Windows 10 Windows 10 Bilgisayar İçin İndirilebilir Durumda!

Sponsorlu Bağlantılar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar benim notebook da win7 (orj.değil)kurulu ama ben onu hiç kullanmadığımdan win10 rez.almamışım,şimdi denetlemeden baktım hiç birşey gözükmüyor yani ubdate ile alamammı artık win 10 u.

emreli01

emreli01

Üye
İstediğin kadar format at, D diskini bir cacık olmaz. C / D ikisi birbirinden bağımsız duruyor o yüzden tüm verielrini D'ye atabilirsin. He D'ye isim ver ki format esnasında sürücüleri biçimlendirirken karıştırmayasınız. (D için isim örn: Depolama gibi)
Yedekleme sadece C için dedim.
Anladım ustam teşekkürler simdi bakiyorumda güncelleme yerinde hiçbir güncelleme yok yazıyor denetle dediğimde alttaki windosw simgesine tiklayinca tamam hazır olduğunda bana bildir yazıyor halen ben anlamıyorum mağden 29 nda verilmeyecekti hemende nie 29 dediler saçmalık ben zaten 29 nu beklemisim bide sizin hazır etmenizimi bekliyecem. Bu nedir ya sadece bende mi böyle ??

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Bir çok kişi indirdi (Facebook üzerindeki arkadaşlar) hiç kimse de sorun olmadı ben de dahil. Siz de nasıl ki?:hmmm
Şu an durum nedir ve tekrar indirmeyi denediniz mi?
bir daha başlattım %25 teyim

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
iyi ben yükleme medyası oluştur dedim ve yüklemeye başladım şimdi usbye yükliyim başka pcye kurabilirmiyim ?

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Pro olarakmı yükseltecek acaba ?
win7 home basic üzerinden yükseltme yapmaya çalıştığım için win10 home a yükseltir.Amacım rezervemi tamamlamak ondan sonra temiz ultimate kurup w10 suz hayatıma devam edecem.yarın öbürgün sistemi oturtsunlar o zaman bakarız :)

Bruce Lee QQ

Bruce Lee QQ

Üye
win7 home basic üzerinden yükseltme yapmaya çalıştığım için win10 home a yükseltir.Amacım rezervemi tamamlamak ondan sonra temiz ultimate kurup w10 suz hayatıma devam edecem.yarın öbürgün sistemi oturtsunlar o zaman bakarız :)

Güzel o halde benimkide indiriyor şu an %8 Windows 7 ultimate yüklü Windows 10 Pro olmazsa tekrar 7 geçip Win10 Proya yükselticem sanırım.

Ferzan

Ferzan

Üye
teşekkürler bilgilendirme için

emreli01

emreli01

Üye
Halen bende rezerve edilmesine rağmen güncelleme gelmedi nie o zaman 29 deyip durdular bunlar hazır olduğunda haber ver seçeneği var rezerve simgesinde

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar benim notebook da win7 (orj.değil)kurulu ama ben onu hiç kullanmadığımdan win10 rez.almamışım,şimdi denetlemeden baktım hiç birşey gözükmüyor yani ubdate ile alamammı artık win 10 u.

Anladım ustam teşekkürler simdi bakiyorumda güncelleme yerinde hiçbir güncelleme yok yazıyor denetle dediğimde alttaki windosw simgesine tiklayinca tamam hazır olduğunda bana bildir yazıyor halen ben anlamıyorum mağden 29 nda verilmeyecekti hemende nie 29 dediler saçmalık ben zaten 29 nu beklemisim bide sizin hazır etmenizimi bekliyecem. Bu nedir ya sadece bende mi böyle ??

Alabilirsiniz, Update ayarları Önerilen'ler de olsun. Bekleyin biraz güncelleme gelmez ise verdiğim linkten İndirme Aracı ile indirirsiniz.

bir daha başlattım %25 teyim

İnşallah sorunsuz yüklersiniz.

iyi ben yükleme medyası oluştur dedim ve yüklemeye başladım şimdi usbye yükliyim başka pcye kurabilirmiyim ?
.iso kalıbını yazdıracağınız için elbette olabilir ama lisans anahtar kısmı gelecektir o yüzden diğer kuracağınız bilgisayarın Lisans / Ürün Kimliği (anahtarını) bir yere not alın.

teşekkürler bilgilendirme için

Rica ederim :)

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul ve Esendağlı
exp_l0it

exp_l0it

Üye
hele bi üniversiteye kayıt olamda w8.1 lisansımı alam :P bkz dreamspark

emreli01

emreli01

Üye
Alabilirsiniz, Update ayarları Önerilen'ler de olsun. Bekleyin biraz güncelleme gelmez ise verdiğim linkten İndirme Aracı ile indirirsiniz.

İnşallah sorunsuz yüklersiniz.

.iso kalıbını yazdıracağınız için elbette olabilir ama lisans anahtar kısmı gelecektir o yüzden diğer kuracağınız bilgisayarın Lisans / Ürün Kimliği (anahtarını) bir yere not alın.

Rica ederim :)
Verdiğiniz linkten indirdigimizde flasha diskle yüklenir galiba yükleme işleminde lisans yerine geldiğinde ne yapacam ? Bendeki win8.1 crackli netten yukledim

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
    Konu Sahibi
Halen bende rezerve edilmesine rağmen güncelleme gelmedi nie o zaman 29 deyip durdular bunlar hazır olduğunda haber ver seçeneği var rezerve simgesinde
29 Temmuz'da Inseder ile ön
Verdiğiniz linkten indirdigimizde flasha diskle yüklenir galiba yükleme işleminde lisans yerine geldiğinde ne yapacam ? Bendeki win8.1 crackli netten yukledim

hımm, enter yapıp geçemeyeceğinize göre şuan ki kodunuzu yine not alın derim.

alasulumurat

alasulumurat

Üye
VAlla chip online hemen indirmek için bir yöntem sunmuş. Onla indiriyorum bunu denemicem :)

emreli01

emreli01

Üye
Arkadaşım! benim sunduğum yöntem zaten Misrosoft kendisi sunuyor.
Herkes yapıyor, İndirme Aracı'nı indirdin mi indirmeye başlayacak zaten.
Nesini anlamıyorsunuz anlamış değilim.
İndirme aracı nedir bilmiyorum ki

Üst Alt