Whatsapp N9 (Wazapp) 0.9.16 Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

meg1ddo

meg1ddo

Üye
bizi takan yok :)

mert_1047

mert_1047

Üye

Arkadaşım mesajını gördüm ama durum şudur burada developer arkadaş yok. Ve olsa bile bir banka uygulamasını çevirmek risk taşıyan bir iş zira ondan para aktarılıyor bütün bankacılık işlemleri yapılıyor oluşabilecek bir açıkla kullanıcı zarara uğrayabilir bu tarz işcep vs... isteklerinizi programı istediğiniz bankayla mail üzerinden iletişime geçin yada bazı bankaların mobil sitesi oluyor onunla idare edeceksin.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
sağol yine de en azından bi bilgi paylaştın teşekkürler :)

PalmerTech

PalmerTech

Üye
mesaj silme kısmı oluşsun tekrar yükleyecem, şuan hoş değil durum :D

mert_1047

mert_1047

Üye
mesaj silme kısmı oluşsun tekrar yükleyecem, şuan hoş değil durum :D

Terminalde root olup mesajlar silinebiliyor artık.

Terminali açın root olun ardından şu kodu verelim mesajlar siliniyor.

rm /home/user/.wazapp

• Beğen
Tepkiler: Yönetici___
theposies

theposies

Üye
hayırlı olsun

mert_1047

mert_1047

Üye
0.2.0 Beta çıktı değişiklikler:

1) Bildirim geldiğinde ve üzerine tıkladığınızda en son kalan chat penceresi değil , hangi kişinin bildirisine tıkladıysanız onun penceresi açılacak.
2) Açılış ekranı değişti.
3) Konuşma silme getirildi.Silmek istediğiniz konuşmanın üstüne basılı tutun ve Delete Conversation a basın.
4) Bağlantı sorunlarına karşın her 3 dakikada bir bağlantı kontrol ediliyor.
5) Konuşma penceresindeki linkler artık tıklanılabilir.Tıklanınca Web ile açılıyor.
6) Kişi listesindeki avatarlar yuvarlak hale getirildi.
7) Yepyeni bir arayüz getirildi ve çok da güzel oldu.
8)Artık gelen bildiri sesini kendimiz ayarlayabiliyoruz.Ses ve Titreşim bölümünden değiştirilebilir.
9) Artık eşitlemeden sonra konuşma baloncukları tekrar kopyalanmıyor.
10) Kişi listesi boşken kişileri eşitleme geçici olarak kaldırıldı.
11) Konuşma penceresine basılı tuttuğunuzda mesajları kopyalayabilirsiniz.

Genel değişimler bunlar.Ilk 2 beta sürümüne göre harika özellikler getirilmiş , Tarek ve ekibine çok teşekkürler.

Sürüme dahil değişiklikler alıntıdır. İsteyenler için alternatif link tarafımdan yüklenmiştir:

0.2.4 Beta çıktı programı güncellemekten kullanmaya fırsat bulamıyorum :D

0.2.4 değişiklikleri özetlemek gerekirse

Gelen emojilerin gösterim desteği, rehberinizde ekli olmayan biri mesaj attığında o numaraya dair bildirim, ve çeşitli bağlantı sorunları giderilmiş.

İsteyenler için alternatif link tarafımdan yüklenmiştir:

• Beğen
Tepkiler: Yönetici___ ve osmanayman

frankendream

Üye
mesajları silebildiğimiz iyi oldu :))))) arayüzü de çok güzel oldu. eskiden konuşma baloncukları kocamandı.

frankendream

Üye
yine güncellendi arkadaşlar sürekli indirmekten bıktım usandım. :D (şaka tabii) çoğu sorunu ortadan kalkmış. ingilizceden türkçeye tercüme edemeyecek kadar uykum var şuan. :D

borno_vali

Üye
arkadaşlar programı kurdum fakat refresh contact dediğimde o şekilde kalıyor uzun süre refresh halinde kalıyor.bir türlü online olamıyorum offline görünüyorum.neden olabilir acaba bu problem?

frankendream

Üye
sil bir daha dene istersen. bu gibi sorunlar olası.

PalmerTech

PalmerTech

Üye
ya şöyle birşey var, 1 tane numara rehbere kayıtlı ama ondan gelen mesajlarda isim görünmüyor, online olduğu halde online da görünmüyor. nedeni ne olabilir ki?

-----

edit: şuan farkettim, son sürümde böyle oldu. eski bağlantıların isimleri var ama yeni bağlantılar görünmüyor. mesela arkadaşım yeni watsapp yüklüyor, o beni görüyor ben onu göremiyorum. bana mesaj atınca sadece numarası çıkıyor.

--------

edit: düzelttim =)

frankendream

Üye
Yeni gelecek güncellemede...

• Beğen
Tepkiler: Yönetici___ ve pRime.

borno_vali

Üye
androiddeki whatsup özelliklerine ne zaman kavuşacağız acaba merakla bekliyorum

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
Bi N73 e çıkarmadılar :) Neyse telefon değiştiriyorum zaten (h)

frankendream

Üye
ben az kaldı diyorum

venturi

Üye
Ben hala registration kisminda kaldim. Server sais failed too many hatasi bi turlu kalkmadi. Whatsup support'a mail attim account unblock icin ama 1 hafta gecti hala cevap yok

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Bu telefonu alırsam deneyeceğim.

Silinen Üye 1833842

Silinen Üye 1833842

Kapalı Hesap
Teşekkürler

Üst Alt