Whatsapp N9 (Wazapp) 0.9.16 Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

legol4ss

Üye
6303 classicte calışıomu bu ?

ParoNaManyax_X

ParoNaManyax_X

Üye
Sms ile 3 haneli şifreyi gönderme işlemini gerçekleştirmiyor yani k0d gelmiyor acaba neden olabilir. telefon numaramı düzgünce giriyorum fakat sms gelmiyor.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
an itibariyle wazapp güncelleme istedi başlattım şimdi güncelliyor.. sürüm 0.9.17.0 nightly20 diye geçiyo, biraz tuhaf bi isim..

azraelazrail

azraelazrail

Üye
valla güzel proğramda bizim millet hep sms yapıo bizimkilerde kullansa şu proğramı iii oludu şimdilik 2 kişi var rehberde :D

Seglopsi

Seglopsi

Üye

son surumu 0.9.17

Seglopsi

Seglopsi

Üye
dikkatimi cekti olmadigi linki bulunsun diye koydum. normalde kullanmam zaten bu tur programlar :)

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9

djmatrix

Üye
teşekkürler ancak bana aktivasyon kodu gelmiyor numaramı yazdıktan. sonra ne yapmalıyım

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
pcye bluestacks kurup whatsapp ı yükleyerek kendi numaranıza kod yollayabilirsiniz.

djmatrix

Üye
tmmdır halleddim.saol

dawid

dawid

Üye
arkadaslar wazapp bugun itibari ile patladi galiba resim gitmiyor nesaj gidiyor

oselvi26

Üye
arkadaslar wazapp bugun itibari ile patladi galiba resim gitmiyor nesaj gidiyor

evet aynı sorn bendede basladı dün itibari ile.. hiçbir medya gönderimi yapamıyorum!! sadece ileti gönderebiliyorum. Sebebi nedir yardımlarınızı bekliyoruz...

dawid

dawid

Üye
walla konu actim girise herkes bakmis cewap yok

Seglopsi

Seglopsi

Üye
ben kullanmiyorum ama dawid eger boyle bir hata varsa muhtemelen gelistiriciler sorunu cozeceklerdir. belki yakinda yeni surum gelir.

dawid

dawid

Üye
kardesim bende yeni surumden supheleniyorum fakat gelistirici yoswup bu ara blackberry yede bunu yapiyor adama mail atmaya calistim olmadi saygilarimla

pRime.

pRime.

Üye
sorun bende de var dawid kardeşim muhtemelen whatsapp yine bir değişiklik yaptı. Yakında düzeltilir.

dawid

dawid

Üye
sorun bende de var dawid kardeşim muhtemelen whatsapp yine bir değişiklik yaptı. Yakında düzeltilir.
kardesim ben cini uretiyorum musteriye resmini wazapp la gonderiyom cok iyi oluyor ins. duzeltilir bu program sorunsuz hale gelirmi acaba saygimla

pRime.

pRime.

Üye
kardesim ben cini uretiyorum musteriye resmini wazapp la gonderiyom cok iyi oluyor ins. duzeltilir bu program sorunsuz hale gelirmi acaba saygimla

whatsapp'in yaptığı en ufak bir değişiklik bizim uygulamamızı kötü yönde etkiliyor ve sorunsuz olarak kullanabilmemiz için sürekli olarak güncellemesi gerekiyor çünkü wazapp resmi bir uygulama değil.

Üst Alt