WP8.0 GDR2+Amber NCS/NSU Güncellemesi Geldi [GÜNCELLENDİ: 820'ye DataSense]

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
arkadaşlar eşime dün bi tane l 820 aldım telefonun butun guncellemelrini yaptıım hakkında kısmında yazılım düzeltme no su :3047.0000.1328.3002 yazıo ama ekstralar +bilgide amber ibaresi yok neden olabılır acaba
birde telefonun içinde batarya sallanıo bu normalmi, ve geri tuşu bazen algılamıo gıbı gelıo bana sizce bu sorunlar yüzünden aldıım yere goturup yenısıle deişim talep etmelimiyim (vatan pc)?
ilk olarak ekstra amber gelmediyse onun dışında diğer ses gibi programlarda güncelleme gelmedi ise onları lumia pusher gibi bir programla güncelliye bilirsiniz o zaman düzelir hepsi pil sallanma sorunu bazılarında vardı ancak son partlarda düzeltildi diye biliyorum geri tuşu algılamasında sorun yaşamdım hiç ama tam orta kısmına basmsınca sorun olmuyor genelde
buyrun program linki

• Beğen
Tepkiler: LBY

LBY

Üye
ilk olarak ekstra amber gelmediyse onun dışında diğer ses gibi programlarda güncelleme gelmedi ise onları lumia pusher gibi bir programla güncelliye bilirsiniz o zaman düzelir hepsi pil sallanma sorunu bazılarında vardı ancak son partlarda düzeltildi diye biliyorum geri tuşu algılamasında sorun yaşamdım hiç ama tam orta kısmına basmsınca sorun olmuyor genelde
buyrun program linki

yardımların için teşekkür ederim nihayet amber güncellmesinin(data sense hariç)tüm özelliklerini hallettim.sanırım batarya sallanması kapktaki süngerle alakalı bi kaç sitede bununla ilgili konu gördüm, tuş konusundada haklısın orta tuşa yakın basınca pek tekleme yapmıo.
tekrar tekrar yardımların için teşekkür ederim

4MaGuS

4MaGuS

Üye
yardımların için teşekkür ederim nihayet amber güncellmesinin(data sense hariç)tüm özelliklerini hallettim.sanırım batarya sallanması kapktaki süngerle alakalı bi kaç sitede bununla ilgili konu gördüm, tuş konusundada haklısın orta tuşa yakın basınca pek tekleme yapmıo.
tekrar tekrar yardımların için teşekkür ederim
önemli degil bu arada pil sallanması için küçük bir kagıtla sorun düzeltenler vardı çok sorun yaparsa bazıları telefonu değiştiriyordu servise verip biraz uğraşmaka lazım tabikide data sense 820 gelmiyormuydu olması lazım aslında o senin yüklediğin amberla alakalı hangi sürüm ise onu değiştirince data sense gelir onu yapmak içinde flas atıp tekrar data senseli rom yüklemen lazım çok istiyorsan yapa bilirsin tuşada zamanla alışırsın yeni aldıysan telefonu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Linkler Ölü

Üst Alt