İpucu Windows Phone - Bilgileri Ve Sorunları Burada Paylaşalım

Sponsorlu Bağlantılar

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Tamam kardeş sağolasn.navifirm ile cv yazanını indirdim attım ama hala açılırken t-mobile yazısı çıkıyor

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

suyunsesi

suyunsesi

Üye
İyi güzel olmuş one note fakat MS bizim telefonlara bu geliştirmeyi geciktirirse hakikaten rakiplerinin bakışında ezik konumuna doğru gerileme yaşar.

skynet

Üye
Ayarlar>sistem menüyü aşağı doğru kaydırdığımda pil tasarrufunun altındakilerin açıklamaları 2-3 saniye sonra geliyor bu sizde de oluyor mu ?
Ve nedense akıllı veriyi de açmaya çalıştığımda sürdürülüyor deyip direk atıyor ve onun altında yazan bildirim hiç gelmiyor :allalla:

Bir kaç defa reset çektim ama değişen bir şey olmadı :alsana:+ Sistemi yeniden başlattığımda veya reset attığımda bildirim menüsü 2-3dk. bu şekilde kalıyor :dry:

emz

emz

Üye
Ayarlar>sistem menüyü aşağı doğru kaydırdığımda pil tasarrufunun altındakilerin açıklamaları 2-3 saniye sonra geliyor bu sizde de oluyor mu ?
Ve nedense akıllı veriyi de açmaya çalıştığımda sürdürülüyor deyip direk atıyor ve onun altında yazan bildirim hiç gelmiyor :allalla:

Bir kaç defa reset çektim ama değişen bir şey olmadı :alsana:+ Sistemi yeniden başlattığımda veya reset attığımda bildirim menüsü 2-3dk. bu şekilde kalıyor :dry:

Bildirin ekranının aynısı bendede oluyor. Gerisi yok.

Telgrafla gönderildi. [(L520) - ( İNADINA 512 MB RAM!! --> MS, NOKİA )]

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Birkez gördüm ama şuan Nokia software recovery tool ile sıfırlayarak yükleme başlattım bile :) Sonrasında yeniden GDR1 in düzeltilmiş son güncellemesini Developer Pre... olarak yeniden almayı planlıyorum. Temizden bi GDR1 e çıkalım bakalım noluyo. :)
Telefon NL920.Bu arada şu haliyle Nokia Camera hala daha odaklama sorunu yaşatıyor. Manuel olarak bile odağı sonsuza götürdüğümde bulanıklaşıyor. Kaydıracı en sona getirmeden (yani sonsuz simgesine) hemen öncesinde bırakırsam çok net. Simgeye geçtiği anda yine bulanık. Bende manuel odaklama ile uzak çekim yapacaksam sonsuza kadar getiriyorum kaydıracı ama sonsuz simgesine gelmeden bırakıyorum. Çözümüm şimdilik bu. Çünkü otomatik odaklama her seferinde netleme yapamıyor arada sapıtıyor :)

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Benm otomatik odaklama da öyle.uzağı netlemiyor

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Benm otomatik odaklama da öyle.uzağı netlemiyor

erndrdyk

erndrdyk

Üye
Arkadaşlar bunu aradım ama gözüme çarpmadı sitede. Lumia 1520 de 4 mikrofon varmış ve çok iyi ses kaydı sunuyormuş ya en iyi ses kayıt programı hangisi sizce? En iyi performansı denemek istiyorum.

beats

beats

Üye
Arkadaşlar bunu aradım ama gözüme çarpmadı sitede. Lumia 1520 de 4 mikrofon varmış ve çok iyi ses kaydı sunuyormuş ya en iyi ses kayıt programı hangisi sizce? En iyi performansı denemek istiyorum.
Stereo kayıt yapan uygulamaları denemelisin.

Bu uygulama kayıt alabiliyor, Mono yazan yere dokunuyoruz Stereo oluyor.

kamil5028347

kamil5028347

Üye
arkadaşlar cevap verirseniz çok memnun olurum arkadaşa lumia 920 almıştımgelen aramaları belli bi saniye sonra otomatik cevaplama varmı diye soruyor ben bulamadım böyle bir kulaklık ayarı varmı bilgilendirirseniz sevinirim iyi akşamlar

birde glance ekranda saat titriyormuş ekran sorunlu diyor bunu düzeltmek mümkünmü

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Önemli Özellikler:
• Notlar ve yapılacaklar listeleri oluşturarak bunları güncelleyin.
• Notlarınızı, tıpkı bilgisayarınızda yaptığınız biçimlendirin. Yazıları kalınlaştırın, italik yapın, altını çizin, vurgulayın, girintileyin.
• Not defterlerini, bölümleri ve etiketleri kullanarak notlarınızı düzenleyin.
• El yazısıyla yazılmış notlar alın veya mevcut notlara el yazısı ve çizim ekleyin.
• Not defterleriniz bilgisayarlarınız ve cihazlarınız arasında eşitlenir.
• Oluşturduğunuz notları; biçimlendirme, video ve iliştirilen dosyalar da dahil olacak şekilde bilgisayarınızda görüntüleyin.
• Yakaladığınız her şeyi notlarınız ve dosyalarınız içinde arayın. Resimlerin içindeki metinleri bile aratabilirsiniz.+
• Ana ekran pencere öğeleri; uygulamayı açmadan hızlı bir şekilde fotoğraf, ses ve metin notları oluşturmanızı sağlar.
• OneNote Son Notlar pencere öğesi ile son notlarınıza doğrudan Ana Ekranınızdan ulaşın.
• Hızlı erişim için favori sayfalarınızı, bölümünüzü veya not defterinizi Ana ekrana ekleyin.
• Tablet veya telefonunuzdan SharePoint Online sitelerinde depolanan çalışma notlarınıza erişin.
İşte OneNote’u nasıl kullanacağınıza dair bazı fikirler:
• Sınıf çalışmaları, toplantılar veya araştırmalar için notlar alın.
• Derslerde el yazısı ile yazılmış notlar alın ve bunları her yerde yanınızda taıyın.
• Notlarınıza ses ve video ekleyin.
• Beyaz tahtanın fotoğrafını çekin ve toplantı notlarınıza ekleyin.
• Alışveriş listenizi ailenizle paylaşın ve satın aldığınız ürünleri listeden silin.
• Bir sonraki büyük tatiliniz için yolculuk programı oluşturun ve seyahat planlarınızı takip edin.
• Kağıt yığınlarıyla uğraşmamak için fiş ve faturalarınızın fotoğraflarını çekin.
• Ekibinizle işbirliği içinde olun ve fikirlerinizi paylaşın.
• Ürün ve fiyat araştırması yaparak sizin için doğru olan seçimi yapın.

Çizimden harf tanıma olayından bahsediyorsun sanırım ama yeniliklerde o yok.
o arama özelliği + lı olan tam olarak ne oluyor merak ettim

akıllı veri kısmı bana hiç olmadı çözüm belki soft reset onun dışında bildirim ekranın geç gelemse bende önceden çok olurdu max 30sn falan sürerdi hatta sürmezdi bile o kadar düzelirdi son günlerde gelmiyordu şuan son gelen güncellemeden sonra karşıma çıkmadı daha çözüm olarak ancak güncellemedir sanırsam sadece

barannn79

barannn79

Üye
Arkadaşlar telefonuna soft reset attığımda telefonu açınca sd kart hatası alıyorum her açışta. Sd kartı biçimlendirince düzeliyor fakat soft reset açınca tekrar başlıyor. Ne yapabilirim acaba?

skynet

Üye
Sd karttan oyun yüklerken çok uzun sürüyor acaba bu herkeste böyle mi ?
Örnk: Asphalt8 15dk. anca yüklendi :kirbac:

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
Arkadaşlar bi sorum olacaktı simdi genelde internete girdıgım zaman çok weri tuketımı oluyo sız hemde çok oluyon peki bundan nasıl MB tasarufu saglarım ..

Silinen Üye 1030288

Kapalı Hesap
Merhaba arkadaşlar. 8.1,e geçtim oyun indirirken sorun yaşıyorum. Oyun iniyor fakat kurulumda ilgilenmeniz gerekiyor diyor ve tekrardan indirtiyor bana aynı hata tekrar geliyor. Sorunun resmi

luckysleven

luckysleven

Üye

Dediklerin bendede var ilk dedigin sorun degil animasyon gibi dusun guzelde bir goruntu oluyor ama ikinci dedigin tam sıkıntı. Soyleki daha oncede cok kez soyledim benim telefon kendi kendine kapaniyor ve ses kisma+power ile actigimda bazen resimdeki gibi oluyor her yer bos sensorler devre disi ses kisma acma iptal sacma sapan birsey anca tekrar res atinca duzeliyorBu arada benim animasyon gibi dusun dedigim yazilarin ekran hareketinden 1-2 saniye sonra gelmesine dedim sende yazilarda eksikmis

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar bi sorum olacaktı simdi genelde internete girdıgım zaman çok weri tuketımı oluyo sız hemde çok oluyon peki bundan nasıl MB tasarufu saglarım ..
Genel olarak mobil internet kullan. Masaüstü görünümü iptal et. İnternetten video, film vs. izlemezsen çok kar edersin çünkü videolar abartı mb. içeren dosyalardır. Birde tarayıcı ayarlarına girip akıllı veri tasarrufu ayarını deneyebilirsin.

Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
Genel olarak mobil internet kullan. Masaüstü görünümü iptal et. İnternetten video, film vs. izlemezsen çok kar edersin çünkü videolar abartı mb. içeren dosyalardır. Birde tarayıcı ayarlarına girip akıllı veri tasarrufu ayarını deneyebilirsin.
Tamm kardeşim teşekkür ler
Peki akıllı veri ayarını hangı ayarda tutuyum yüksek ,standart,we açık var hangasine onaylıyım

SLH.55

SLH.55

Üye
o kadar güncelleme geldi şu kulaklıkla müzik dinlerken tam müziğin değişeceği zamanla gelen mesaj çakışıyor kulaklığın bir tarafı çalışmıyor telefonu aç kapa yapmak zorunda kalıyorum.Bu genel sorunu bir türlü yapamadılar ya :angry:

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Tamm kardeşim teşekkür ler
Peki akıllı veri ayarını hangı ayarda tutuyum yüksek ,standart,we açık var hangasine onaylıyım

O kadar detaylı test edip denemedim. Ama yüksek ayarı interneti en sade şekilde kullandırıyor olmalı. Mümkün olduğunca kısıyordur.

• Beğen
Tepkiler: Nokia Belle

Üst Alt