VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL

Sponsorlu Bağlantılar

zorbey27

zorbey27

Üye
    Konu Sahibi
VODAFONE 1000 DK HERYÖNE+1000 SMS VE 1 GB NET 19 TL
Az once size ozel komple 1000 paketi hakkında mesaj geldi. Heryone 1000dk 1000sms 1gb internet yaziyor. Son gun 1 temmuz diyor KOMPLE1000 yazıp 7000'e gönderdim oldu.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
guzel paketti bi ara kulanmistim

KayraBey

KayraBey

Üye
Aboooo süper valla.

brhnltt

Üye
Beyler deneyen var mı ?

xqz5

Üye
arkadaslar yaptm kabul edildi. Eski cepnet kullanıyordum o iptal olurmu acaba. Olmaz ins deneym diye yapmştm ben :)iptal olmamhs cepnetm muşteri hzmetlerne sordum

danismaz61

Üye
Yaptım oldu arkadaşlar eyvallah :)

xqz5

Üye
toplam 32 tl ye heryne1000 dk heryone1000sms 1gb net + sınırsız aylık cepnet + gece 21:00-09:00 arası 20000 dk vodafne hediye oldu mùthiş oldu :D

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
sonradan artma gibi bi durum olur mu bu pakette

bahaddin53

bahaddin53

Üye
beyler bende 3u1 paketi vardi bu paketi yaptim önceki paketimin biesine çok var eski paketim bitince komple paket aktif olur dimin?

xqz5

Üye
onaylandıysa olur tabi. Kullanmayacksan digerni iptal et bundan devm et guzel paket bence bulunmaz nimet

• Beğen
Tepkiler: bahaddin53
tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
toplam 32 tl ye heryne1000 dk heryone1000sms 1gb net + sınırsız aylık cepnet + gece 21:00-09:00 arası 20000 dk vodafne hediye oldu mùthiş oldu :D
cepnet iptal olmuyo muu ?

bahaddin53

bahaddin53

Üye
onaylandıysa olur tabi. Kullanmayacksan digerni iptal et bundan devm et guzel paket bence bulunmaz nimet
aradım müşteri hizmetlerini onayladı paketi aldım eski paket iptal oldu ama bitim tarihine kadar kullanıcam :) Harika paket

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
Olmadı dostum. Suresi bitmisti dun mesaj geldi bakiyenz olmadgi icin aylık cepnetinz etkinleştirilemedi diye. İptal olsa gelmezdi boyle msj herhalde :)
müşteri hizmetlerini aradım iptal olurdedi korkup yapmadım paketi :)

xqz5

Üye
müşteri hizmetlerini aradım iptal olurdedi korkup yapmadım paketi :)
Senin mesajı okudum şüpheye düştüm. Müşteri hizmetlerini aradım. Tl yuklediğinizde aktif olacaktır. Cepnet aboneliğinz devam etmektedir dediler.

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
fk555897

fk555897

Üye
Çok iyi bir fiyat.

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
Senin mesajı okudum şüpheye düştüm. Müşteri hizmetlerini aradım. Tl yuklediğinizde aktif olacaktır. Cepnet aboneliğinz devam etmektedir dediler.
pardon :D ama bana öyle dedi kadın iptal olur falan bende yapmadım

bahaddin53

bahaddin53

Üye
pardon :D ama bana öyle dedi kadın iptal olur falan bende yapmadım
iptal olma ihtimali var bence yapmayin ben bu paketi yapinca eski paketim iptal oldu cepnet iptal olmaz derler ama iptal olursa dımdızlak kalirsiniz

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye

xqz5

Üye
şu an cebımde 5 tl bile yok fakirlikten sürünyorum. Tl yukledigmde buraya yazarm aktif oldu olmadı diye arkadaşlar. Ama uzunca bir sure beklemenz gerek :D
iptal olma ihtimali var bence yapmayin ben bu paketi yapinca eski paketim iptal oldu cepnet iptal olmaz derler ama iptal olursa dımdızlak kalirsiniz
Şunu belirteymki benimde bu tarifeye geçince eski tarifem iptal oldu. Ama tarifem yani paketim degil. Örnegn çeyrek altın tarifesini kullanrken bu komple1000 tarifesine geçersenz elbetteki çeyrek altın tarifenz iptal olacaktır. Cepnet niye iptal olsunki cepnet internet paketı sonucta. Tarife degstirdin diye senin hıc sms paketin filan iptal oldumu? buda öyle işte. Bence iptal olmaz yani.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve bahaddin53