İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

sinan430

sinan430

Üye
skype aramasında sesi hoparlöre verir, normal konuşmayı da hoparlöre alınca ana hoparlörden ses geliyorsa yani sadece üstteki konuşma hoparlöründen ses gelmiyorsa servislik görünüyor.
skype da
skype aramasında sesi hoparlöre verir, normal konuşmayı da hoparlöre alınca ana hoparlörden ses geliyorsa yani sadece üstteki konuşma hoparlöründen ses gelmiyorsa servislik görünüyor.
skype kullanırken de ustteki hoperlörden ses geliyor normal telefonla konuşur gibi yani

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
skype da

skype kullanırken de ustteki hoperlörden ses geliyor normal telefonla konuşur gibi yani
o zaman başka bi sıkıntı var :dry: donanımsal değil yazılımsal gibi duruyor, ya da sim kart/operatör hatası??:hmmm

mp2934

mp2934

Üye
arkadaşlar bu android ve windowsta resimli albüm kapaklı müzik indirme uygulamaları varsa bildiğiniz yazabilir misiniz her ikisindeden de olur
arkadaşlar bu android ve windowsta resimli albüm kapaklı müzik indirme uygulamaları varsa bildiğiniz yazabilir misiniz her ikisindeden de olur

dawid

dawid

Üye
Windows ta var music+ diye yeşil logolu olan sd kartada aktarıyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
WP 10 TP yüklü lumia 920 de her hangi bir nedenle telefonu kapatıp açtığımda her seferinde ekranın sol alt köşesinde kırmızı yazıyla "Not For Resale" diye bir uyarı alıyorum

Ancak, telefonda veya uygulamalarda bana yansıyan bir problem göremiyorum..

Böyle bir uyarı ile karşılaştınız mı?​

skynet

Üye
Tubecast son güncelleme den sonra sürekli video izlerken hata verip duruyor

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
WP TP 10 son güncellemesi de yüklü...

bu arada Muzik ve OneDrive de güncellendi..

L920 de güncelleme sonuçlanmıyor... Yani güncelleme başlıyor, yükleme aşamasında %90 larda iken güncellemeden çıkıyor.. ve yüklemiyor..

kamil5028347

kamil5028347

Üye

L920 de güncelleme sonuçlanmıyor... Yani güncelleme başlıyor, yükleme aşamasında %90 larda iken güncellemeden çıkıyor.. ve yüklemiyor..

Aynı sorun bendede var uygulamalar güncellenmiyor sıfırlasak düzelirmi

4MaGuS

4MaGuS

Üye
WP 10 TP yüklü lumia 920 de her hangi bir nedenle telefonu kapatıp açtığımda her seferinde ekranın sol alt köşesinde kırmızı yazıyla "Not For Resale" diye bir uyarı alıyorum

Ancak, telefonda veya uygulamalarda bana yansıyan bir problem göremiyorum..

Böyle bir uyarı ile karşılaştınız mı?​
aynı şey bende de oluyor niye böyle bilmiyorum bende

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye

Aynı sorun bendede var uygulamalar güncellenmiyor sıfırlasak düzelirmi

aynı şey bende de oluyor niye böyle bilmiyorum bende

O zaman bu yazılımla ilgili bir sorun, Gelecek başka bir güncelemeyle sorun giderilebilir..

Bu tip şeyler için sürekli olarak sıfırlamak ta insanı baydırıyor... Uygulamaya Uninstall yaptırsa sorun düzelir de yaptırtmıyorlar.

Tabi şöyle bir durumda var, güncellenen ve güncellemesi hataya takılanların sayısı çoğaldıkça internetten de çok yiyor...

O yüzden de bu tip güncellemelirin üzerine gidip "Güncellemeyi iptal Et" seçeneğini Klicklemek lazım ..

Yoksa artalanda çalışmaya devam eder..

kamil5028347

kamil5028347

Üye
Güncellenmeyen uygulamaları kaldırıp tekrar yükleyince düzeldi fakat OneDrive öylece kaldı

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Güncellenmeyen uygulamaları kaldırıp tekrar yükleyince düzeldi fakat OneDrive öylece kaldı
Sistem dışı uygulamalarda yazdığın gibi olur..
Ancak, sisteme ait Muzik ve OneDrive yi kaldırmak mümkün olmuyor,
Çünkü, güvenlik nedeniyle öyle bir opsiyon verilmemiş..

mp2934

mp2934

Üye
Windows ta var music+ diye yeşil logolu olan sd kartada aktarıyor
Sagolasin onu biliyorum da androidde bulamadim oyle birsey hic olmazsa muzik duzenleme tarzi iyi bir uygulama yok mu bu nasil bir uygulama bollugu

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Şu son bir kaç gündür WP 10 yüklü telefonum bazen kapanıyor ve kapandığı zaman da kendi kendine sürekli reset atıyor, korkuyorum böyle çalışarak telefon yanacak : ) )

Pili de çıkarılacak halde değilki, çıkarıp yeniden takayım da kurtulayım. Bu durumda ben de O durumda iken güç tuşu + Ses azaltma tuşuna basarak bir kaç deneme yapıyorum ve o an ne oluyor sa normal açılışa geçiyor ve kurtuluyorum...

Sizin de böyle bir şey başınıza geliyor mu?

enessrsy

enessrsy

Üye
Spotify'ı diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi premium almadan kullanmamızın bir yolu yok mu acaba? Sınırlı özelliklere de razıyım fakat giriş yapmıyor bile..

Emre

Üye
'Nokia' Gitti 'Microsoft' geldi!

Emre

Üye
O zaman niye o kadar para verip nokia ismini aldı anlamak mümkün değil..
nokia ismini anlaşmaya gore 2016 q4 çeyreğine kadar kullanabilir o tarihten sonra kullanamaz, sanırım microsft nokia anlaşması yakında tamamen bitiyor.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
nokia ismini anlaşmaya gore 2016 q4 çeyreğine kadar kullanabilir o tarihten sonra kullanamaz, sanırım microsft nokia anlaşması yakında tamamen bitiyor.

Hımm.. Geçici süreliğine de neden nokia ismini parlatsın ki değilmi.. Ortadan kalkacak ve kullanamayacağı kısıntılı bir şeyi kaldırmakla haklı..
Evet .. enformasyon her şey...

Üst Alt