Haber İlk yeni Nokia cep telefonu Nokia 150 adı ile geldi

Sponsorlu Bağlantılar

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
31 gün mü? Yok daha neler. Bir telefonun en fazla 1 hafta şarjı dayanır. Abartmışlar iyice hem tasarımı da Samsung'un tuşlu telefonlarına benziyor. Microsoft'un Nokia 230 modelleri bundan daha iyidir. :D

Saçma değil mi yani? Hadi kamera 41 mp olur 31 gün şarj ne demek? Milleti dolduruşa getirmek gibi bir şey olmuş. Zaten çift sim kart özelikli ve en fazla şarj süresi: 4 gün.

Konuyu nasıl okuyorsunuz anlamıyorum.
22 saatlik kullanım süresinin yanında tek simli modeli 31 günlük; çift simli modeli ise 25 günlük ''bekleme süresi var'' diyor.
Ayrıca 1020 mAh’lık bataryası bulunuyor.

Konuya gelirsek; (başka yerde de söyledim yine aynı kafalar)

Ben bu yorum yapanları anlamıyorum. Biri yok satacak diyor, bir batacak. Ikisi olmayacak. Alt segment dediğiniz telefonlara tekrar bakın. 4gb ram hangi uygulama kullanıyor. Şurada 3 ay önce 3 gb ram gereksiz diyenler yok 4 olsun, yok 6 olsun.
Şirket yeni satışa başlayacak. Bu bir test. Hem alıcı arıyorlar hem de kar yapmak istiyorlar. Ellerinde birikim olmadan üst seviye telefon çıkaramazlar. Yoksa yine sonları aynı olur. Birikim gerekiyor, anladınız ?

Son düzenleme:

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bundan 7-8 yıl önce Siemens telefonlarının bir modeli vardı ve tam tamına 25 gün civarında gidiyordu..
20 Gün kesin...
O nedenle de 1 ay şarj denilmişse abartıldığını sanmıyorum.
Ayrıca her telefonun hitap ettiği kitle vardır.
Unutmayın baba demek çağdışı anlamına gelmiyor... Öyle babalar var ki kendini teknoloji akıllısı sanan bir çoklarını suya götürür susuz getirir. :))

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, ddnet, mcnpl4 ve 1 kişi daha
vedat1966

vedat1966

Üye
Konuyu nerenizle okuyorsunuz anlamıyorum.
22 saatlik kullanım süresinin yanında tek simli modeli 31 günlük; çift simli modeli ise 25 günlük ''bekleme süresi var'' diyor.
Ayrıca 1020 mAh’lık bataryası bulunuyor.

Konuya gelirsek; (başka yerde de söyledim yine aynı kafalar)

Ben bu yorum yapanları anlamıyorum. Biri yok satacak diyor, bir batacak. Ikisi olmayacak. Alt segment dediğiniz telefonlara tekrar bakın. 4gb ram hangi uygulama kullanıyor. Şurada 3 ay önce 3 gb ram gereksiz diyenler yok 4 olsun, yok 6 olsun.
Şirket yeni satışa başlayacak. Bu bir test. Hem alıcı arıyorlar hem de kar yapmak istiyorlar. Ellerinde birikim olmadan üst seviye telefon çıkaramazlar. Yoksa yine sonları aynı olur. Birikim gerekiyor, anladınız ?
Konuya yorum yapan bizlere ağır olmamış mı.
"Konuyu nerenizle okuyorsunuz" Bu cümle hiç yakışık almamış.

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Konuya yorum yapan bizlere ağır olmamış mı.
"Konuyu nerenizle okuyorsunuz" Bu cümle hiç yakışık almamış.
Öncelikle orada kelime hatası olmuş 'nasıl okuyorsunuz' olacaktı, hızlıca yazınca istemeden öyle yazmışım daha doğrusu klavye mağduru olmuşum diyebilirim kusura bakmayın.
Ayrıca o cümleyi siz neden üzerinize alındınız ki? Sizle alakası yok, ben diğer arkadaşa söyledim.

Cadillac34

Üye
Öncelikle orada kelime hatası olmuş 'nasıl okuyorsunuz' olacaktı, hızlıca yazınca istemeden öyle yazmışım daha doğrusu klavye mağduru olmuşum diyebilirim kusura bakmayın.
Ayrıca o cümleyi siz neden üzerinize alındınız ki? Sizle alakası yok, ben diğer arkadaşa söyledim.
Yorumu okudum arkadaşım. Ama 31 gün şarj süresi abartılmış değil mi yani? 22 saat kullanım süresi anladım da 31 gün ne demek? Şahsi görüşüm olarak saçmalık.

mcnpl4

mcnpl4

Üye
hiç kullanmazsan telefon çalmazsa mesaj gelmezse imkansız mı. akıllı telefon değil ve eski de değil
bekleme süresi sonuçta. konuşma süresine bakarsanız öyle kandırmaca da yok normal değerler

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
0MG90

0MG90

Üye
Bu arkadaşlar hiç tuşlu telefon kullanmamış herhalde

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Bu arkadaşlar hiç tuşlu telefon kullanmamış herhalde

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi