Yeni telefon almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cnk52

Üye
    Konu Sahibi
Yeni telefon almayı düşünüyorum
Merhaba. Şu anda elimde 5800 mevcut. 1,5 senedir kullanıyorum bir sorunum yok tıkır tıkır maşallah ama artık akıllı bir telefona geçmek istiyorum. Amacım bir telefon alayım ve bunu 3-4 sene kullanayım(Gerek donanım olsun-gerek işletim sistemi vs.). Düşüncem galaksi s2. Herkes galaksi s2 ile iphone4 karşılaştırıyor fakat amerikada yaşayan bir akrabam iphone alma sağlam değiller demişti. Bu yüzden galaksi s2 veya nokia lumia 800 var.
Eğer Lumia 800'ü bekle derseniz sabredip beklerim(Türkiye'de var mı henüz onu bile bilmiyorum sadece işletim sistemi aklımı çeliyor). Fiyat bakımından pek de oynamaz s2 ile arasında(en azından öyle düşünüyorum).
Galaksi s2 derseniz(ki büyük ekran olması vs gerçekten hoşuma giden bir telefon oldu), şu anda italya'da bulunan ve yakında Türkiye'ye dönecek olan bir akrabam ile birlikte getirtebilirim.

S2'yi bir süredir araştırıyorum fakat lumia 800 hakkında pek bir bilgim yok. Önerileriniz doğrultusunda karar vereceğim.
Ayrıca telefonu yurtdışından getirtmemin nasıl bir dezavanjı olabilir? Belki ucuza alacağım ama bunu pişmanlıkla ödemeyeyim daha sonrasında?
Teşekkürler herkese şimdiden.

Ozan

Ozan

Admin
iPhone un neresi sağlam degil anlam veremiyorum gerçekten ...

y n s c n

y n s c n

Üye
Simdi senin telefon seçmeden önce işletim sistemlerini karşılaştırman gerek. Sana göre iOS'mu Android'mi ? Kimisi iosun stabilitesine aşıktır diğeri android'in..
Ben Sgs2 tavsiye ederim bu arada.

cnk52

Üye
    Konu Sahibi
iPhone un neresi sağlam degil anlam veremiyorum gerçekten ...
Valla bilmiyorum. Uzun yıllardır amerikada yaşayan öz dayım öyle söyledi. O yüzden es geçiyorum iphone'yi.

Simdi senin telefon seçmeden önce işletim sistemlerini karşılaştırman gerek. Sana göre iOS'mu Android'mi ? Kimisi iosun stabilitesine aşıktır diğeri android'in..
Ben Sgs2 tavsiye ederim bu arada.

Ben daha çok Lumia 800 ile sgs2 arasında kaldım. Sgs2 daha yakın benim için. Henüz wp7'yi incelemediğim için tam olarak bilemiyorum. Bu başlığı da wp7 için araştırmamın bir adımı olarak düşünebiliriz.

Ekleme : aynı başlık iki farklı kullanıcı ile açılmıştır. Dün akşam açtığım bu hesabımla açtığım bu konuyu göremediğim için arkadaşımın hesabıyla konu açtım. Gerekli ise diğer konu silinebilir.

y n s c n

y n s c n

Üye
Normal cam kullandıkları için çabuk kırılıyor.. Ben olsam 4s alırdım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt