Windows 7 Dvd rw sorunu(Çözebilecek Varmı)

Sponsorlu Bağlantılar

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
This product installs automatically without extra software.= Bu ürünün ekstra yazılım olmadan otomatik olarak yükler.

Yani XP'nin Driver'ını Felan Yüklemeyecen Windows 7 Kuracan Kurduğundan Otomatik Olarak Yükleyecek.XP Driver'ını Yüklediysen Eğer Ondan Dolayı Donma Yapar ;)

djibram

djibram

Üye
    Konu Sahibi
xpnin driveri nasıl kalcak bu durumda

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Güzel Bir Soru :D Windows 7 Kullanan Birisi Cevap Versin Bu Soruya Yani Nissan :D

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Güzel Bir Soru :D Windows 7 Kullanan Birisi Cevap Versin Bu Soruya Yani Nissan :D
Meseleyi Anlamadım Ki Abi Ya Şimdi Siz Ne Yapmak İstiyorsunuz Tam Olarak ?? :D

--------------- Ekleme ---------------

Driver 'ı Mı Kaldırmak İstiyorsunuz ???

--------------- Ekleme ---------------

Windows'un Yamalı Değil Orijinal Kopya İse Yüklediğin Driver Programlar ve Özelliklerde Görünür ve Kaldır Seçeneğinden Kaldırabilirsin Fakat Windows'un Yamalıysa Yüklemene Gerek Yoktur Zaten ;)

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
XP'nin Driver'ını Kurmuş Arkadaş PC'ye Ondan Dolayı Donma Oluyordur Diye Bir Sonuç Aldık Fakat Bn W7 Kullanmadığım İçin W7 de Driver Kaldırmayı Bilmiyorum O Yüzden Sana Yönlendirdim :D

Nissan 350 Z

Nissan 350 Z

Üye
Windows'un Yamalı Değil Orijinal Kopya İse Yüklediğin Driver Programlar ve Özelliklerde Görünür ve Kaldır Seçeneğinden Kaldırabilirsin Fakat Windows'un Yamalıysa Yüklemene Gerek Yoktur Zaten ;)

Bu Yani :allalla::oke::d:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Evet Bu :oke: :d:

Üst Alt