Duyuru Windows 10 Mobile Geliyor [Etkinlik Bitti]

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bişiy anladımsa 21 ocaktan önce denim yüklemek nasip olmasın bana:)

zbahadir

Üye
Denim gelecek daha bir şey anlamadan Windows 10 Mobile gelirse telefonlarımız yine deneme tahtasına dönecek.
İnşallah sorunsuz gelir.

• Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz
dakamon

dakamon

Üye
Abi güvenmemek lazım çok fazla. Sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Verirlerse ne ala vermezlerse hayal kırıklığı yaşayacak kadar kendimizi kaptırmayalım derim ben.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Rainesto
Rainesto

Rainesto

Üye
Abi güvenmemek lazım çok fazla. Sonuçta reklamın iyisi kötüsü olmaz. Verirlerse ne ala vermezlerse hayal kırıklığı yaşayacak kadar kendimizi kaptırmayalım derim ben.
aynen gelmeyecekmiş mi düşünelim :D

zbahadir

Üye
Ben beklemiyorum. Telefon biraz nefes alsın. :)
Denim gelsin yeter.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Denim'in bu hafta çoğu modele geleceğini düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
...decode...

...decode...

Üye
Ben de Phone Insider uygulamasını telefona kurdum şimdilik ama Denim geldikten sonra Windows 10 preview gelirse yüklemem herhalde. Telefon biraz kararlı sürümde gitsin :)

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Programı herkesin kullanacağı soyleniyorsa onizleme durumu var o zaman
Şu an sadece Microsoft çalışanları kullanabiliyor. Sonrasında yine PfD uygulaması gibi olup, isteyen kaydolup beta güncellemelerini alacağını düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

zbahadir

Üye
Ben de yükleyenlerden gelen yorumlara göre bir getirisi varsa yüklerim yoksa bu halde fena değil.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Ben de Phone Insider uygulamasını telefona kurdum şimdilik ama Denim geldikten sonra Windows 10 preview gelirse yüklemem herhalde. Telefon biraz kararlı sürümde gitsin :)
Sanmam :ehe Herkeste yine WP8.1 etkisi yapacak. Ben de kararlı sürümdeyim ama görünce belli olmaz :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve ogzhnoTr
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Şu an sadece Microsoft çalışanları kullanabiliyor. Sonrasında yine PfD uygulaması gibi olup, isteyen kaydolup beta güncellemelerini alacağını düşünüyorum.

21 ocaktan sonra kullanılır diye düşünmek istiyorum ama daha gdr 2 var

zbahadir

Üye
Şu an en büyük eksiklik uygulamaların datalarının yedeklenme özelliğinin olmaması. Her uygulamanın dataları yedeklenmiyor. Bu kouda bir gelişme olsa mükemmel olur. Şimdi benim telefonda Subway oyununda kazanılan 1.000.000 altın var ve format atılırsa hepsi gidecek. :)

• Beğen
Tepkiler: pirenuri
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ocak ayı benim için sürprizlerle dolu.
Önce "Ayın Üyesi" seçildim (hiç beklemiyordum açıkçası) , wp 10 beta güncellemesini gelebilir ve 25 Ocak ta doğum günüm oluyor. Microsoft erken bir hediye verirse tadından yenmez diyorum :ehe:ehe

• Beğen
Tepkiler: pirenuri, ON9, kaygisiz43 ve 3 diğerleri
saynesim

saynesim

Üye
Şimdiden mutlu yıllar

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar coşmayın yav. Daha bu bir ön izlemenin ilk hali, kim bilir buna daha ne eklemeler gdr ler geliştirmeler vs. olacak. Biz kuş halini kullanacağız belkide. Yani şimdiki halinden çokta fazla bir değişim beklemeyin. Bence ilk alacağımız WP10 ön izlemesi aslında yeni tamamlanmış WP81 in ta kendisi olacak. Sistemsel ve görsel epey bir yenilik gelmedikçe aslında isim değiştirmenin bir anlamı yok. WP10 yerine WP8.2 de denebilirdi. :P O yüzden abartmayalım ki "Bu ne yaaa hiç bir değişiklik yok" demeyelim.

• Beğen
Tepkiler: ON9, hakimnokta, symbianbelle ve 2 diğerleri

Üst Alt