Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Dil güncellemesidir kesin
developer preview configuration falan filan yüklenmiş

geçen gün pfd yi yeniden aktif etmiştim onun güncellemesiymiş kusura bakmayın heyecan yaptırttım size de :)

dakamon

dakamon

Üye
Adamlar güncellemeyi vermediler onun yerine sızıntıyı arttırdılar zaar. :D milletin canı sıkılmasın diye.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dexter Morgan
byibo

byibo

Üye
Telefon işi ne zaman Gabrielin eline kaldı güncelleme işi o kadar yavaşladı
bence gabriel ile ilgisi yok en azından varsa bile geçmişten haz alarak benzer ufak tefek hataları yapmamak için güncelleme tarihi konusunda doğru zamana bırakıyor olabilir yani tweet atarak güncelleme şu modeler için başlamıştır diyebilir

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Birazı yenilenmiş emojiler(PC için)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur

bayon

Üye
Birazı yenilenmiş emojiler(PC için)
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
bişey sorabilir miyim mesela bu yeni gelen emojiler den birini mesaj kullanırken attık diyelim (bi android telefona) bu emoji karşı tarafta gözüküyor mu yoksa kodu mu gözüküyor ?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
bence gabriel ile ilgisi yok en azından varsa bile geçmişten haz alarak benzer ufak tefek hataları yapmamak için güncelleme tarihi konusunda doğru zamana bırakıyor olabilir yani tweet atarak güncelleme şu modeler için başlamıştır diyebilir

Mesele güncelleme tarihini veya modellerini vermesi değil ki.
Adam hiç değinmiyor mobil sürüme, sözünü dahi etmiyor.
Artık müjdeli haberden falan geçtik, 1 tane mesajında W10 mobil geçse bayram edeceğiz.
Ama keltoş ağzını masaüstü sürümle açıp masaüstü sürümle kapatıyor.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, BLasTeaR, byibo ve 1 kişi daha
Bay H

Bay H

Üye
Yukarıda yeni yapıya ait ortaya çıkan görseller büyük olasılık ile 3. halkaya ait yani bir şekilde Microsoft hesabına erişebilen kişi/kişiler tarafından servis ediliyor.

Nawzil bu hafta için ümit verdi ancak sanıyorum ki bu görselleri sızan sürümü beğenmediler, bundan dolayı yayınlamadılar. Bu hafta herhalde (umut.avi :kıskıs: ) bu sürümde yaşadıkları sıkıntıları biraz daha azaltıp verecekler.

Son düzenleme:
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bişey sorabilir miyim mesela bu yeni gelen emojiler den birini mesaj kullanırken attık diyelim (bi android telefona) bu emoji karşı tarafta gözüküyor mu yoksa kodu mu gözüküyor ?
Android 4.1'de görünmüyordu. 4.4'te aynısı değil ama telefona özel ifade karşılığı görünüyor. Aynısı iPhonede de geçerli. Emojiler hâlâ kötü ve belirsiz. WhatsApp ifaleri kullansalar iyi olacak.

• Beğen
Tepkiler: baysal.onur, byibo ve StartTheGame
Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Yukarıda yeni yapıya ait ortaya çıkan görseller büyük olasılık ile 3. halkaya ait.

Nawzil bu hafta için ümit verdi ancak sanıyorum bu görselleri sızan sürümü beğenmediler, bundan dolayı yayınlamadılar. Bu hafta herhalde düzenleyip verecekler, umut.avi :kıskıs:
Hacı zaten teknik ön izleme beğenmekte olur yani yeter ki Windows 10 diyelim, görselleri sonra da değiştirirler

byibo

byibo

Üye
Mesele güncelleme tarihini veya modellerini vermesi değil ki.
Adam hiç değinmiyor mobil sürüme, sözünü dahi etmiyor.
Artık müjdeli haberden falan geçtik, 1 tane mesajında W10 mobil geçse bayram edeceğiz.
Ama keltoş ağzını masaüstü sürümle açıp masaüstü sürümle kapatıyor.
abi seni çok gücendirmiş bu gabriel :tebessüm: şaka bir yana abi ama adama birşey demedilerse yada vermedilerse adam ne yapabilir ki ! birçok ihtimal var ama ençok aklıma gelen güncellemenin hazır olmaması çünkü geçen build tanıtımında güncellemenin verilmesi süpriz olur diye beklerken sonraki aya sarkmıştı

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
abi seni çok gücendirmiş bu gabriel :tebessüm: şaka bir yana abi ama adama birşey demedilerse yada vermedilerse adam ne yapabilir ki ! birçok ihtimal var ama ençok aklıma gelen güncellemenin hazır olmaması çünkü geçen build tanıtımında güncellemenin verilmesi süpriz olur diye beklerken sonraki aya sarkmıştı

Yaa laf olsun diye bahsetsin mobil sürümden, o bile yok.
Gabe bu hafta çıldırttı beni sinirden :off:

• Beğen
Tepkiler: byibo
Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
O değilde iş arkadaşıma o kadar gaz verdim sende yükle diye ona rezil olduk gelmeyince :ehe

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Fazla takip etmiyorum artık gelişmeleri. İnşallah geldiği zaman bomba gibi gelir de tekrar aktif olurum :)

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Rainesto

zbahadir

Üye
Windows 10 Mobile daha gelmeden 145 sayfa post yapmışız bir de gelseydi forum dayanmazdı. :blink:
Ufaktan ufakta psikolojimiz bozulmaya başladı.
Gabi alacağın olsun eğer yolda göreyim selam verirsem olayım. :angry:

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Windows 10 Mobile daha gelmeden 145 sayfa post yapmışız bir de gelseydi forum dayanmazdı. :blink:
Ufaktan ufakta psikolojimiz bozulmaya başladı.
Gabi alacağın olsun eğer yolda göreyim selam verirsem olayım. :angry:
adamın Türkiye'de ne işi olur da göreceksin, onu da geçtim denk gelmek he? kafa millattan önce bir milyon :ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Bu hafta herhalde (umut.avi :kıskıs: ) bu sürümde yaşadıkları sıkıntıları biraz daha azaltıp verecekler.

Gabe video converter ile umut.avi'yi sazan.mpeg'e çevirdi bu hafta...

• Beğen
Tepkiler: ceza87, Aybin.Kilic ve Rainesto

Üst Alt