Yeni Cfw Smart Series 5800 FİNAL Sürümü İle Sizlerle ( By Kotu Koylu )

Sponsorlu Bağlantılar

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
smart seriesin farkı nedir arkadaşlar diğer c6 dan ?

Smart serisinin farkı yeni sürümün üstüne kurulması yani 42 yerine 43 versiyonuna kuruluması ve daha fazla özellik eklenilmiş. Hallix arkadaşım kotukoyludan izin alarak mı paylaştın çünkü kendisi forum sitelerinde yayınlanmasını istemiyordu?

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi

Smart serisinin farkı yeni sürümün üstüne kurulması yani 42 yerine 43 versiyonuna kuruluması ve daha fazla özellik eklenilmiş. Hallix arkadaşım kotukoyludan izin alarak mı paylaştın çünkü kendisi forum sitelerinde yayınlanmasını istemiyordu?

Hocam Blog'da Böle Bir Engel Yazdığını Görmedim. Bilip Bilmeyenler var Paylaşmak İstedim.

ces5

ces5

Üye
bende v.13 var tusunaminin, onda olan bazı özellikler de bunda yok aynı anda 5x4 ve 4x4 menü mesela. bariz fark yoksa kurmak istemiyorum o yüzden soruyorum. iilk sayfada bariz fark görmedim

----------Eklendi @ 20:08:18 ---------- Yazıldı @ 20:02:34 ----------

Arkadaşım büyük yalnış yapmıssın x6 nın linkini vermissin

----------Eklendi @ 20:09:35 ---------- Yazıldı @ 20:08:18 ----------

5800 İÇİN LİNK

Quantanium

Quantanium

Üye
kardeş o kadar zor bir şey istiyorsun ki diyeceğim ama :d
değil...
o yazılımı indir ROFS2 dosyasının ismini 52 bilmem kaça göre değiştir.olsun bitsin böyle bi konu forumda vardı zati :D
Hocam ozaman cok sorun oluyor bluetoot wifi calişmiyor v52.0.101 yüklü olan bunu denediyse bi yazsinda bende kuram vizeler sonrasi :P

btrmbtrm

btrmbtrm

Üye
saol kardes

leventgaat

Üye
kardeş linki düzeltirmisin. .......

CQNSTANT!NE

CQNSTANT!NE

Üye
lord_keles

lord_keles

Üye
arkadaslar link halen x6:ehe nın linki yenileseniz iyiolur:hmmm bilmeyen birisi indirip yuklerse 5800 tel coke:d::d:r ...

Eyup Mete

Eyup Mete

Üye
smart seriesin farkı nedir arkadaşlar diğer c6 dan ?
[URL="http://www.maxicep.com/uyeler/uye-2024276/free07/"' Alıntı:
Free07[/URL]]evet arkadaşlar bu kadar ilgi toplamış herkes şöyle iyi böyle süper demiş ama bilgi veren yok. eski c6 lardan ne gibi bir artısı var, ram bilgileri ne kadar ???
sedatkdcr' Alıntı:
arkadaslar bunu artilarini soyleyinde ona gore indirelim her hafta yeni bisey denemekten telefonun ici disina cikti

Arkadaşlar Bu Yazılım Kullanıcıya Özel Tasarlandı. Yani Bi Anket Açıldı Yeni Yazılım da Ne Olmasını İstiyorsanız Herkes İsteklerini Sıraladı Menü İconlarından Tutunda Tuş Kilidine Kadar. Ortalanmış Menü Modu Kullanıldığı İçin Ram da 2-3 Oynama Var Ama Hız Konusunda Sıkıntı Yok.

----------Eklendi @ 16:02:24 ---------- Yazıldı @ 16:00:50 ----------

5800 İçin Link :

mustafa

mustafa

Üye
5800 için olduğuna emin misiniz. linkde x6 yazıyor!! bide kötüköylünün blogu mu vardı :) adres ne tam olarak

tamam buldum :)

ispirizm

ispirizm

Üye
teşekkürler. 5800 xm kullanıcısıyım, dosyayı indiriyorum, telefonuma nasıl yükleyeceğimi adım adım anlatabilirmisiniz?

leventgaat

Üye
dowload edilmiyor.yoksa benmi yanlış yapıyorum......

ikoseler

ikoseler

Üye
Evet ben de download edemiyorum. Galiba sadece ben yanlış yapmıyorum..

haL!Lx

haL!Lx

Üye
    Konu Sahibi
kotukoylu.wordpress.com Resmi Adresi Burası

Purgatory-

Purgatory-

Üye
5230 icinde bi cfw gelsin

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
teşekkürler.

inception26

Üye
dostum eline saglık attım cw yi ama hafıza kartındaki temaları ve müzikleri falan görmüyo hafıza kartı takılı diyo..yardımcı olabilcekmisin

starhacker

starhacker

Üye
dostum eline saglık attım cw yi ama hafıza kartındaki temaları ve müzikleri falan görmüyo hafıza kartı takılı diyo..yardımcı olabilcekmisin

:D teli pc de bağlı tutarsan nasıl görsün :D

lord_keles

lord_keles

Üye
beyler dun yukledim hiç bir sorun yoktu simdi rompacher calişmıyor ????

rsm39

rsm39

Üye
yukledim sorun yok hersey calısıyor ellerine saglık kotukoylu

Üst Alt