Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: dücane, bulutsuzgece ve Rock Ve Roll

dakamon

dakamon

Üye
Bizim düşüncelerimizden farklı bir şey demiyor. Oda bizim durumumuzda. Bilmiyor fazlasını.

Aybars1979

Aybars1979

Üye
bu hafta yayınlanacakmış benim anladığım o cevaptan, hem "very soon" demiş hemde " i hope so" demesi bu hafta perşembeden önce yayınlanacağını ifade ediyor, hayırlı oılsun herkese.:biggrin:

• Beğen
Tepkiler: saynesim
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
bu hafta yayınlanacakmış benim anladığım o cevaptan, hem "very soon" demiş hemde " i hope so" demesi bu hafta perşembeden önce yayınlanacağını ifade ediyor, hayırlı oılsun herkese.:biggrin:
Naptın be kardeşim bu ne olumlu bakış :D

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
''I hope so'' nedir ya ? Senin umuyorum-dan farklı bişey söylemeni bekliyor insanlar . Gabe bir , bu iki . Sabrımızı sınıyorlar resmen .

Son düzenleme:

alaca61

Üye
Ana iki hafta sonra gelir umut ediyorum

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Microsoft her seferinde sınav zamanına denk getirmeyi nasıl başarıyor acaba ?

• Beğen
Tepkiler: thoak, habbuj, emz ve 2 diğerleri
byibo

byibo

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
bilgi için teşekkürler peki mobil kısmına navzil bakıyor mu ? ayrıca neden kendileri bir açıklama yapmayıp kullanıcılardan soru geldiği zaman cevab veriyorlar ve verdikleri cevabta da insanlar bir o kadar daha soru çıkartıyorlar yani herşeyi geçtim bir güncelleme için herhangi bir gün belirleyemiyorlar mı bu kadar zor mu ?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Aman be ya gelirse gelsin gelmezse keyfi bilir halı saha maçına gitmek varken napim w10 u baklava yiyip geleyim görüşürüz gençler :)

• Beğen
Tepkiler: ON9, suyunsesi, Esendağlı ve 1 kişi daha
KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
  • Beğen
Tepkiler: habbuj, sfgnrl, mp2934 ve 1 kişi daha
Aybars1979

Aybars1979

Üye
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Son sızan sürüm numarasını hatırlayan var mı ?

Aybars1979

Aybars1979

Üye
''I hope so'' nedir ya ? Senin umuyorum-dan farklı bişey söylemeni bekliyor insanlar . Gabe bir , bu iki . Sabrımızı sınıyorlar resmen .
orada "i hope so" sadece umuyorum anlamında değil.

Üst Alt