Windows Phone 8 İçin Yeni Özellik İstedim - Bu İsteğe Oy Verin ;)

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım 2 oy kalmıştı, onlarıda verdim gitti, bence iyi bir fikir, lakin geliştiriciler bir uygulama ile çözemezler mi bunu ? İllaki Microsoft'un ilgili API'lere izin vermesi şart mı ? Başka yolu yok mu ? Çünkü işimiz Microsoft'a kalırsa çok bekleriz ...

Maalesef Microsoft gerekli API'leri sağlamadığı sürece geliştiriciler bir şey yapamazlar.
Yani geliştiricilere uygulamalar için gerekli kodları ve sınırları Microsoft ayarlıyor.

Önümüzdeki güncellemelerde Microsoft böyle bir uygulama için gerekli API'leri sağlarsa, Microsoft'un geliştirmesine gerek kalmadan diğer geliştiriciler halleder zaten. :oke:

Mevcut API'ler ön planda çalışmayacak bu tipte bir uygulama için maalesef şu an elverişli değil, sadece ses ve konum izleme API'leri var sanırım.

ÖEY

ÖEY

Üye
GDR3 ve WP8.1 ile MS bir sürü API'ye izin verecek belki o zaman bu da arada kaynar :D:D

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Fikir çok güzel bende verdim oyumu.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
GDR3 ve WP8.1 ile MS bir sürü API'ye izin verecek belki o zaman bu da arada kaynar :D:D

Eğer o zamana kadar öne çıkarabilirsek, araya kaynattırırız :)

Hatta bu hafta Belfiore'nin kapısını da çalarız olmazsa bununla ilgili :kop2:
Yapsın bize bi kıyak.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve ÖEY
bozokluht

bozokluht

Üye
3 oyum size :)

OozyStaw

OozyStaw

Üye
Abi benimde aklımdaydı ama paylaşıma gereği duymamıştım eline sağlık , bir de benim aklımda mesela bilgisayarda ekran videosu alırken mause ile tıkladığın yerler beliriyordu buradada dokunduğumuz yerler belirse çok harika olur :oke: eline sağlık.

- - - Eklendi - - -

Bu arada 17 oy kalmış abi :oke:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
bir de benim aklımda mesela bilgisayarda ekran videosu alırken mause ile tıkladığın yerler beliriyordu buradada dokunduğumuz yerler belirse çok harika olur :oke: eline sağlık.

Microsoft gerekli imkanları (kaynak kodlarını) sağladıktan sonra o tip detayları geliştiriciler halleder diye düşünüyorum. :oke:
Bakalım 8.1 güncellemesi neler getirecek.
Belki o paketle gelmeyebilir ama sonrası için talebimiz hazır bulunsun en azından.

• Beğen
Tepkiler: OozyStaw
Tacettinn

Tacettinn

Üye
Evet arkadaşlar ekran videosu çekme özelliği androidde bizzat kendim demedim. Harika bir özellik. Çok çok gerideyiz. Android kendini aşmış durumda, otg kablosu ile klavye, fare, flaş bellek vs aygıtları kullanabiliyor. Açıkçası beklemekten sıkıldım... Amacım androidi övmek değil. Ne kadar geride olduğumuzu göstermek. Ben de lumia kullanıcısıyım sonuçta. Evet bizim sisteminde güzel yanları var. Ama bu yeterli olmuyor maalesef. Kapalı Bi kutu...

- - - Eklendi - - -

acoustic

acoustic

Üye
Oy kulllanma işlemi tamamlanmıştır. :)

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Tam destek

ZzZz11

ZzZz11

Üye
tamamdır bi elde biz attık ;)

kurd-0

Üye
anlamadığım nokta masaüstünde herseyi yapmak mumkunken ms mobilde neden bu kadar kisitlamaya gidiyor

Üst Alt