Vodafone 858 smart oyunlari (duyarsiz kalmayalim!!!)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
vodafone 858 smartı olanlar baksın o verdiğim linkteki oyun çalışıyor galiba şuan telefonum abimde ve oda evde değil gelince yarın veya öbür gün ben deneyeceğim ama çok merak ettim hemen öğrensemde telefonu olanlar denesin

Muhtemelen çalışır ama çoklu parmak hareketi gerektiren oyunlarda sıkıntı yaşarsın.Multitouch yok.

ags2002

ags2002

Üye
arkadaslar 8-9 aydir smart kullaniyorum telefonumda suanda 2.3.7 rom yuklu bircok oyunu rahatlikla oynaya biliyorum ama sorun su ki hafiza kisitli oldugu icin asiri yuklemeyi kaldirmiyor. pes 2012 yi oynayamadim daha once yuklemistim. Smart kullanicisiysaniz adresini denemenizi tavsiye ederim. Smartlarimiz ozellik olarak biraaaaz geride oldugu icin fazla da ugrasmayin derim

- - - Eklendi - - -

bu arada unuttum ekleyeyim
smart lucky 2.0 rom multitouch ozellikli android 2.2.2 rom

benim kullandigim cyanogenmod 7.2.0 ozellikli flash ve multitouch var android 2.3.7 rom

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
arkadaslar 8-9 aydir smart kullaniyorum telefonumda suanda 2.3.7 rom yuklu bircok oyunu rahatlikla oynaya biliyorum ama sorun su ki hafiza kisitli oldugu icin asiri yuklemeyi kaldirmiyor. pes 2012 yi oynayamadim daha once yuklemistim. Smart kullanicisiysaniz adresini denemenizi tavsiye ederim. Smartlarimiz ozellik olarak biraaaaz geride oldugu icin fazla da ugrasmayin derim

- - - Eklendi - - -

benim kullandigim cyanogenmod 7.2.0 ozellikli flash ve multitouch var android 2.3.7 rom

Multitouch'ı yazılımla mı eklemişler?

ags2002

ags2002

Üye
evet yazilimla etkinlesiyor ben memnunum yanliz smartin romlarini huawei u8160 olarak aratin diger turlu bulmaniz zor
ben romlari adresinden indiriyorum

leonkennedy35

leonkennedy35

Üye

- - - Eklendi - - -

kardes bendede cyanogenmod 7.2.0 yuklu flash ve multitouch var ama hangi oyunlar rahatlikla oynanabiliyor ve hızı 700 mhz yapmak bunu degistirirmi?

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Konu sahibi ortada yok.:D

lord-woldemort

Üye
    Konu Sahibi
geldim hünkârım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt