Web Camera v3.0.11

Konu, 'PC - Symbian S60v3 Cep Bağlantı Araçları' kısmında BOZKURT tarafından paylaşıldı. Okunma: 34077 | Cevaplanma: 102

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Web Camera v3.0.11
    Bu programla cep telefonunuzu bilgisayarınızın web camerası haline getirebilirsiniz.

İNSTALL:

1. webcam_s60_v_3_0 - на смартфон webcam_s60_v_3_0 - on --TELEFONA KURULACAK

2. mobiola_webcam_3_0_11_wl_s60v3 - 1ое устанавливаем на ПК mobiola_webcam_3_0_11_wl_s60v3 - BİLGİSAYA KURULACAK
    3. Warelex.Mobiola.Web.Camera.v3.0.11_S60.3rd_Patch.Setup_MultiLanguage - BİLGİSAYARA KURULACAK

Web Camera v3.0.11 - Ekli Dosyalar - İndir, Yükle, Download:

2. bakalım buda diğerleri gibi msn kitleyip bir daha kullanılamaz hale getirecekmi... hayret sorunsuz calıstı emeğine sağlık kardes bir sorum olacak bunu aktivasyon keyi mevcutmu elinde

3. kraaa falan

4. çok güzel fu ll sürüm çalisiyor, wifi üzerinden çok hizli ve kaliteli görüntü aktarimi var...

5. pack dosyasını program filesteki yerine atıp çalıştırın bide öle deneyin.

6. emeğine sağlık.

7. paylaşım için teşekurler 2 gündür uykusuzum:D

8. ߀nde çalışmadı yaaa

9. Allah senden razı olsun N95 te her türlü çalışıyor wifi denedim çok güzel oldu

10. çalışmadı

11. sesi neden iletmiyo yaa

12. abi bunun ser iali bulursan süper olur

13. merhabalar wifi üzerinden nasıl baglantı kuracagım, biliyorsanız bilgilerinizi rica edeceğim arkadaşlar

14. pc programında wifi butonuna bas telefonda da connect diyince wifi yi seç. sonra modemi bul. diyelim xxx:192.168 falan çıkıcak onu seç görüntü geliyor

15. program çok iyi ama msn de birazcık kesintili görüntü gönderiyor oda sanırım bağlantıdan olabilir emeklerin için teşekkürler

16. tesekkurler

17. usb den yapamadım ben ...

18. Arkadaşlar N72 ye .sis dosyasını yuklemıyor dosya bozuk diyor n72 ye uyumlu değilmi yani?kaç gündür uğraşıyorum şu mobiola ile ama olmuyor bir kere oldu ondada msn dondu ne etcez:)

Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.