Yeni Avkon2 Modu (aknIcon.dll) Refresh ve FP1 için MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Yeni AknIcon.dll dosyasıdır. bu dosyayı kullandığınızda xplore ile direk avkon2.mif dosyasını ve diğer tüm mifleri değiştirebilirsiniz. Özellikle avkon2 için sildirmeme isim değiştirmeme gibi sorun çıkarmaz avkon2 sil yenisini at ve direk üzerine at değiştirsin.

FP1 için
Eski AknIcon.dll yi silmek için önce yeniden adlandırın. aknIcon2.dll yapın telefonu kapatıp açın. AknIcon2.dll yi silin. Paylaştığım zip içindeki aknIcon.dll dosyasını c sys bin içine atın. Z resource apps içindeki bütün mifleri c resource apps içine kopyalayın. Telefonu kapatıp açın. Artık sorunsuz avkon2 ve diğer miflerinizi c resource apps içine atarak değiştirebilirsiniz.

Reflesh için
Eski AknIcon.dll yi silmek için önce yeniden adlandırın. aknIcon2.dll yapın telefonu kapatıp açın. AknIcon2.dll yi silin. Paylaştığım zip içindeki aknIcon.dll dosyasını c sys bin içine atın. Z resource apps içindeki bütün mifleri seçdiğiniz moda göre c resource apps içine veya e resource apps içine kopyalayın. Telefonu kapatıp açın. Artık sorunsuz avkon2 ve diğer miflerini değiştirebilirsiniz. Refresh çiler e ye alıştıkları için e modu da eklendi. Dikkat edin seçtiğiniz moda göre z resource apps içindeki mifleri c resource apps veya e resource apps içine atın.

Mod düzenlemesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

En yakın zamanda düzenleyip güncelleyebilirim.

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, akifd, Mad EagLe ve 2 diğerleri

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Eline sağlık dostum iyi iş çıkarmışsın Refresh için biraz daha bekliyecem sonrasında bakalım bu modu denerim ;)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne bekliyorsun ne eksik daha neyi kilitli

ByRedox

ByRedox

Üye
ben daha yeni hakan ustanın fw sini yükledim bide ne işe yarıyo avkondan farkı ne.... ???

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
ben daha yeni hakan ustanın fw sini yükledim bide ne işe yarıyo avkondan farkı ne.... ???

bu yorumun avkon2 ile ilgili hiçbir bilgin olmadığını gösteriyor.

- - - Eklendi - - -

abi ellerine sağlık. Yani z:/resource/apps daki mifleri kopyalamıyacakmıyız yada c ye mi atcaz :hmmm

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
eline sağlık gerçekten teşekkür ederim. Gerçekten yaptığın şeyler çok yararlı (birde Türkler mod yapmasını bilmiyor hep yabancı sitelerden alıntı yapıyor diyorlar :angry: :hih: )

- - - Eklendi - - -

aynen biz z/resource/apps klasöründeki mif dosyalarını kopyalamayacakmıyız :hmmm

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
z deki mifleri e yerine c resource appse attım başarılı :oke:

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
mif yolu c resource apps diye yazmıştım ama anlaşılmamış evet z deki mifler c ye kopyalanacak konuyu düzenledim.

blackcemre

Üye
cfw için nereye atacağız rofst 2 yemi?

ByRedox

ByRedox

Üye
avkonla bilgim olsa bole sizi beklemem kendim cıkarırım avkon benim bildigim e de mif dosyası atıp resource apps widget deiştirme gerisini bilmemm ne C++'tan anlarım nede mif yapmaktan sadece size teşekkürümüzü veririz saolun eline sağlık deriz bi dua okuruz size sonrası sizi hiç unutmayız....

blackcemre

Üye
bunu yükleyince ne değişecek.

hsn6262

hsn6262

Üye
Emeğine sağlık ....

m542tf

m542tf

Üye
bende mifler e de idi burdaki modu uyguladım olduda lakin pil rengini değiştirdikten sonra telefonu kapattım daha sonra açılmadı.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bende mifler e de idi burdaki modu uyguladım olduda lakin pil rengini değiştirdikten sonra telefonu kapattım daha sonra açılmadı.

Mifler c resource apps içine alınacak konuda anlatımda yazıyor.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sorun yok o zaman

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
eline sağlık bu süper oldu artık kartı çıkarınca simgeler gitmicek :)

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...