Üvey babasıyla kaçan liseli kız ve babası yakalandı.. KIZ HAMİLE !!

Sponsorlu Bağlantılar

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
Üvey babasıyla kaçan liseli kız ve babası yakalandı.. KIZ HAMİLE !!
7,5 aylık hamileymiş!Üvey babasıyla birlikte kaçan 17 yaşındaki genç kız yakalandı!

31.07.2008 11:03

Kayseri'de üvey kızı Ö.D'yi kaçırdığı iddia edilen Yılmaz Gökçe, hamile olduğu belirtilen Ö.D ile birlikte Konya'da polis tarafından yakalandı.
Alınan bilgiye göre, Meram Emniyet Müdürlüğü araştırma ekipleri, yaptıkları çalışmada, üvey baba Yılmaz Gökçe ile Ö.D'yi Kozağaç Mahallesi'nde bir apartmanın çatı katında yakaladı. Kayseri'den Konya'ya geldikten sonra aracını sattığı öğrenilen Yılmaz Gökçe'nin yakalandığı apartmanın sakinlerine ''kalacak yerimiz yok, hem apartmanın çatı katında eşimle birlikte yaşayayım, hem de kapıcılık yapayım'' dediği ileri sürüldü.
7 buçuk aylık hamile olduğu öğrenilen Lise 4. sınıf öğrencisi Ö.D. Çocuk Şubesi ekiplerine teslim edilirken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.
Kayseri'nin Kocasinan ilçesi Yeşilmahalle'de oturan Gökçe ailesi, bir süre önce Erkilet Beldesi yakınlarındaki Yamula Barajı kıyısına piknik yapmak için gitmiş, iddiaya göre, baba Yılmaz Gökçe (36), 17 yaşındaki üvey kızını yanına alıp ''Kuşçu beldesindeki annemin evine uğrayıp döneceğim'' diyerek ayrılmış, ancak geri dönmemişti.
Anne Fatma Gökçe de (42) Cumhuriyet Savcılığına ve polise başvurmuştu.

Ö.D.’nin polise verdiği ilk ifadede, “Üvey babam Yılmaz Gökçe ile 2 yıldır birlikte oluyoruz. Hamile kaldım ve 7.5 aylık hamileyim. Geçen ay, Kayseri’den kaçarak, Konya’ya yerleştik. Üvey babamı seviyorum. Kendi isteğimle onunla beraber oldum. Üvey babamı annemden kıskanıyordum. Şu an sevdiğim adamın çocuğunu taşıyorum” dediği öğrenildi. Yılmaz Gökçe ve Ö.D.’nin ifadelerinin ardından Kayseri polisine teslim edileceği açıklandı.

leiche

leiche

Emekli Yönetici
hayata nasıl şeylerle karşılaşıyorum
rüya olsa kabus diye yerimen zıplardım :S

_KadirşinaS_

Üye
Çüş diyeceğim ama

iremm

iremm

Üye
üzgünüm ama tahmin ettiğim şey çıktı bu millete ne oluyor iyice şaşırmaya başladılar Allah ıslah etsin ikiside denilenlere göre birbirindenşerefsiz ne diyim ki...

in_dream

in_dream

Üye
hey Allam ya , ne hayvan zihnine sahip
insanlar var dünyada ,

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Allah akıl fikir versin milletimize...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Haber hakkında açılan diğer konudaki ilk yorumumu tekrarlıyorum... Keremerson, iyi niyetle olaya yaklaşmamız işe yaramadı...

keremerson

keremerson

Üye
    Konu Sahibi
Haber hakkında açılan diğer konudaki ilk yorumumu tekrarlıyorum... Keremerson, iyi niyetle olaya yaklaşmamız işe yaramadı...
Ewet dostum, bu kadar hayvanlığı o adama yakıştıramamıştım ama yanılmışım :oke:
Hayvan oülu hayvanmış meğer..

--------------- Ekleme ---------------

Ö.D.’nin polise verdiği ilk ifadede, “Üvey babam Yılmaz Gökçe ile 2 yıldır birlikte oluyoruz. Hamile kaldım ve 7.5 aylık hamileyim. Geçen ay, Kayseri’den kaçarak, Konya’ya yerleştik. Üvey babamı seviyorum. Kendi isteğimle onunla beraber oldum. Üvey babamı annemden kıskanıyordum. Şu an sevdiğim adamın çocuğunu taşıyorum” dediği öğrenildi.

ne diğcemi bilemiyorum...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ö.D.’nin polise verdiği ilk ifadede, “Üvey babam Yılmaz Gökçe ile 2 yıldır birlikte oluyoruz. Hamile kaldım ve 7.5 aylık hamileyim. Geçen ay, Kayseri’den kaçarak, Konya’ya yerleştik. Üvey babamı seviyorum. Kendi isteğimle onunla beraber oldum. Üvey babamı annemden kıskanıyordum. Şu an sevdiğim adamın çocuğunu taşıyorum” dediği öğrenildi.

ne diğcemi bilemiyorum...

:ohannes: Diyebiliriz belki dostum...

xkadir61

xkadir61

Üye
:sahan: ikisinede