılmaz bir gerçek .
iyide benim hangi yorumumda mobile light tema isteğim olmuş sadece olursa
vBulletin deki mobile light olsun diye istemiş olabilirim.
şu anda kullanılmakta olan light temadan benim hiçbir beklentim olmadı olmayacak da sadece eksik kısımları size bildirmek yardımcı olmaktan başka bir niyetim olmadı.
bu zamana kadar hep feragat eden üyeler oldu
şu anki işleyiş iyi durumda bu düzeni bozmamanız için temenni ediyorum.Saygılar

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
Çok güzel olmuş çok beğendim :tşk: ama profil fotosu gözükmüyo :hmmmve birisi tek satırlik yorum yapınca bir sonraki mesaja baya boşluk oluyove ve aşağıda cevapla butonunun yanında ki gelişmiş cevaplaya tıkladığımizda sadece tek fark e posta bildirimi almak istemiyorum yani o buton bence gereksiz

Ozan

Ozan

Admin
Çok güzel olmuş çok beğendim :tşk: ama profil fotosu gözükmüyo :hmmmve birisi tek satırlik yorum yapınca bir sonraki mesaja baya boşluk oluyove ve aşağıda cevapla butonunun yanında ki gelişmiş cevaplaya tıkladığımizda sadece tek fark e posta bildirimi almak istemiyorum yani o buton bence gereksiz
Öneriler için teşekkürler, profil fotoları optimizasyon amaçlı görünmüyor zaten.

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ve önceki gibi mesajın veya konunun yanında tarih yerine dün veya bugün yazsave saat 5 dk geride :ehe

ANIL

ANIL

Admin
Hız konusunda oldukça başarılı olmuş.

Üst Alt