Galaxy S3 i9300 《YENİ》{08.03.2016}BLEKOTA Note 4 v5.2.2 Final ANDROİD 4.4.4

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce hangi rom daha başarılı?

• Blekota S5 lite v10.0

Kullanılan: 27 16.1%
  • Blekota Note 4 V3.0

Kullanılan: 105 62.5%
  • Qs Final Rom

Kullanılan: 36 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    168
plexus_09

plexus_09

Üye
dokdo rom da patladi abicim,qs deyim,en az hatali rom bu oldugu icin yani yoksa bu da sorunlu,1 gun acip kapamasam sapitiyor,kapayip acinca 24 saatligine rahatim iste,kor topal devam edicez artik

dokdo deneyecektim ben de.ne gibi sorunlar vardı dokdo'da?lollipop rom deneyeceğim ama karar vermedim.şu an blekota 4.6 kullanıyorum. zaten s3 1gb ram değil de 1,5 ya da 2gb gelseydi hepimiz daha rahat rom yüklerdik.
bu arada s3 ile hemen hemen aynı tarihlerde çıkan iphone4 ve iphone4s nasıl bir kullanım deneyimi sunuyor araştırın. 4s güncelleme alıyor fakat cihaz kasılıyor diyorlar elbette androidden daha stabil fakat sonuçta bütün markalar bi şekilde en son çıkan cihazını kullanıcılara satma stratejisi bunlar.kapitalist sistem tüketicinin cebini boşalt diyor.
dokdo rom ile ilgili yorumunuzu bekliyorum ayrıca diğer denediginiz lollipop romlar. teşekkürler şimdiden

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
hocam dokda rom'dan memnun değil misin?
s3 için yapılan yorumlara katılıyorum.s3 abd versiyonu 2gb ramli idi.samsung bir sürü model çıkarıyor ve bu modelleri de ülkeden ülkeye farklı versiyonlarla veriyor.güncelleme konusunda da tabi geri kalıyor.note4 c modeli yeni yeni 5.1.1alıyor.Türkiye sürümü cq modeli ne zaman alır artık belli değil.telefondan anlayan adam odin ile avrupa romunu kurar isterse farklı romları da bizim gibi test eder ama herkes bunlarla uğraşmak istemez.
apple bana da hep itici gelmiştir.androidde samsung'tan başka cihazlar da var aslında.örneğin şu an en iyi güncelleme desteğine sahip seri sony xperia z serisi.
Sony z serisinin iyi güncelleme almasının 2 nedeni var
1-Saf android arayüzüne çok yakın
2-Her ülkede aynı versiyonu satılıyor

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: burak1553
ortak42

ortak42

Üye
aynen blekotadan lolipopa geçecem artık xda da bir sürü lolipop var en hatasız stabili hangisi?
temasek,dokdo bunlara iyi diyorlar?

İLKERYRL

İLKERYRL

Üye
aynen blekotadan lolipopa geçecem artık xda da bir sürü lolipop var en hatasız stabili hangisi?
temasek,dokdo bunlara iyi diyorlar?
Archidroid 3.1.3 stable gerçekten çok iyi. Şarjda iyi gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: ortak42
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
bende de dokdo rom var. gayet memnunum, son sürüm değil bir önceki sürüm gayet başarılı.

• Beğen
Tepkiler: ortak42
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
geriye dönük 3 4 sayfa içinde link ve kurulum anlatılıyor ;)

kartal2378

kartal2378

Üye

burda ne demek istiyolar arkadaslar,lolipop tabanli touchwiz rommu geliyor acaba yakinda brnmi yanlis anladim

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
yok hacım.
samsung'a yazalım, slll de lollipop listesine dahil etsinler diyo.

plexus_09

plexus_09

Üye
Sony z serisinin iyi güncelleme almasının 2 nedeni var
1-Saf android arayüzüne çok yakın
2-Her ülkede aynı versiyonu satılıyor

zaten saf androide yakın olması stabilite açısından daha iyi. samsung şu touchwiz'i revize edip duracağına yeniden bir arayüz geliştirmeli bence. samsung'da beni çeken tek seri kalem faktöründen dolayı note serisi.

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
zaten saf androide yakın olması stabilite açısından daha iyi. samsung şu touchwiz'i revize edip duracağına yeniden bir arayüz geliştirmeli bence. samsung'da beni çeken tek seri kalem faktöründen dolayı note serisi.

Samsung telefonlar için zaten cyanogenmod var ve saf android temeaları yüklenebiliyor kendi arayüzü olması daha iyi bence
Tabi samsungun arayüzü eski telefonlarda kasıyor o yönden sıkıntı

plexus_09

plexus_09

Üye
Samsung telefonlar için zaten cyanogenmod var ve saf android temeaları yüklenebiliyor kendi arayüzü olması daha iyi bence
Tabi samsungun arayüzü eski telefonlarda kasıyor o yönden sıkıntı

haklısın hocam fakat samsung arayüzünde çok özellik olduğu için hem güncelleme noktasında geç kalıyor hem de bir müddet sonra arayüz şişme yaşıyor. bu durum eski cihazlar için de böyle. özellikle @kartal2378 arkadaşımızın da bahsettiği gibi 60 milyondan fazla satan s3'ü 4.3'te bıraktı. kendim deneyimlemedim ancak s6'da dahi home tuşuna bastığınızda widgetler'da takılmalar gözleniyorsa arayüzde sıkıntı var gibi. samsung kadar yaygın olmasa da diğer telefon modellerine de cyanogenmod kurulabiliyor. sony'ye objektif bir gözle baktığımda z1-z2 bile lollipop aldı, o dönem çıkan samsung telefonları hala 5.1.1 almadı maalesef. işin özeti samsung son çıkardığı modelin arkasında duruyor diğer modeller konusunda tembel davranıyor.bu arada nasipse telefon değiştireceğimde tercihim kalem faktörü ile note serisinden yana olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: kartal2378
uzman47

uzman47

Üye
G.M Discovery One 4g 3 yil guncelleme garantisi suan son surum 5.1.1 de tamamen saf android 2 gb ram 16 gb bellek arka 13 mp cift flashli kamera on 5 mp kamera 5 inch ekran 4g destegi fiyat 699 tl. ;)

Son düzenleme:
ortak42

ortak42

Üye
G.M Discovery One 3 yil guncelleme garantisi suan son surum 5.1.1 de tamamen saf android 2 gb ram 16 gb bellek arka 13 mp cift flashli kamera on 5 mp kamera 5 inch ekran fiyat 699 tl. ;)
t60 mı g3 16gb mi yoksa gm 4g mi :D

canmoral

Üye
bunda hâlâ şebeke üzerinden görüntülü konuşma yok mu ya... ne rom olursa olsun görüntülü konuşma olmazsa olmaz benim için çok önemli

ortak42

ortak42

Üye
bunda hâlâ şebeke üzerinden görüntülü konuşma yok mu ya... ne rom olursa olsun görüntülü konuşma olmazsa olmaz benim için çok önemli
2015 yılında 1 tane bile şebekeden 3g ile görüntülü görüşen görmedim...bunun tangosu var skypesi var :D

canmoral

Üye
2015 yılında 1 tane bile şebekeden 3g ile görüntülü görüşen görmedim...bunun tangosu var skypesi var :D
tango ve skype internet isteyen programlar. şebeke üzerinden görüntülü konuşmak internet istemez. normal arama gibi ararsın. :thumbup:

ortak42

ortak42

Üye
tango ve skype internet isteyen programlar. şebeke üzerinden görüntülü konuşmak internet istemez. normal arama gibi ararsın. :thumbup:
Tmm biliyorumda 2015 yılında sebekeden görüntülü konuşan adamın neti vardır ;) :D

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani

Üst Alt