Xposed / Modüller Wanam Xposed v3.4.0

Sponsorlu Bağlantılar

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Wanam Xposed v3.4.0

Gereksinimler: Samsung TouchWiz Roms Android 4.2+/4.3/4.4+

Wanam Xposed android cihazlazınızı özelleştirmenin en kolay yoludur.

Uygulama Root izni gerektirir androıd 4.2.2 uzerinde çalışır

Uygulama ile yapabilecekleriniz
*Güç menüsüne ekran videosu seçeneği eklenebilir.
* Farklı pil stilleri
* Saati gizleme ve ortalama
* İnternet hızını üstbarda gösterme
* Bildirim paneli ayarları_ şeffaf yapma renklendirme
* Kilit ekranı düzenlemeleri
* Fiziksel tuş düzenlemeleri
* Operator ismi ve renk değişimleri
* Sms ayarları
* Cagrı ayarları
* durum çubugu ayarları
* 360 derece dönme kontrolu
* 4 seçenekli (Reboot, Recovery, Hotboot, Download) yeniden başlatma butonu
* arayüzde sayfa döndürmelerini devre dışı bırakma
* tarayıcıya çıkış butonu ekleme
* bıldırım ve sistem arka planını değiştirme
* ses butonları ile müzik geçişi
* saat boyutlarını düzenleme
* artan zil sesini devre dışı bırakma
* güvenli Samsung klavye
* arama düğmesine kayıt ve kişi listeleri ekleme
* daire şeklinde beyaz pil simgesi ve çok daha fazlası

Yükleme talimatı :

Modül apk dosyasını indirip cihaz hafızasına kurun ve xposed menusunden moduller sekmesine girin wanam xposed yanına tik koyup cihazı yeniden baslatın

Yenilikler :
- Improve CSC features reading (it does NOT rely on system files anymore)
- Add a small warning for impatient TW Lollipop users
- Minor bugs fixes

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387 ve jotem173

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
baskahmet

baskahmet

Üye
Bahadır abi o ekran görüntüsü senin cihazdanmı? Onu wanam ile nası yaptın söylermisin

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: baskahmet
baskahmet

baskahmet

Üye
Butonları filan seffaf yapıp duvar kağıdı koydum arka plana :)

Burdan mı yapılıyor duvar kağıdı? Yapılıyorsa hangisi yani hangi seçenek O şeffafı bulamadım abi neredeydi o
Bide o iconları ve yazıları nası değiştirdin abi kusuruma bakma taktımmı takıyorum öğrenmeden bırakmıyorum

Son düzenleme:
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi

Burdan mı yapılıyor duvar kağıdı? Yapılıyorsa hangisi yani hangi seçenek O şeffafı bulamadım abi neredeydi o
Bide o iconları ve yazıları nası değiştirdin abi kusuruma bakma taktımmı takıyorum öğrenmeden bırakmıyorum

Butonlar için linkteki modul
XQuickSettingsToogles 1.0 apk [xposed toogle mod] kullanım anlatım - MaxiCep

Diğerleri için yuklemem lazım uzun zaman oldu yapalı ama "bildirim çubuğu arka plan rengı" yazıyor ya onlara girip şeffaf yapıyorsun.

Ne oldu yapabildin mi?
Ben Tekrar yaptım :)
Arka plan için de linkteki modülü kullanabilirsin.
XBackgraund 1.0 apk [sistem arka plan degiştirme resimli anlatım] - MaxiCep

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

baskahmet

baskahmet

Üye
Butonlar için linkteki modul
XQuickSettingsToogles 1.0 apk [xposed toogle mod] kullanım anlatım - MaxiCep

Diğerleri için yuklemem lazım uzun zaman oldu yapalı ama "bildirim çubuğu arka plan rengı" yazıyor ya onlara girip şeffaf yapıyorsun.

Ne oldu yapabildin mi?
Ben Tekrar yaptım :)
Arka plan için de linkteki modülü kullanabilirsin.
XBackgraund 1.0 apk [sistem arka plan degiştirme resimli anlatım] - MaxiCep

Abi dediğim herşeye cevap verip yardım ediyorsun/etmeye çalışıyorsun. Çok sağol hakkın ödenmez senin.Şuan modülleri indirdim deniyorum bakalım yapabilirsem süper olacak.Ama yapamadım arka plana duvar kağıdı koyuyorum restart ediyorum olmuyor sadece mobil veri tıklayınca o yazı değişmiş oluyor mesela.:( Şuan arka plana resim koyabildim evet güzel oldu ama şeffaflığı ve iconları hala bulamadım abi tam yerini söylermisin :) tek tek buluyorum iconları da haleettim şeffaf olmayınca gözüme iyi gelmiyor o şeffaflığı nasıl ayarlıyacam. Sabah sabah beynim yandı :D Bu arada o resim değişmiyor ya o resimi denemek için yaptım sevmiyorum değiştiricem ama değişmiyor modülü kaldırıyorum yine o resim var :( Off

Son düzenleme:
  • Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Abi dediğim herşeye cevap verip yardım ediyorsun/etmeye çalışıyorsun. Çok sağol hakkın ödenmez senin.Şuan modülleri indirdim deniyorum bakalım yapabilirsem süper olacak.Ama yapamadım arka plana duvar kağıdı koyuyorum restart ediyorum olmuyor sadece mobil veri tıklayınca o yazı değişmiş oluyor mesela.:( Şuan arka plana resim koyabildim evet güzel oldu ama şeffaflığı ve iconları hala bulamadım abi tam yerini söylermisin :) tek tek buluyorum iconları da haleettim şeffaf olmayınca gözüme iyi gelmiyor o şeffaflığı nasıl ayarlıyacam. Sabah sabah beynim yandı :D Bu arada o resim değişmiyor ya o resimi denemek için yaptım sevmiyorum değiştiricem ama değişmiyor modülü kaldırıyorum yine o resim var :( Off

Tema bolumune gir ve alttaki resimde gösterdiğim yerleri şeffaf yap

Resim için xbackround uygulamasını kullan ve resimi kaldırmak için modül yanındaki işareti kaldırıp restart yapman yeterli :)

Ekli dosyalar

baskahmet

baskahmet

Üye
Tema bolumune gir ve alttaki resimde gösterdiğim yerleri şeffaf yap

Resim için xbackround uygulamasını kullan ve resimi kaldırmak için modül yanındaki işareti kaldırıp restart yapman yeterli :)
Resim gitmiyor modülü silip yükledim yine olmadı tik kaldırıp yeniden başlattım yine olmadı ayrıca o dediğin şeyleri yapınca wifi felan onun yazıları gitti bi işim düz gitse dişimi kırıcam Allah'ım bune ya

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Resim gitmiyor modülü silip yükledim yine olmadı ayrıca o dediğin şeyleri yapınca wifi felan onun yazıları gitti bi işim düz gitse dişimi kırıcam Allah'ım bune ya

Sadece ısaretledıklerımı şeffaf yapıcaksın.
Sen kafana göre hepsini seffaf yapmişsin belli ki yanı yazıları şeffaf yapmişsin )

Kendimde yaptım resim siliniyor :)

Ekli dosyalar

baskahmet

baskahmet

Üye
Sadece ısaretledıklerımı şeffaf yapıcaksın.
Sen kafana göre hepsini seffaf yapmişsin belli ki yanı yazıları şeffaf yapmişsin )

Kendimde yaptım resim siliniyor :)

Yok valla dediğin yerleri(işaret koyduklarını)şeffaf yaptım ayrıca ne yaptıysan resimi silemedim ya illa romu mu tekrar yükleyecez

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Yok valla dediğin yerleri(işaret koyduklarını)şeffaf yaptım ayrıca ne yaptıysan resimi silemedim ya illa romu mu tekrar yükleyecez

Resimdeki bölümü işaretleyıp restart yap bakalım değişiklik olacakmı?

Ekli dosyalar

baskahmet

baskahmet

Üye
Resimdeki bölümü işaretleyıp restart yap bakalım değişiklik olacakmı?

Olmuyor her yolu denedim olmuyor resim değiştirdim hala o resim var tik kaldırıdm yeniden başlattım gitmedi modülü kaldırdım gitmedi xposedi kaldırsam gidecekmi ? yine gitmezse böyle duramam rom atıcam mecbur :( Oh be xposedden ne var ne yok tik kaldırdım sorun düzeldi şimdi resimlere tekrardan başlıcam :D

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor her yolu denedim olmuyor resim değiştirdim hala o resim var tik kaldırıdm yeniden başlattım gitmedi modülü kaldırdım gitmedi xposedi kaldırsam gidecekmi ? yine gitmezse böyle duramam rom atıcam mecbur :( Oh be xposedden ne var ne yok tik kaldırdım sorun düzeldi şimdi resimlere tekrardan başlıcam :D

Xposed kaldır o zaman ama o resim cihaz hafızasında ana dızınde bulunuyor sil bakalım :)

baskahmet

baskahmet

Üye
Xposed kaldır o zaman ama o resim cihaz hafızasında ana dızınde bulunuyor sil bakalım :)
Sanrım modülleri tekrar yüklemem gerekecek o resimi galeriden sildim daha kalmadı ama modüle tik koydum yine o resim geldi dmek oluyor ki modülü tekrar yükle diyor :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Sanrım modülleri tekrar yüklemem gerekecek o resimi galeriden sildim daha kalmadı ama modüle tik koydum yine o resim geldi dmek oluyor ki modülü tekrar yükle diyor :)

Tamamda resim cihaz hafızasına ana dizine gelmıyormu?
Silersen görüntüde silinir :)

Ekli dosyalar

baskahmet

baskahmet

Üye
E
Tamamda resim cihaz hafızasına ana dizine gelmıyormu?
Silersen görüntüde silinir :)

Evet onu sildim modülü tekrar kurdum yeniden başlatıyorum şimdi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
E

Evet onu sildim modülü tekrar kurdum yeniden başlatıyorum şimdi

Modülle alakası yok görüntünün kaynağı o resim eğer görüntü silinemiyor diyorsan resmi sıldıgınde panel eski haline döner :)

baskahmet

baskahmet

Üye
Modülle alakası yok görüntünün kaynağı o resim eğer görüntü silinemiyor diyorsan resmi sıldıgınde panel eski haline döner :)
Anladım abi o resmi sildim gitti zaten resim kurtuldum :D ben wanam xposedin farklı sürümünü kullanıyomuşum bu konudakni indirdim deniycem şimdi sağol çok yardım ettin abi :)

• Beğen