windows95 cepte((Yatay Ekran))(Nokia E51 de denendi)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TECHNOLOVE

Üye
1.öncelikle hafıza kartında e:/dos/windows dizinini oluşturun(e:/dos/windows)
2.verdiğim linkten dosyayı indirin.klasörü açın ınstall klasörünün içindeki tüm dosyaları telefona kurun. 3.klasörün içindeki dosbox.conf ve mapper dosyalarını hafıza kartindaki Data klasörüne atın
4.klasördeki W95 i hafıza kartındaki dos/windows klasörüne atın.
5.klasördeki dosbox.sisx proggramını telefona kurun ve çalıştırın.biraz bekleyin windows95 açılış ekranı gelicek daha sonra karşınıza 6 tane seçenek gelicek 1'e basıp devam edin ve bekleyin.Biraz geç açılıyor.(mavi bir ekran çıkıyor biraz daha bekleyin açılacak)

LiNK:

Arkadaşşım peki windows altındaki progralar çalışıomu sonra?

seymen_brs

Üye
stdioserver_s60_1_3_SS.SIS bu dosya telefona kurulurken guncelleştirme hatası deyip kurulmuyo ve program açılmıyor..bilginize

hayatperest

hayatperest

Üye
gerçekten çalışıyor kardeş. emeğine sağlık. bende e51 de çalıştırdım :D

engin_9091

Üye
arkadaşım ben 6220 c de program çalıştı fakat ekran yatay deil bunu nasıl ayarlarım yatay olmadığı için yazılar okunmuyo ve dos programı çalışırken hiç bişey sormuyo direkt çalışıo

eddyredline

eddyredline

Üye
Dostum cok saol bende gıcır gıcır calısıyo tek sorun yazıların okunmaması ...bu arada telefonum 5320XpressMusic.
Bi de bisey sorcam bu yuklediğimiz dosbox ile cepte dos oyunlarını oynayabilirmiyiz?Oynanıyosa nasıl oynanıyor?Nostalji yapasım geldi :D Bir bilgin varsa ve paylasırsan sevinirim.Tskkrlr :)
dos oyunları oynanabilir bunu anlatılan daki gibi uygun yere koymak ve config teki yerine yazmaktır. bir ikincisi bu sistem cok ram tüketir. olasılık az verir. tuş kombinasyanı yaratmlasınız. yazılar genelede okunmaz. zaten dosbox kendi basına bir smilatordur dos oyunları için ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur. bazı oyunları rahatlıkla oynayabilrsiniz ancak ayarlarını yapabilirseniz

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
dostum ben çektim eziyeti başkaları çekmesin şu linki rapid e felan çevirirmisinb 4 shared te 1 saat oldu yarısını indiremedi

--------------- Ekleme ---------------

dostum ben çektim eziyeti başkaları çekmesin şu linki rapid e felan çevirirmisinb 4 shared te 1 saat oldu yarısını indiremedi
n73 te denedim hafıza dolu dedi

ama ramde yer açıyorum 21 mb olacak işallah yeter

22.3 mb açtım ama nafile

kanunsuz_107

Üye
Arkadaşım yükLedim ama dosbox açıLmıo bu arada teLefon e51

TTK89

Üye
hep menüye atıyo yaaaaaaaaaaaaaa

buzdolabım

Üye
slm arkadaşlar.e 51 re windows noksansız anlatıldığı gibi kuruyorum ama olmuyor.yardımcı olabılcek kımse varmı.

hseyn1995

Üye
e63 icin denıyorum sonucu yazacağım.

gitarsist

gitarsist

Üye
dosbox'a basıyorum beyaz yazılar çıkıyor bekliyorum fakat hiç dğeişmiyor öyle kalıyor. lütfen bi yarıdm edin.
teşekkürler.

atilkan12

Üye
Arkiler Yazılar Okunmuomuş Bunda Doğrumu .!.?? Türkçemi .!.?? ne kadar Ram Yer .!.?? KAstırırmı Teli.!.?? Geri Dönüşü Varmıdır Yani yine s60 a dönmek .!.?? Msj atılırmı .!.?? cvp pls içim gümbür gümbür oldu bunu görünce inş. harikadır

kardeş dosbox.sisx te süresi geçmiş sertifika hatası alıyorum napıcam

theemnt

theemnt

Üye
telim e72 yatay ekran açıo nasıl düzeltecez

ada965

Üye
e63de hard truck road to victory deneyelim bakalım:D

Sertifika süresi geçmiş hatası veriyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ossy1994

Üye
kardeş e63 te oldu mu yani

alibasarafb

Üye
abi bunu telefon arkaplana atabiliyomu benim tel n73 yani bunu kurduktan sonra telefonu eskisi gibi kullanabilioz mu

ediyukav881

ediyukav881

Üye
ya nasıl olucak bu

bilen varsa şunu anlatsın sen anlatsana büyük iskender

şunu bi güzel anlatsana yaaaaaa bn fazla anlamam

edo123

Üye
Nokia n95 ve C5-00 telefonlarıma yükledim ancak icon ve yazılar okunmuyor.Sebebi windows95 in vga modu desteklemesi yani 640x480 çözünürlük.Bizim telefonun yatay haldeki çözünürlüğü.320x240 yani yarısı ekrana sığdırılması anında küçülüyor görüntü bu ayarı bozbilirseniz yani çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz güzel olurdu ama sanmıyorum yapılacağını.S60 3rd 4ever.illa windows istiyorsan Bir pda Edinmeliyiz.Windows mobile işletim sistemi barındıran XD

Serfitika hatası için telefonunuzun tarihlerini değiştirin programın çıktığı yıla yakın bir değer atayın ve kurduktan sonra düzeltin.Yılları 1 er azaltarak deniyorum 2010 olmadı 2009 almadı 2008 olmadı 2007 gibi.

canuri

Üye
windows xp açılmazmı bu dosda biliyomusun kardeş bulabilirmisin varsa

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
manyak haca atılır bununla hemen yüklüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt