Vodafone telsiz ücreti iptal etme:))

Sponsorlu Bağlantılar

can3

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone telsiz ücreti iptal etme:))
MRB ARKADAŞLAR BU VODAFONE TELSİZ KULANIM ÜCRETİ NASIL İPTAL EDİLİR.. bilgisi olan varsa yazsanız sevinirim saygılar:)))

phasan

phasan

Üye
İptal edemessiniz bunu vodafone degil devlet aliyor

can3

Üye
    Konu Sahibi
okk tşkk arkadaşlar bir sorum daha olacak ben samsung monte GT S5620 kulanıyom acaba widget nereden indiririm uğraşıyom bulmuyom şimdiden :tşk:

phasan

phasan

Üye
blastx

blastx

Üye
eger cep standart tarifesine geçerseniz telsiz kullanım ücretiniz vodafonetarafından karşılanır :D tabii dksı 41 kuruüştan konuşup mesajlaşmak işinize gelirse :D

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82
15097

15097

Üye
eger cep standart tarifesine geçerseniz telsiz kullanım ücretiniz vodafonetarafından karşılanır :D tabii dksı 41 kuruüştan konuşup mesajlaşmak işinize gelirse :D
işime gelir :evet: zaten ben telefonla ne konusuyorum ne mesajlasıyorum (istisnalar haric :D) varsa yoksa internet her an internet hep internet :ehe

TheSandwich

Üye
ben 20tl yükledim hiç bişey kesilmedi?

esokmen

esokmen

Üye
Artık onda bunda vergi var bu insanda para çok

_erdal_

_erdal_

Üye
kesilmesini istemiyorsanız standart tarifeye geçmeniz lazım onda da tabi konusma dk 41.5 krş sms 41.5 krş tüm operatörlerde geçerli bu, eğer kesilmemisse ya numara tasımıssınızdır yada yeni hat almıssınızdır onlarda da 6 ay sonunda almaya başlıyor yani kurtulus yok

Nedensiz-Sebebsiz

Nedensiz-Sebebsiz

Üye
ah vodafone ah

konyarapp

Üye
telefon kullanmaman lazim bu vergiyi ödememek icin :)

DirenishFlow

DirenishFlow

Üye
Cepavans'ı Kapatınca Almıyor . CEPAVANSI KAPATIN

S.c.k.N

S.c.k.N

Üye
Böyle bir şey yok. Her türlü bu ücret kesilir. (Belli tarifeler hariç)

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye

teşekkürler bak bunu bilmiyordum iyi oldu hemen geçtim :)

lolaman

lolaman

Üye
ne konuşurum ne de mesajlaşırım yani bende cep standartın yolunu tuttum çaldır kapat :ehe

Üst Alt