Wolfteam

Sponsorlu Bağlantılar

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Wolfteam
Oyun hileli ve nakitlilerden geçilmez oldu. Herkesde özel karakter var. Adamlar ölmüyor. Nakitsizler olarak toplansak klan kursak kendi kendimize oynasak...?

Nickim:antiokul74
@OMG90 'ın nicki: OMG90

Son düzenleme:

0MG90

0MG90

Üye
Sorma bayadır girmiyordum Cuma bakayım dedim baseden tarıyor herkesi çıktım başka odaya girdim sınırsız canı vardı sürekli yeniden doğuruyordu kendini öldüremedim oradan da çıktım 1 ölüm oyunu attım sonunda ama istek kalmadı yeniden çıktım oyundan daha da girmem bikaç ay

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Sorma bayadır girmiyordum Cuma bakayım dedim baseden tarıyor herkesi çıktım başka odaya girdim sınırsız canı vardı sürekli yeniden doğuruyordu kendini öldüremedim oradan da çıktım 1 ölüm oyunu attım sonunda ama istek kalmadı yeniden çıktım oyundan daha da girmem bikaç ay
Çok uzun zamandır ms gözükmüyordu bende de ayın 12 sı oldu, baktım akkye daha çok var bir daha deniyim dedim oyun düzgün açıldı. Şimdi tekrar oynamaya başladım. İki defa giriş oynadım hileli denk gelmedi. Ve f11 ile hileli şikayet edebiliyorsun sanırsam. Kısaca toplanalım kendi kendimize oynuyalım hem nakitli olmaz hem hileli.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Çok uzun zamandır ms gözükmüyordu bende de ayın 12 sı oldu, baktım akkye daha çok var bir daha deniyim dedim oyun düzgün açıldı. Şimdi tekrar oynamaya başladım. İki defa giriş oynadım hileli denk gelmedi. Ve f11 ile hileli şikayet edebiliyorsun sanırsam. Kısaca toplanalım kendi kendimize oynuyalım hem nakitli olmaz hem hileli.
Benim için fark etmez ama f11 i denedim olmadı

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
4 kişi daha bulsak 3-3 süper olur. MaxiCep diye klan kurarız :D

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
wolfteamı bırakın point blanka gelin :pro:

.caner.

.caner.

Üye
Çocuk oyunu, internet cafe lerde küçük çocuklar dolu gelin dota oynayalım. Wf nin sonu Metin2 gibi olacak ki oldu.

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
wolfteamı bırakın point blanka gelin :pro:
Oynadım ama hiç beğenmedim nedense 2004'ün grafikleri var sankim :) Dicen wolfteam'in grafiği müthiş mi? Değil ama genede daha iyi :)
Çocuk oyunu, internet cafe lerde küçük çocuklar dolu gelin dota oynayalım. Wf nin sonu Metin2 gibi olacak ki oldu.
Dota fazla karmaşık metin 2'nin geliştirilirmiş hali gibi. :)Gelin çağrıma onay verin güzelim oynu oynu oynayalım :gul:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
gelin Crosfiree a başlayalm :D
hepsinden daha iyi

.caner.

.caner.

Üye
Oynadım ama hiç beğenmedim nedense 2004'ün grafikleri var sankim :) Dicen wolfteam'in grafiği müthiş mi? Değil ama genede daha iyi :)
Dota fazla karmaşık metin 2'nin geliştirilirmiş hali gibi. :)Gelin çağrıma onay verin güzelim oynu oynu oynayalım :gul:
Küçük çocuk dolu
13 civarı olsalar tamam da 7 yaşında bunlar

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Benim grafik takıntım yok valla :)

SheFy

SheFy

Üye
4sene önce wf oynuyırdum. Oyunda karakter diye bişi yoktu. Herkes eşitti. İşi paraya dkünce bku çıktı. Özel versiyon karakter almış ölüm oyınunda 70/0 oynuyo videosunu koyuyo. Lan be salak adam o karakter o dövmeler kimde olsa aynısını yapar. :D resmen oyun 2-3 sene önce battı. Oyun değil para tuzağı. Dota 2 oynayın bak güzel oyun. En azından lol ve wf deki çoluk çocuk kaynamıyor

• Beğen
Tepkiler: .caner.
Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Ben küçük çocuk muyum? sopa:
kapışalım :box
GroundFalcon - Falcon daki L de olabilir I da olabilir deneyin ikisini de
Tamam eklerim . Şimdiden soyliyim iyi oynayamıyom daha kendimi geliştirmem lazım :)

Uhops

Uhops

Üye
    Konu Sahibi
Oynayanlar nickini yazsın ekliyim :)

istisna97

istisna97

Üye
Warface oynayalım.

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
0MG90

0MG90

Üye
Onda kurt yok :) Ve wolfteamın silah kullanımını çok seviyorum ben :)
Altın kuponuyla alınan Ghost EM-4 ü denedin mi? Çok hoşuma gitti benim normal sıkınca ses çıkmıyor karşındakine sıkınca(karşı takım) ses çıkıyor :D