Video ve Fotoğraf düzenleyici Symbian^3 Refresh-FP1-FP2 Unsigned - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

NexsZz

NexsZz

Üye
Gerçekten süper teşekkür ederim

şamil4865

şamil4865

Üye
kardesm bu uygulamanın dosya yolu nerde icon atcamda

frkn081

frkn081

Üye
sertifika hatası servissağlayıcıyla görüşün hatası kardes bunun heklı olanı yok mu teli mi heklicez :D:gun1::lamer:

yunusk

Üye
E6 dan maalesef olumlu sonuç alamadım. Güncelleştirme hatası alıyorum. Telefon hackli :(

Dj_Kıyamet

Üye
Beyler ben evols 603 kullanıyorum programı yükledim yüklendi ama simge hiç bir yerde çıkmıyor nasıl bulucam

toprak00

toprak00

Üye
E6 dan maalesef olumlu sonuç alamadım. Güncelleştirme hatası alıyorum. Telefon hackli :(
öyleSE bu uygulamaya benzer bi şey var onun için uygulama yöneticsin den onu kaldır ve tekrar bunu yüklemeye çalış
Beyler ben evols 603 kullanıyorum programı yükledim yüklendi ama simge hiç bir yerde çıkmıyor nasıl bulucam
nasıl yani simge daha açık yaz yardımcı oluruz

Dj_Kıyamet

Üye
hocam programı indirdim yükledim. Normalde simgesi gelmesi lazım ya menüye o gelmiyor yani sanki yüklenmemiş gibi. Fotografı düzenle diyorum ama hala basit olan düzenlemeyi açıyor. Umarım anlatabildim

toprak00

toprak00

Üye
dostum bu foto düzenleyici zahten basit dediğin foto düzenleyicı :D

Dj_Kıyamet

Üye
dostum bu foto düzenleyici zahten basit dediğin foto düzenleyicı :D

orda ki sekmenelrin hiç biri yok kullandım bu programı bılıyorum şimdi böyle bir şey yaptı anlamadım konuyu başlatan arkadaşa mesaj attım allah razı olsun ilgilenecek :)

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
orda ki sekmenelrin hiç biri yok kullandım bu programı bılıyorum şimdi böyle bir şey yaptı anlamadım konuyu başlatan arkadaşa mesaj attım allah razı olsun ilgilenecek :)
bazen tlden de oluyo işte . bndende buna bnzer bı hata olustu hart frmat attım duzeldi:D

yunusk

Üye
öyleSE bu uygulamaya benzer bi şey var onun için uygulama yöneticsin den onu kaldır ve tekrar bunu yüklemeye çalış
nasıl yani simge daha açık yaz yardımcı oluruz

hangi uygulama olduğunu biliyor musunuz ?

toprak00

toprak00

Üye
yok

Son düzenleme:
mzrc81

mzrc81

Üye
Kardes signed olanı yok mu sertifika hatası veriyor teli heckle me den bunu nasıl kurarım yardım edersen sevinirim N8-00 'da :D

mzrc81

mzrc81

Üye
eyw kardeşim ama yok hacle uğraştım olmadı yapamadım :D eğer varsa signed sen bi yardımcı ol :D

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Toprak47
toprak00

toprak00

Üye
malesef dostum yok :) ya hack basit ya çok işini görür işlersen yardımcı olayım sana

muhammed4949

muhammed4949

Üye
eyw kardeşim ama yok hacle uğraştım olmadı yapamadım :D eğer varsa signed sen bi yardımcı ol :D
kardeşim nerde takıldın ki yardımcı olabiliriz sana bir de bunu signed yapmak imkansız gibi bir şey.ha Nokianın sertifika atamasını öğrendiysen ayrı sertifika da alabilirsin ama çin sitelerine imei vermek ne kadar doğru bilinmez en iyisi teli hacklemek :)

• Beğen
Tepkiler: frknmzrc081