vodafone cep kamu tarifesi YENİLENDİ

Sponsorlu Bağlantılar

VODAFONE TR

VODAFONE TR

Üye
    Konu Sahibi
vodafone cep kamu tarifesi YENİLENDİ
Artık yeni hat alıp Cep Kamu’yu tercih eden aboneler de, ilk 6 ay boyunca her yöne iki kat dakika kazanıyor!!! Yeni aboneler için de
dakikalar katlanarak artmaya devam ediyor! Yani artık sadece numara taşıma ile Cep Kamu’ ya gelen aboneler değil, yeni hat alıp Cep kamu’yu tercih eden müşteriler de, seçtikleri Cep Kamu paketindeki her yöne dakikalar kadar dakikayı, anında, opsiyon ile kazanacak. Üstelik bu hakları 6 ay boyunca devam edecek.

20 TL: KAMU PERSONELLERİNE 3000 DK DİĞER OPATÖRLERE İLK 6 AY 240 DK.6 AYDAN SONRA 120 DK.LİMİT AŞIMI HER YÖNE 30 KRŞ.SMS 25 KRŞ

30 TL: KAMU PERSONELLERİNE 3000 DK DİĞER OPATÖRLERE İLK 6 AY 600 DK.6 AYDAN SONRA 300 DK.LİMİT AŞIMI HER YÖNE 30 KRŞ.SMS 25 KRŞ

40 TL: KAMU PERSONELLERİNE 3000 DK DİĞER OPATÖRLERE İLK 6 AY 1200 DK.6 AYDAN SONRA 600 DK.LİMİT AŞIMI HER YÖNE 30 KRŞ.SMS 25 KRŞ

Kamu Tarifesinden

Yararlanan Kurumlar
Geçerli Evraklar

kamu kurumlarıKamu Kimliği veya maaş bordrosu.( İki belgede yok ise adres gösterir belge + kamu kurumunda çalıştığını gösterir belge)Emekliler Kamudan emekli olduğunu gösterir emekli tanıtım kartı.
Emekli tanıtım kartından emekli olduğu anlaşılmıyor ise ,ek olarak kurumdan kamu emeklisi olduğunu gösterir belge alınmalıdır.
Örnek; Kamuda çalışıp SSK üzerinden emekli olan kişiler için; Emekli tanıtım kartı + kurumdan kamu emeklisi olduğunu gösterir belge Tüm özel eğitim kurumları çalışanlarıKişiye özel maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı)İş Bankası çalışanlarıKurum kimlik kartı veya Kişiye özel maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı)Özel kurumlarda çalışan doktor,hemşire,sağlık personeliKişiye özel maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı)Baroya kayıtlı avukatlarAvukat kimlik kartıDernekler,Birliklikler,Sendikalar,Federasyonlarkurum Çalışanları için ; Kişiye özel maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı)
Üyeleri için ; Adres gösterir belge + Üye kimlik kartıOdalarOda Çalışanları için ; Kurum kimlik kartı veya Kişiye özel maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı)
Üyeleri için ; Adres gösterir belge +Üye kimlik kartı BelediyelerKurum kimlik kartı veya maaş bordrosuBelediye Taşeron firmalarıKişiye özel maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı,bordrodan belediye taşeronu olduğu anlaşılmıyorsa belediye kaşeside olmalıdır.)Şeker İş Sendikası ÇalışanlarıKurum kimlik kartı veya maaş bordrosu (son 2 aydan birine ait olmalı, bordro toplu isim listesi şeklinde olmamalı, maaş bordrosunda kurum ismi yazmıyor ise, bordroya kaşe vurulmalı)Polis Akademisi ve TSK öğrencileriAdres gösterir belge + Polis Akademisi /TSK öğrenci kimlik kartıKonsolosluk ve Büyükelçilik çalışanlarıKonsoloslukta çalışan TC uyruklu ise ; Evrak olarak kamu personeli kapsamında değerlendirilir.( Abonelik sözleşmesi ve kamu kimlik kartı)
Konsoloslukta çalışan yabancı uyruklu ise ; Yabancı uyruklu abonelik evraklarına ek olarak kişinin kurum kimlik kartının alınması gerekmektedir.EczanelerAdres gösterir belge + Eczanede çalıştığını gösterir belge.

TOPARLAMADIR :P

lortsansar

lortsansar

Üye
ama arkadaşım reklama bu sitede yer yok maxicep .com paylaşımlara tam gaz devaaaaam

VODAFONE TR

VODAFONE TR

Üye
    Konu Sahibi
vodafone nun sahibi ben değilim..vodafone kampanyaları diye bir bölüm açılmıs burada..( vodafone ile ilgili paylaşımları / yenilikleri sunmak için ) benimde bilgi ağırlıgım vodafone üzerine oldugu için böyle bi paylaşım sergiledim..:p

solgun50

solgun50

Üye
valla iide keşke heryöne ler biraz fazla olsaymış...

solgun50

solgun50

Üye
kullanım sorgulamak da ücretsiz fena değil aslında...

esen86

Üye
kullanım sorgulamak ücretsiz deniyor ama güncel bilgi verilmiyor. senin kullanacağın 600 dk bitse bile hep aynı bilgi gönderiliyor. başıma geldiğinden biliyorum. milleti dolandırmak için heryola başvuruyorlar.kesinlikle tavsiye etmiyorum en yakın zamanda hattı kapatmak istiyorum

by_hükümdar

by_hükümdar

Üye
Faturalı Trcell Hattımı Cep Kamu 40 TL'ye Taşımayı Düşünüyorum.6 ay Boyunca Her Yöne 1200 Dk.=40 TL Hiç de Fena Değil.

pampilo

Üye
vodafone cep kamu da kalan dakika sorgulama hizmeti yok

Üst Alt