Öneri MSI CW61 Laptop aldım

Sponsorlu Bağlantılar

caps6

caps6

Üye
msi laptopu mağazada inceledim fan sesi video izlerken artıyor.Normal kullanımda da fan sesi düşük de olsa duyuluyor

ByKatre

ByKatre

Üye
Hocam BU Bilgisayardaki Sıkıntı Tam Olarak Neydi İadesini Gerektirecek :D

caps6

caps6

Üye
laptopda bir sıkıntı yok sadece fanı diğer laptoplara göre oyunlarda ve videolarda sesli çalışıyor

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre
merve.dnd

merve.dnd

Üye
W8 için bir çok pc'nin driveri yok W8 kendi içinde barındırıyor zaten ondan linki yok. Bende de MSİ laptop var Fn+F6 ile açıp kapayabiliyorum.

Merhaba,

Benim bilgisayarımda Fn+F10 ile bu işlem yapılıyor. Kamerayı açık göstermesine rağmen başlamak için kamera bağlayın hatası almaktayım. :((

Uhops

Uhops

Üye
Merhaba,

Benim bilgisayarımda Fn+F10 ile bu işlem yapılıyor. Kamerayı açık göstermesine rağmen başlamak için kamera bağlayın hatası almaktayım. :((
Kameranın sağında turuncu ışık yanıyor mu?

• Beğen
Tepkiler: merve.dnd
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Merhaba,

Bende de bu sorun vardı ilk aldığımda single langague vardı sonra format attığımda pro yaptım düzelmişti windowsun kamera uygulamasında bile açılmıyordu kamera bağlayın diyordu.

• Beğen
Tepkiler: merve.dnd
merve.dnd

merve.dnd

Üye
2 aydır çalışmayan kamera otomatik güncelleştirme sonucu çalıştı :) Cevapsız bırakmadığınız için teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: GDDR5 ve mehsevim

Üst Alt