Vodafone'den Her Yöne 100 SMS Kampanyası

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında Dogus Pertez tarafından paylaşıldı. Okunma: 58200 | Cevaplanma: 46

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Vodafone mesajlaşmayı seven kullanıcılarını sevindirecek bir kampanyayı önlerine sundu. Vodafone bu kampanya dâhilinde olanlar, bir hafta içinde kullanabileceği 100 adetlik SMS paketine 10 kontör karşılığında sahip oluyorlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen herkesin yapması gereken tek şey HERYONE Yazı 7222’ye ücretsiz bir sms yollamak.

2. harika haber hemen deniyorum teşekkürler :oke:

3. emeğine sağlık gerçekten güzel haber
  4. çok az bu bence
  5. 10 Kontöre 100 SMS Heryöne Başka Bi Operatörden Bulursan Banada Söyle
  6. Avea

39 Kontöre 500 her yöne sms.

---------------------------------------------------------------------

Aman parmaklara dikkat! - Turkcell

30 kontöre 300 her yöne sms.
  7. Özellikle Bayram üstü ve devamında, vodafone dan da iyi bir adım gerçekleşti

Zira, Turkcell ve Avea da zaten mevcut kampanyalar vardı
  8. bu sadece 7 gün için geçerli galiba bana sms gelmişti vodafoneden 10 kontöre 7 gün her yöne sms atabiliyosun yanlış yönlendirmeyelim arkadaşları...
  9. Evet SMS'ler sadece 7 günlük geçerli. Fakat SMS paketinizi aldıktan sonra istediğiniz an 2. kez HERYONE Yazı 7222'ye SMS gönderdiğinizde 2. paketi 10 kontör almanız da mümkün oluyor.
  10. 60 kontöre her yöne 3300 sms.

:)
  11. :ehe
    :oke::box
  12. iyiymiş ama biraz daha fazla olsa iyi olurmuş
  13. bırakın ya ne bu avea en işyisi bu konuda turkcell de iyi sayılır vodafone kampanyalrı kesti :@
  14. çok güzel haber

--------------- Ekleme ---------------

evet güzel haber

--------------- Ekleme ---------------

vodofone bana göre iyi :turkiye:
  15. valla vodafone bunu da yaptı ya genede iyi arkadaslar buna sukredelim daha iyisini yapamazlardı :)))
  16. güzel güzel valla kanaat etmek lazım sonra onuda kaldırırlar avucumuzu yalarız. ben bir hafta içinde bitirdim tekrar denedim tekrar yüklendi güzelmiş. ne zamana kadar acaba bu kampanya
  17. ya keske kalan sms hakkını da ögrenebilseydik :(((
  18. sms yazıp 7514 e gönderin (ücreti 1 hediye sms)
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Konu ile alakalı site aramaları:

1. vodafone günlük 100 sms

,
  2. vodafonede 100 sms

,
  3. günlük 100 sms vodafone