WhatsApp Messenger v2.12.23

Sponsorlu Bağlantılar

ALooNeBoy87

ALooNeBoy87

Üye
Konuda paylaşılan dosyayı ve bilgileri paylaşarak büyük bir iş başardın tebrikler

PlayStore bağlantısı vermişsiniz. PlayStore'da şu an bu sürüm yok. Ben direkt Whatsapp'in resmi adresini verdim. Sürüm güncellense bile bu bağlantı ile kullanıcılar en yeni sürümü indirebilirler. Daima geçerli bir bağlantıdır. Ayrıca konuyla ilgili yayımlanan haberi de gönderime ekledim. Sizin gönderinizde bu sürümde arama özelliğinin aktif olarak geldiğini görmedim. Paylaşım sitelerinden bağlantı vererek indirmelerden para kazanma amacım olmadığını da verdiğim bağlantılardan görebilirsiniz. Alaycı bir tavırla yazdığınız mesajınız için sadece "göndermeden önce mesajınızı bir kez daha okuyun." diyorum. Eğer moderatörler mesajımı uygun görmüyorlarsa silebilirler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
PlayStore bağlantısı vermişsiniz. PlayStore'da şu an bu sürüm yok. Ben direkt Whatsapp'in resmi adresini verdim. Sürüm güncellense bile bu bağlantı ile kullanıcılar en yeni sürümü indirebilirler. Daima geçerli bir bağlantıdır. Ayrıca konuyla ilgili yayımlanan haberi de gönderime ekledim. Sizin gönderinizde bu sürümde arama özelliğinin aktif olarak geldiğini görmedim. Paylaşım sitelerinden bağlantı vererek indirmelerden para kazanma amacım olmadığını da verdiğim bağlantılardan görebilirsiniz. Alaycı bir tavırla yazdığınız mesajınız için sadece "göndermeden önce mesajınızı bir kez daha okuyun." diyorum. Eğer moderatörler mesajımı uygun görmüyorlarsa silebilirler.

Konuda indirme linki mevcut eksik bir şey varsa konu sahibine bildirir siniz konuyu düzeltir yada sizi yönlendirir yapamıyorsa yardımcı olursunuz.
Ama siz konu içinde konu açmış oluyorsunuz ve tamamiyle gereksiz bir şekilde açtığım konuyu kopyalıyarak.
Yanı saçma bir durum oluşuyor.

• Beğen
Tepkiler: kralberk13 ve ALooNeBoy87
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama v2.12.23 sürümüne güncellendi

• Beğen
Tepkiler: kralberk13, Nextman ve sevinc KARACA
Luck Star

Luck Star