YGS-LYS sınavlarından sonra ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi

valla fuki gel beraber gidelim karşim ne yani n'apıcan allağın nyc nde kalabalık falan anca plaza camı sileriz biz orda gel diyorum bak gidelim venezuela yada kübaya purolar elimizde hatunlar kolumuzda

ulan tam yerinden vuruyon ha :ehe
Kahire Dubai falan da düşünüyorum ciddi ciddi :hmmm

• Beğen
Tepkiler: doctorrr

doctorrr

doctorrr

Üye

ulan tam yerinden vuruyon ha :ehe
Kahire Dubai falan da düşünüyorum ciddi ciddi :hmmm
yok yaa valla gidelim bak dominik cumhuriyeti mesela ismine bakma adamlar krallar gibi yaşıyor ya da ne bileyim şili falan güney-latin amarikada bi' yere gidelim bak brezilya da olur :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi

yok yaa valla gidelim bak dominik cumhuriyeti mesela ismine bakma adamlar krallar gibi yaşıyor ya da ne bileyim şili falan güney-latin amarikada bi' yere gidelim bak brezilya da olur :hmmm

Amerika kıtası tamamen olur aslında. Güney Amerika'nın en güneyleri hariç tabi :ehe

• Beğen
Tepkiler: doctorrr
Türe

Türe

Üye
Yıldız Teknik Mekatronik Mühendisliği

doctorrr

doctorrr

Üye
  • Beğen
Metin MF

Metin MF

Üye
türkiye dışında her yer olur benim için :zzz:

Türe

Türe

Üye
Her türlü akariz reiz :ehe İtü de hem bölüm yok hem de acayip yüksek puanllari :(

acuxx

acuxx

Üye
anadolu üni endüstri müh.

otostopçu

otostopçu

Üye

valla fuki gel beraber gidelim karşim ne yani n'apıcan allağın nyc nde kalabalık falan anca plaza camı sileriz biz orda gel diyorum bak gidelim venezuela yada kübaya purolar elimizde hatunlar kolumuzda

baltalar elimizde uzun ip belimizde biz gideriz ormana hey oorrmmaannaa

• Beğen
Turan

Turan

Üye
Elektrik mühendisliği düşünüyorum hedefim bu. Okul bitince almanyada çalışmayı düşünüyorum. Hayat orda güzel :D

Uruloki

Uruloki

Üye
Yatın la valla diyorum yatın sınavdan sonraki gunlerinizi yatarak geçirin sonra zamanınız olmuyor

Astrosman

Astrosman

Üye
Tutturduk birşeyi o zaman iş değişir. Yok tutmadı. Yoklama gelirken tecil ettiririm. Sonra günün 25* saati ders çalışmakla geçer. :ehe
*eskiden bi hoca vardı bizim adam 24 saat değil 25 saat çalışın dir di :naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt