Haber Windows 10 Mobile Güncellemesi Resmi Olarak Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Çok büyük bir facia olmuş orada , meksika ms o :D
Aklıma nedense bir hikaye geldi.

Yaşlı karı koca gezmeye çıkmışlar ama hesaba katmadıkları şey ise o günün 1 mayıs olduğu imiş.
Bunlar yürürken bir grup genç kortej oluşturmuş slogan ata ata geliyorlarmış.
Kadın kocasını dürterek "Herif herif hadi bizde katılalım , bizde slogan atalım" demiş. Başlamışlar kortejle yürümeye. Renkli ve neşeli bir yürüyüş sonunda gençler başlamış slogana "Kahrolsun Faşizm, kahrolsun faşizm".
Artık yaşlılık mı dersin sağırlık mı dersin teyze de slogan atmaya başlamış
"Kahrolsun komünizm, kahrolsun komünizm" Kocası karısını dürtmüş ve sloganla cevap vermiş "Öyle deme o bizik , öyle deme o bizik".
Karısı hiç istifini bozmadan slogan atmaya devam etmiş " BİŞEY OLMAZ ŞAŞIRDIK, BİŞEY OLMAZ ŞAŞIRDIK "

Şimdi oldu o hesap. Çaktırmadan cevap verelim. "BİŞEY OLMAZ ŞAŞIRDIK"
:kop2::kop2:

• Beğen
Tepkiler: saynesim, flutewoddy, sahte_suhte ve 1 kişi daha

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Bize gelmesi bir ayı bulur muhtemelen de merak ettiğim şeyler var.
grove musicte Bluetoothle müzik dinlenmiyor.
Mesaj gönderme yerinde gönderme simgesinin çevirisi halen ingilizce.
Arama uygulaması içler acısı durumda.
Mesaj kısmında gönderen yeri ş harfi gibi harfleri kabul etmiyor.
Edge durumu orta.
Kamera uygulaması halen kameralarımızın tam performansını vermiyor. Getirilen yeni özellikler zaten kullanılmıyor.
En önemlisi sistem hiç bi sıkıntı yokken birden takılıp kalıyor. Ya yeniden başlatıyor ya da kaldığı yerden devam ediyor.
İnşallah bu sorunların farkındadırlar. Bana pek öyle gelmiyor ama hadi hayırlısı.
Microsoft bu beta sistemi yaptık diye verirler.

dakamon

dakamon

Üye
Belkide ben daha güncellemeyi yapmadan 640xl mi servise göndericem.

onursarii

Üye
sanmıyorum şubat sonuna kadar geleceğini o yüzden umutlanmıyorum :)

teknognc

teknognc

Üye
an itibariyle bende de güncelleştirme yok
Lumia 735

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Güncelleme falan yok denetlemeyin artık :ehe

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy ve skynet
ibrahim001

ibrahim001

Üye
arkadaşlar bu w10 yükseltmesini nasıl alacağız.bilen arkadaşlar ayrıntılı olarak yazabilirler mi.ben w8.1 kullanıyorum,telefonuma her hangi bir program yüklemem gerekecek mi.telefonum 1520.bu karalı sürüm mü oluyor şimdi.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
arkadaşlar bu w10 yükseltmesini nasıl alacağız.bilen arkadaşlar ayrıntılı olarak yazabilirler mi.ben w8.1 kullanıyorum,telefonuma her hangi bir program yüklemem gerekecek mi.telefonum 1520.bu karalı sürüm mü oluyor şimdi.
Resmi sürüm daha Türkiye'de yayınlanmadı. Yayınladığı zaman normal telefon güncellemesinden yüklenecek.
İnsider kullanıcıları ise insider uygulamasından en alttaki seçenek ile insider programından çıkıp resmi sürümü alabilecekler..

Rygebin

Rygebin

Üye
Son beta buildine bakmak için foruma girdim, stable çıkmış hayret nasıl başarmışlar :ehe

ibrahim001

ibrahim001

Üye
Resmi sürüm daha Türkiye'de yayınlanmadı. Yayınladığı zaman normal telefon güncellemesinden yüklenecek.
İnsider kullanıcıları ise insider uygulamasından en alttaki seçenek ile insider programından çıkıp resmi sürümü alabilecekler..
insider kullanıcıları dediğin şuan ki w10 deneme sürümü kullanıcıları mı.

versino2

versino2

Üye
Bu hafta ilk parta başlasa da bari ikinci partada Mart ta gelse

The Benefit

The Benefit

Üye
Mart ayına alırız biz 1320 kullanıcıları umarım. :)

serinaga

serinaga

Üye
Bari konu başlığına şaka felan yazsaydık, bir an heyecan yaptım da :)

dakamon

dakamon

Üye
Harbiden normalde bu konunun kapatılması lazım. Çünkü kurulduğu zamandan beri bi hareketlilik olmadı. Yanlış anlaşılmasın ama başkası açsaydı konuyu kilitlenir miydi? Gelen giden hiçbirşey yok sadece bi söylentiden yola çıkıldı.

braayn

braayn

Üye
konu kapatılsın bencede

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Harbiden normalde bu konunun kapatılması lazım. Çünkü kurulduğu zamandan beri bi hareketlilik olmadı. Yanlış anlaşılmasın ama başkası açsaydı konuyu kilitlenir miydi? Gelen giden hiçbirşey yok sadece bi söylentiden yola çıkıldı.
Söylentiyi çıkaran Microsoft'un Çin temsilciliği, yani resmi bir açıklama :)

dakamon

dakamon

Üye
Söylentiyi çıkaran Microsoft'un Çin temsilciliği, yani resmi bir açıklama :)
Ama orada bile siz belirli cihazlara test amaçlı gönderilecek yazmışsınız. Bu geçerli bir sebep değilki. Her yeni mesaj yazıldığını gören insanlar merakla konuyu açıyor ama sonuç hüsran :) bence avrupada falan resmi olarak başlayınca yada daha bilindik bir yerden daha kesin olarak, o zaman konuyu tekrar açalım ne dersiniz?

• Beğen
Tepkiler: skynet ve onursarii

Üst Alt