Vodafone Hat Fiyatları Değiştirildi.

Konu, 'Vodafone Genel Bilgiler / Haberler' kısmında tksharmely tarafından paylaşıldı. Okunma: 94897 | Cevaplanma: 20

1. Bu durumda 20 kontörlü hat fiyatı aşırı pahalı gözüküyor.

2. evet 20 kontörlü hat pahalı, yeni kullanıcı için cazip değil,,

3. vadofon 0 knt hat ne kadar :)

4. Fiyatlar vodafone gore iyidir. Bana göre normal . Valla kimseye zorlar bişey satılmıyor. Ekmek degilki yiyesin :) Paylaşım için teşekkurler.

5. 20 kontorlu eskiden ne kadardı ki

6. rekabet olmuyor şirketler arasında çünkü hepsi tok sayemizde ...

7. birisi 1 senelik konuyu hortlatmış diğerleride devam etmiş.
    yeni bir haber değil bu arkadaşlar.

8. 100 kontorlu 15 tl diyarbakırda

9. birisi 1 senelik konuyu hortlatmış diğerleride devam etmiş.
    yeni bir haber değil bu arkadaşlar................................................................. :):)

10. eeehhh günaydınnnn beylerrrr:megafon:

11. ucuzmuş gine yhawnn

12. 19.11.2008, 20:32:53 Konunun açılış tarihine dikkat edelim. 1 yıl önce açılmış bir konu...

13. ama bugünüde bağlıyor. güncel bir konu. linke tıklarsan görürsün. googlede "vodafone hat fiyatları" yazında ilk olarak bu konunun çıkmasına şaşmamalı... bilgilendirici

100 kontörlü yeni hat 26 tl olmuş an itibari ile :S

14. ben aldım gecen 0 kontorlu hat bedava ustune para bıle verıolar :D hatta canı sıkılınca kendı kendıne kontor atıo vodafone daha sonra bısı olmuyo

15. vallaha mı?

16. arkadaşlar vodafone en ucuz hat ne kadar qebzede bilen varmı:hmmm

17. 20 tl 20 kontör olmuyorki arkadaşlar

18. Bazen vodafone standları kuruluyor sokaklara caddelere vb. ordan alabilirsiniz 5 tl fln ama hat baska ismin üzerine kayıtlı olabiliyor

Vodafone Hat Fiyatları Değiştirildi. konusuna benzer içerikler

1. Vodafone ön ödemeli hat fiyatları ilinizde ne kadar ! ( 7 Ağustos 2010 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

merhabalar , bugün 2 hattım vardı (turkcell ve avea) birde vodafone hat almak istedim. ayrı telefonlarda kullanmak için . bir yerde 5 tl yüklü 28 tl istediler bir yerde de 26 tl istiyorlar... konya merkezde bu fiyatlar. önceden baya bir ucuzdu...
  2. Vodafone hat Fiyatları ne kadar ACİLLLL!!!!! ( 13 Haziran 2011 | Vodafone Destek / Sorun / Şikayet )

Vodafone hat Fiyatları ne kadar ACİLLLL!!!!!
  3. vodafone hat ( 26 Mayıs 2013 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

vodafone yeni hat alacağım. ne kadar? alan var mı yakın zamanda?
  4. Vodafone Hat ( 3 Ağustos 2013 | Vodafone Genel Bilgiler / Haberler )

arkadaşlar bugün yarın bi hat almayı düşünüyorum, yakın zamanda almış olan varmı? bu kadar basit bişey için konu açmak banada mantıksız gelsede yer yer değişiyormuş, buradan tam emin olmak istedim..
  5. Faturasız Vodafone Faturasız Hat Fiyatları ( 16 Haziran 2015 | Vodafone Kampanyalar /Tarifeler )

Geçenlerde 40₺'ydı. Şimdi sordum 45₺ olmuş ucuz gören duyan haber versin acilen hat almam gerek.
Yüklüyor...
04 Eylül 2015 Cuma - 17:30:41