Whatsapp Kapanmıyor? :(

Sponsorlu Bağlantılar

AARSLANNN

AARSLANNN

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp Kapanmıyor? :(
Arkadaşlar Bu gün Arkadaştaki Blackberry de whatsapp programını gördüm çook beğendim ve internette 5800 a uyanını bulup tel ime yükledim her şey iyi gitti güzelde konuşabiliyorum ama seçeneklerden çıkış diyorum ama internet halen açık gözüküyor ve whatsapp den mesaj geliyor...
Whats app i nasıl kapatabilirim lütfen yardım edin?

punqermojo

Üye
1İnt.baglı kalır ise artık 5800 da nerede bağlantı yöneticisi var ise ona gir ordaki şey isil bağlantı kesilir.
2 Telefonun yedegini alıp bir format atmayı dene
3 bundan sonraki sorunlarınızı buraya Symbian S60v5 Destek açmnızı tavsiye ederim.
konuya daha yogunlaşa bilirler..

alenic29

alenic29

Üye
mobile guard programını kur.arka planda çalışan programları görebilirsin.whatsapp ın 3-4 dosyası var onları kapat sorun hallolur ;)

alenic29

alenic29

Üye
sorunun cozuldumu.bısey yazmadıgına gore cozuldu

wyzab

wyzab

Üye
1İnt.baglı kalır ise artık 5800 da nerede bağlantı yöneticisi var ise ona gir ordaki şey isil bağlantı kesilir.
2 Telefonun yedegini alıp bir format atmayı dene
3 bundan sonraki sorunlarınızı buraya Symbian S60v5 Destek açmnızı tavsiye ederim.
konuya daha yogunlaşa bilirler..

çok işe yarayan bir program, benim sorunumu çözdü...

fourhorseman

fourhorseman

Üye
sorunun cozuldumu.bısey yazmadıgına gore cozuldu
Aynı problem bende de mevcuttu. Sizin verdiğiniz bilgiye istinaden netqin mobile guard'ı kurdum ve sorunu hallettim. Teşekkür ederim.

gcam

Üye
bu telefona nasıl kuruluyor detaylı bilgi verebilirmisiniz?

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
Ovi

bsrbtmz

Üye
bende aynı programı yükledim fakat ne yapmam gerektiğini anlamadım.. mümküse kısaca bilgi verebilir misiniz?

ylmz.fatih

ylmz.fatih

Üye
- Program seçeneklerinden çıkışa tıkla
- Kırmızı tuşa 3 saniye basılı tut interneti kes
- KillMe Programını yükle
- Programı aç WhatsApp'ı bul üzerine gel seçeneklere bas Terminate'ye tıkla.
- Programı tekrar açmak istersen normal şekilde aç kapatacağın zaman yine aynılarını yap KillMe de kapatmayı unutma tekrar
- Telefonu kapatıp açtığında program otomatik başlar. KillMe ile kapatabilirsin.

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Ne işe yaradgınıda yazsanz ıyıydı. Yukledk duruyo

SilentOne

SilentOne

Üye
malesef kapanmıyor ve hayvan gibi ramde yiyor

The Best OEZIL

The Best OEZIL

Üye
Bende yukledım. Kapattm. Sıldm. Bu uygulama beş para etmez.

pentagram_31

Üye
Ben bu What's App uygulamasını Nokia Store'dan indirmiştim güvenilirdir diye ama uygulamayı telefondan kaldırıncaya kadar otomatik olarak internete bağlanıyordu telefon, bağlantıyı kesiyordum, 3 saniye sonra tekrar bağlanıyordu.

naughtyozi

naughtyozi

Üye
- Program seçeneklerinden çıkışa tıkla
- Kırmızı tuşa 3 saniye basılı tut interneti kes
- KillMe Programını yükle
- Programı aç WhatsApp'ı bul üzerine gel seçeneklere bas Terminate'ye tıkla.
- Programı tekrar açmak istersen normal şekilde aç kapatacağın zaman yine aynılarını yap KillMe de kapatmayı unutma tekrar
- Telefonu kapatıp açtığında program otomatik başlar. KillMe ile kapatabilirsin.

bu dediklerini yapınmca otomatık ınternet acılması durumuda ortadan kalkıyormu pekala ? yanı programdan cıkıs dedgımızde bıle ınternet baglantısı otomatık acılıyor ve acık kalıyorda. bunları yapınca bu durumda kalkarmı ortadan dıye sormak ıstedım.. bıde konusmaların bı yedegı telefonda kayıt fılan edılıyormu ???

oleytoo

oleytoo

Üye
whats app i kötülemenizi anlamıyorum eğer internet paketiniz varsa muhteşem bi uygulama

• Beğen
Tepkiler: Turkuaz0

ultrasonic34

Üye
s40 için olanı yokmu bu s60 c3e kurulmuyor

buraq85

buraq85

Üye
killme ve mobile guard içinde bi link fln verseydiniz keşke ovide yok çünkü.. teşekkürler.

Üst Alt