Youtube Symbian 2.27.9 sisx Signed Sürümdür

Sponsorlu Bağlantılar

civcivim76

civcivim76

Üye
dostum öyle tarif ettiğin gibi ayarmı var sanki programda yaaaaq.atıyorsun sanki

kurtmaker

kurtmaker

Üye
size katılmıyorum izlesene.com dan istediğim videoları hızlı birşekilde izleyebiliyorum+hotmailden maillerime bakabiliyorum+face ye girebiliyorum+fring ile msn,skype,mirc ve çabası internette sörf olayı söylenilecek kelime yok ben blackbery bold aldım ve ertesi gün cihazı iade ettim ve e71 aldım ve çok memnunum tecrübe önemli derseniz kullanmadığım telefon ve pda kalmadı bence önemli olan bilinçli kullanım ve anlamak fiyat ve performans olarak 10 üzerinden 8 puanlık bir cihaz bence okadar kolay yabana atılmamalı.:oke:

gelişmiş ayarlar-IPv4-DNS adresleri, kısmaından ;
-Birincil Dns=4.2.2.0
-İkinci Dns=4.2.2.2

Her iki arkadaşımıza da aynen katılıyorum :yuru:yuru:yuru
İyi Forumlar...

rapman

rapman

Üye
güzel bi program hemde signed.teşekkürler :oke:

malatyalı_44

Üye
teşekkürler arkadaşım dns ayarlarını yaptım youtubeden videoları tam ekran olarak izleyebiliyorum

portakal72

Üye
emeğine sağlık . teşekkürler kardeşim..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
sömürse ne olurki anlamadığım için soruyorum.

Skyfire Programı Açıkken Herhangi Başka işlem yapamazsın.Yoksa Skyfire programı kendiliğinden çıkış yapar.Açık Uygulama varken bu programı açmaya kalksan açılmıyor zaten.(N73 ' te denendi).

Konuyu açan Arkadaşa Teşekkürler....

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire Programı Açıkken Herhangi Başka işlem yapamazsın.Yoksa Skyfire programı kendiliğinden çıkış yapar.Açık Uygulama varken bu programı açmaya kalksan açılmıyor zaten.(N73 ' te denendi).

Konuyu açan Arkadaşa Teşekkürler....

yanılmıysam skyfirenin son sürümü N73 te çalışmıyor çalışsa bile ram yetersizliğinden açmayabilir...

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
yanılmıysam skyfirenin son sürümü N73 te çalışmıyor çalışsa bile ram yetersizliğinden açmayabilir...

Versiyon 1.1.0.13041 ' den mi bahsediyorsun ?

Şuan Kendi sitesinden indirdim bu sürümü.

Herhangi bi video sitesine girmeye çalıştım.ancak; Loading yazısı yarıya gelmeden "Memory Low" uyarısını verip program kendini kapattı.Çok ram tüketiyor gerçekten..

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Versiyon 1.1.0.13041 ' den mi bahsediyorsun ?

Şuan Kendi sitesinden indirdim bu sürümü.

Herhangi bi video sitesine girmeye çalıştım.ancak; Loading yazısı yarıya gelmeden "Memory Low" uyarısını verip program kendini kapattı.Çok ram tüketiyor gerçekten..

Memory Low=düşük hafıza şansınıza küsün :naughty:

babazotti

Üye
deneyim bakim

hakanaras04

Üye
kardeş bendede çalışmıyor

serkan1577

Üye
tşk ler arkadaşlar da 5800 da yapamadım sadece sisx indirmek mi lazım yoksa daha değişik bir programmı istiyor onu anlayamadım tşk ederm ...

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

cemalyan

Üye
msn nem bu eklelersenız açıklarım [email protected]

--------------- Ekleme ---------------

menüye girin - araçlar - ayarlar - bağlantı erişim noktaları - bağlanmak istediğiniz modemi tıklayın ör ( Airmax-101 ) tıklayın bağlantı ismi gelecek karşınıza seçenekler diyin ve gelişmiş ayarları tıklayın sonra karşınıza IPv4 ve IPv6 çıkacak siz Ipv4 tıklayın ve dns ayarlarını 4 2 2 2 ve 4 2 2 1 yapın bu kadar ...... sadece n 95 te geçerlidir galiba

Ikarus280

Üye
"programı sadece wifi kullananlar kullanabilecek"
derken wireLess iLe bağLandığımda kuLLanmam imkansız mıdır?

taha66gs

Üye
teşekkürler...

air_force

air_force

Üye
vallaha kardeşim çok teşekkür ederim dediğin gibi yaptım telim e72 ve gayet iyi çalışıyor :D başta yaptım video bulmadı ve kapatıp açtım dediğin gibi şimdi sorunsuz çalışıyor :D tekrar teşekkür edrim.

mahomboy

Üye
ben codec hatasi aliyorum cozumu nedir? Telefon n96 nolur yardim edin

messi21

messi21

Üye
eyvallah ...

Üst Alt