Yarın Tel. Almaya Gidiyorum Hangisini Alayım 520 Tl Son Param !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
Yarın Tel. Almaya Gidiyorum Hangisini Alayım 520 Tl Son Param !
Arkadaşlar anca bu kadar biriktirebildim dahada hiç param yok c6-01 almayı düşünüyodum ama bu parayla zor yarın telefon almaya gidiyorum hangi telefonu önerirsiniz

kpln04

kpln04

Üye
İdeos X5i de incele

• Beğen
Tepkiler: baranselona ve technoshark
4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
Turkcell T20 alabilirsin bence gayet güzel bi telefon.

• Beğen
Tepkiler: zenci2323
61semih

61semih

Üye
arada 80 tl acık var galıba,o paraya ıdeos x5 bulabılırsın veya galaxy gio alabılırsın

So_Bad

Üye
ideos x5 gerim kafama sıkar giderim.

technoshark

technoshark

Üye
ideos x5 iyi ürün üstadım, yanlız son param dedin ya orda içim burkuldu (: istersen 400-450 tl arasında olan optimus me yede bakabilirsin.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
ideos x5 iyi ürün üstadım, yanlız son param dedin ya orda içim burkuldu (: istersen 400-450 tl arasında olan optimus me yede bakabilirsin.
ya 2 milyar daha param var bankada ama onu çekmemeye söz verdim ne olursa olsun zor günlere bıraktım zaten istesemde çekemem bu birikmiş para C6-01 i çok istiyorum burada 550 tl ye satılıyo ama 30 tl eksiğim var ideox x5 i çin malı korkuyorum ne yapsam ya

y n s c n

y n s c n

Üye
Kamerası pek iyi olmasada x5 derim, o fiyata daha iyi bulamazsın.

61semih

61semih

Üye
ya 2 milyar daha param var bankada ama onu çekmemeye söz verdim ne olursa olsun zor günlere bıraktım zaten istesemde çekemem bu birikmiş para C6-01 i çok istiyorum burada 550 tl ye satılıyo ama 30 tl eksiğim var ideox x5 i çin malı korkuyorum ne yapsam ya
ıkıncı el olarak satmayı dusunmuyorsan ılede yanı uzun soluklu kullanacaksan al derım
zaten bana gore 2 eksı yonu var bırısı ıkıcı el pıyasası cok dusuk olackatır veya olmıyacaktır
bırde kullananlar kamerasını vasat olarak degerlendırıyor bunlar senın ıcın sorun degılse al derım.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
bence 30-40 tl daha biriktir ve C6-01 al :oke:

• Beğen
Tepkiler: Bomb City ve zenci2323
anılbaran

anılbaran

Üye
acele etme 50 tl biriktir vatanda indirimde suan c6-01 al

brk38

brk38

Üye
c6-01 al derim baskasına bulaşma temizini bulabilirsen 3gs de olabilir.:oke:

karayel90

karayel90

Üye
  • Kesinlikle huawei ideos x5 al derim herhangi bir sorunu olmaz teknik servis ve garanti ağı geniş bir telefon markasıdır
  • Çin malı diyede endişe yapma çünkü türkiyenin ve diğer birçok ülkenin telekomünikasyon alt yapaısı yapan kaliteli bir şirkettir huawei
  • huawei ideos x5 al bence buda karşılaştırması

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy gio aldım.

haltie

haltie

Üye
İyi günlerde kullan.C6 ya göre daha fazla verim alacağın şüphesiz.

hoss

hoss

Üye
sen bize güven ve ideos x5 al bize dua edeceksin dostum:oke:

cyber

cyber

Üye
c6-01

Consul9

Consul9

Üye
Hayırlı olsun pişman olmayacaksın ;)

• Beğen
Tepkiler: haltie
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt