Whatsapp +

Sponsorlu Bağlantılar

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp +
Doğru mu sizce?

Buğra

Buğra

Admin
Evet bugün bir çok tanıdığım bir günlük ban cezası aldı whatsapp dan

• Beğen
Tepkiler: mürteza16
mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Evet bugün bir çok tanıdığım bir günlük ban cezası aldı whatsapp dan
Bi ben almadım o zaman. :hmmm Ceza gelirse normale dönerim.
Normale şimdi dönersem ceza gelmez dimi?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Etrafımda ben dahil 6 kişi kullanıyor hiçbirinde bu sıkıntı olmadı

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Bendede sorun yok

-Emre

-Emre

Üye
Aslında gereksiz ama bir bakıma da (güvenlik açısından) gerekliydi.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Whatsapp ın bence plus a muşteri kaptırmasından kaynaklanıyor bu durum. Son aylarda oldukça fazla whatsapp+ a geçiş var

Mert

Mert

Üye
elbet artıları vardır bunun adından da anlaşılacağı gibi. peki içerdeki herhangi bi konuşmayı gizleme modu var mı? ihtiyacım olduğundan değil tabi, sadece merak

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
elbet artıları vardır bunun adından da anlaşılacağı gibi. peki içerdeki herhangi bi konuşmayı gizleme modu var mı? ihtiyacım olduğundan değil tabi, sadece merak
Yok kardeşim bildiğim kadarıyla

maviyesil1

maviyesil1

Üye
:ehe
ihtiyacı yokmus. Ban yeseydim. Banın suresi bittiği gibi uyeliğimi iptal ederdim. watsap benim icin bitmis olurdu. İstenmedigim yerde durmazdım.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:ehe
ihtiyacı yokmus. Ban yeseydim. Banın suresi bittiği gibi uyeliğimi iptal ederdim. watsap benim icin bitmis olurdu. İstenmedigim yerde durmazdım.
Yalnız bu whatsapp+ 'ın diğerinden oldukça farklı olduğunu biliyorsun değil mi. :D

maviyesil1

maviyesil1

Üye
Farketmez. Cunku en fazla 2 sene sonra yeni bir mesajlasma programı cikarirlar. İlk olarak msn vardı.(dedeleri sayılır.) hani su hotmail. Sonra facebook oldu. (babası sayılır.) simdide whatsapp ve whatsapp+ var. (daha cocuk sayılır.) hatrı sayılır uyesi olan T logosu olan simdi aklıma gelmedi bedava konusturan mesajlasa bildiliyon. Birde twitter'ı unutmayalım. Secenek cok kendileri bilir. Aklıma gelmeyen ve turkiyede kullanılmayan veya az kullanıcısı olan sanal mesajlasma programlarıda var...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: muhammed4949
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Farketmez. Cunku en fazla 2 sene sonra yeni bir mesajlasma programı cikarirlar. İlk olarak msn vardı.(dedeleri sayılır.) hani su hotmail. Sonra facebook oldu. (babası sayılır.) simdide whatsapp ve whatsapp+ var. (daha cocuk sayılır.) hatrı sayılır uyesi olan T logosu olan simdi aklıma gelmedi bedava konusturan mesajlasa bildiliyon. Birde twitter'ı unutmayalım. Secenek cok kendileri bilir. Aklıma gelmeyen ve turkiyede kullanılmayan veya az kullanıcısı olan sanal mesajlasma programlarıda var...
Tango programından bahsediyorsun. Evet çoğunda haklısın fakat whatsapp'ın resim video ve ses kaydı gönderme özelliğini göz ardı etme bence. Ayrıca msn dediğin kişisel değildi bana göre. Kafadan atarak bile kişi tutturabiliyordum ama günümüz telefon uygulamaları daha çok kişisel ve güvenilir bence

maviyesil1

maviyesil1

Üye
Tango programından bahsediyorsun. Evet çoğunda haklısın fakat whatsapp'ın resim video ve ses kaydı gönderme özelliğini göz ardı etme bence. Ayrıca msn dediğin kişisel değildi bana göre. Kafadan atarak bile kişi tutturabiliyordum ama günümüz telefon uygulamaları daha çok kişisel ve güvenilir bence
dediklerinde haklısın. Benim anlatmak istediğim zamanında hotmail hitti kraldı. En iyisi oydu. Kullanıcısı coktu. sonra tahtını facebook'a devretti. Hotmailden farklıydı. Kabul ediyorum. Hotmailin papucunu dama attı. Hit, kral oldu. Facebook bir anda yayıldı. Bazıları icin vazgecilmezi oldu. Ama onun sonunu twetter salladı. Whatsapp devirdi. Whatsappta uzerine ozellik katmasaydı tutulmazdı. Farklı yonleriyle tahta oturdu. Boylece yenilmez facebook papucu dama atıldı. Aynı olay zamanı gelince damdaki yerini alacak. Biz somuren toplum olduğumuz için daha iyisini isterik olduk. Daha iyisi cıktıkca eskiyeni dama atarız. Uzun oldu ama anlatabildim mi?

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arkadaşlar Sen Ben Uygulama Yapip Gönderiyoruz Ben Daha Ne Diyeyim Sonra Annenizin Babanızın Sevgilinizin Resimleri Bir Yerden Çıkarsa Napacaksınız? Bu Tur Şeylerde Hassaslık Gösterin Sonra Başiniz Ağrır Bir Ara ı could Hacklenmişti Sonra Oradaki Ünluler Gibi Tutuşmayın

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
dediklerinde haklısın. Benim anlatmak istediğim zamanında hotmail hitti kraldı. En iyisi oydu. Kullanıcısı coktu. sonra tahtını facebook'a devretti. Hotmailden farklıydı. Kabul ediyorum. Hotmailin papucunu dama attı. Hit, kral oldu. Facebook bir anda yayıldı. Bazıları icin vazgecilmezi oldu. Ama onun sonunu twetter salladı. Whatsapp devirdi. Whatsappta uzerine ozellik katmasaydı tutulmazdı. Farklı yonleriyle tahta oturdu. Boylece yenilmez facebook papucu dama atıldı. Aynı olay zamanı gelince damdaki yerini alacak. Biz somuren toplum olduğumuz için daha iyisini isterik olduk. Daha iyisi cıktıkca eskiyeni dama atarız. Uzun oldu ama anlatabildim mi?
Aynı kulvar gibi görünse de farklı kulvarlar aslında ama açıkcası ben 5 sene daha whatsapp'ın krallığının son bulmayacağını düşünyorum. Hatta git gide daha fazla artıyor. İnternetin ne olduğunu bilmeyenler bile whatsapp kullanır oldu.
Arkadaşlar Sen Ben Uygulama Yapip Gönderiyoruz Ben Daha Ne Diyeyim Sonra Annenizin Babanızın Sevgilinizin Resimleri Bir Yerden Çıkarsa Napacaksınız? Bu Tur Şeylerde Hassaslık Gösterin Sonra Başiniz Ağrır Bir Ara ı could Hacklenmişti Sonra Oradaki Ünluler Gibi Tutuşmayın
Kardeşim günümüz internetinin ulaşabildiği hiçbir yer güvenli değil zaten. Etrafımızdaki insanların ya da kendimizin çıplak hallerini yollamıyoruz herhalde birbirimize. Whatsapp veya diğer uygulamaları o amaçla kullananlar varsın düşünsün ve yana yana tutuşsun.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve mürteza16
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Whatsapp + uygulamasının eski sürümlerinde sorun çıkmıyor sanırım yabancı bir forumda okudum

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
Neyse ben yinede normaline döndüm. Konu kilit. Keyifli forumlar.

Üst Alt