Öneri Xperia Z1 Aksesuarlarım :D

Sponsorlu Bağlantılar

najanaja

najanaja

Üye
antivirüsü kaldırırım da yüklediğim uygulamaları pc den nasıl kontrol edecem
avg yle alakası olacağını sanmam bende de yüklü avg virüslüğünden değil benim kullanmam sadece widgeti hoşuma gitti ondan kaldırmadım :) telefona virüsmü bulaşır yahu kaç yıldır android kullanıyom sırf market dışı uygulamalar yüklerim, hatta dosdoğru marketi kullanmam bile :D virüsmüş bi sorunmuş görmedim hiç. telefona virüs falan bulaşmaz bence :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bi suya atında gorek su alıyo mu :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: najanaja
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Denendi ve başarılı

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
yalnız ben ev akvaryumunda çekmedim suyun temizdir inşallah :D ben eskişehirde sualtı dünyasına girmiştim yani kocaman akvaryumlar vardı orda çekmiştim :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
yalnız ben ev akvaryumunda çekmedim suyun temizdir inşallah :D ben eskişehirde sualtı dünyasına girmiştim yani kocaman akvaryumlar vardı orda çekmiştim :)
Şu daha dün temızlenmıstı sıkıntı yok :)
Zaten daha sonra yine temızledım :)
Suyun altında bekleme süresi ne?

najanaja

najanaja

Üye
fazla değil 2-3 foto çekebildim anca, güvenlik geldi elimizi suya sokmayalım dedi teli görmedi, sonra teli sudan çıkardım aval aval bakıyo :kop:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
fazla değil 2-3 foto çekebildim anca, güvenlik geldi elimizi suya sokmayalım dedi teli görmedi, sonra teli sudan çıkardım aval aval bakıyo :kop:
Öyle değil :)
Hani saatlerde olur ya suyun altında bekleme süresi felan
Telefondada yok mu
Mesela 5_10 dk video ceksek suyun altında"

najanaja

najanaja

Üye
Öyle değil :)
Hani saatlerde olur ya suyun altında bekleme süresi felan
Telefondada yok mu
Mesela 5_10 dk video ceksek suyun altında"
tamam işte aynı şey fazla tutamadım diom 2-3 dk ka anca. valla hiç video çekmek aklıma gelmedi keşke videoda çekeydim ama fırsatım yoktu bi sürü güvenlik görevlisi vardı gizli saklı suya sokmaya çalışıyodum :)

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
najanaja

najanaja

Üye
zaten piyasada hep 9h ler var bizim burda bile 20 tl civarı falan bence yeterli normal bi cam koruyucu takmak ama arkadaş en iyisi olsun falan deyince bende en iyilerini gösterdim :)

98farom98

98farom98

Üye
Hepinize teşekkür ederim 9h ları araştırdım gerçekten baya kaliteli bide şu şarj konusuna çözüm bulsam avg yi kaldırdım bilgisayardan tarattım 16 virüs çıktı valla sildim şimdi iyi gibi inşallah

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Hepinize teşekkür ederim 9h ları araştırdım gerçekten baya kaliteli bide şu şarj konusuna çözüm bulsam avg yi kaldırdım bilgisayardan tarattım 16 virüs çıktı valla sildim şimdi iyi gibi inşallah
Kardeşim onlar virüs değildir uygulama dosyalarıdır. Android cihaz kullandım bu kadar hiçbirinde virüs olmadı. Hatta etrafımdaki 10 kişiden 8 i android kullanıyor hiçbirinde virüs şikayeti görmedim. Yanlış mıyım abi @najanaja

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
Aynen dedim ben zaten hayatımda virüs nedir bilmem telefona virüs falan bulaşmaz ya inanmıyom ben. Hele benim tele bulaşmıyosa hiçbi tele bulaşmaz :-D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

Üst Alt