Yılbaşı - 2015 [ Ana Konu ]

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Sakin :D

dediğin doğru bizim yılbaşımız hicriydi yani geçti çoktan alkol almazsan fortlamazsan sorun yok bence ölçüyü kacirmamak şartıyla ufan bir çay çekirdek veya citkofte partisi yapılabilir :)
ARkadaşlar Bu Gelenek Batının Şey Yemelerinden Gelen Birşey Neden Yılbaşi Akşami O Akşam Özellikle Erkenden Yatiyorum Yapmayın etmeyin Onun Yerine Toplanın Bir Akşam Dini Sohbet Yapin Yada Cumartesi Akşami Buluşun O Zaman Çiğköfte Partisi Yapin Bu İşler Sakaya Alınmaz Günahtır Arkadaşlar Elin Hırıstıyanının Takviimini Kullanıyoruz Onun Noel Babası Denen Şey Oğlu Şeyi Çocuklara Sevdirdiler Zaten Bugün Onları Sevdiren Yarın O Dinide Sevdirir Sonra Layd Gaga Mıdır Nedir O Gelir Bütün GaylerLezbiyenler Toplanir Konserine Gidier Yapmayın Gözünüzü Seveyim

• Beğen
Tepkiler: DrugHacker

Anil-D

Anil-D

Üye
yilbasinda icecez dansözde buluruz bi tane yurt arkadaslari oyle diyor

• Beğen
Tepkiler: Tr_SERGEN
0MG90

0MG90

Üye
Yukarıdaki şahsın kafasından istiyorum :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Gençler tartışma olsun diye açmadım konuyu. Bana kanıtlarla gelin , yoksa konumu terkedin. Ben sorunsuz bir cihaz demedim ;)
@0MG90

Anil-D

Anil-D

Üye
kafa iyi olsun aynen

Anil-D

Anil-D

Üye
hatlar kesildi

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
valla bence yılbaşı kutlanmalı Hz İsa peygamberin doğumunu kutlamak ne zamandır yanlış oldu ? Gidin alkolik olun saçma sapan şeyler yapın mı diyom insan gibi eğlenin

• Beğen
Tepkiler: Rock Ve Roll
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Ama 2014teyiz?

Üst Alt